önemli yardım

Forumlar Cafe almancax önemli yardım

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    alperavea
    Katılımcı

slm arkadaslar türkiyedeyim almanyada çiçek ve hediye tarzı bişeyler alacagım siteler var mı

YAMANEFE
    Katılımcı

Ne gibi ? yani toptan mı parakende mi ? canlı cıcekmı yapaymı  . milyon  tane sıte  var ? tam ne aradıgını soylersen yardımcı olayım

alperavea
    Katılımcı

nişanlım orada yani canlı çiçek gönderimi yapan ve hediye alabilecegim bir site arıyorum

yeniceri57
    Katılımcı

merhaba

https://www.floraprima.de/?gclid=CNb_yKGi3dACFQaVGwodYMACGQ  siteyi daha önce kullanmistim. bir sorun olmadan gönderim yapmislardi. umarim yardimci olur.yalniz tam zamaninda gitmesi icin gönderim zamanlarina iyi bak. 

selametle

erddinc
    Katılımcı

Sa Türkiye de kapısında sarı logo interflora yazan herhangi bir
    Çiçekciden yapabilirsin aynı zamanda online olarak sitesinde de yapabilir misin Interflora Türkiye, Çiçek, Çiçekçi, Çiçek Sipari?i, Yurtd??? Çiçek, Uluslararas? Çiçek, Gül Buketleri, Online, Anneler Günü bu firma dünya genelinde uluslararası hizmet veriyor. Umarım yardımcı olmuşumdur . Birde en az 3 gün önceden vermen avantaj olur :)

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.