snp57 senle beni siteye bekçi diktiler herkez gidiyor birer birer😂

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    beklemekte
    Katılımcı

Sahiden ikimiz kaldik galiba kasimdan artik

snp57
    Katılımcı

Kasım ayından nefret ettim yahuuuu :zopa: :zopa: :zopa:

beklemekte
    Katılımcı

Aynen bende olsun daha 14 şubat var demi :haha: :haha:

pygmailon
    Katılımcı

Site sahibi de benim :) Hatırlarsanız başvurum 22 eylül … Nerdeyse 5 ay oldu… Az maaş nedeniyle ertelenen yabancılar polisi randevumuz 9 şubat ta ama sonucun hiç te olumlu olacagını düşünmüyorum. Ben hatta yeni randevu almayı bile planlıyorum vize için…

beklemekte
    Katılımcı

Aaa evet patron sensin ama bizden önce gelirki sanada merak etme patron :haha: cofe:)

snp57
    Katılımcı

Site sahibi de benim :) Hatırlarsanız başvurum 22 eylül … Nerdeyse 5 ay oldu… Az maaş nedeniyle ertelenen yabancılar polisi randevumuz 9 şubat ta ama sonucun hiç te olumlu olacagını düşünmüyorum. Ben hatta yeni randevu almayı bile planlıyorum vize için…

Arkadasım ALLAH sanada sabır versin ne diyelim :embarassed: :embarassed:

alanyali
    Katılımcı

beyler bir anlatın bakalım nedir durumlar eşleriniz alman vatandaşımı a1 ve evraklar tamam mı gideceğiniz eyalet neresi bir söyleyinde belki yardımcı olabileceğimiz bişey olur

pygmailon
    Katılımcı

beyler bir anlatın bakalım nedir durumlar eşleriniz alman vatandaşımı a1 ve evraklar tamam mı gideceğiniz eyalet neresi bir söyleyinde belki yardımcı olabileceğimiz bişey olur

Eşim başvuruda Türk tü ama şuan Alman oldu sayılır, sayılır diyorum cunku Alman kimliğini henuz almadı ama Alman olduguna dair bir belge vermişler, 9 şubatta da randevu var, umarım bir şylere yarar Alman olması, işe yaramazsa ve vize red edilirse tekrar başvurucaz ama bu sefer Alman olarak, hayırlısı ne diyeyim…

snp57
    Katılımcı

Yarın 10. haftayı deviriyorummmmmm offoff:) offoff:) offoff:)

beklemekte
    Katılımcı

12 hafta oldu pufffffffff

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.