şOK şOK !!!KÖYE KADAR GELDİ DVD İNANAMADIMM VİELEN DANK FÜR

Forumlar İstek, Öneri, şikayet ve Talepleriniz şOK şOK !!!KÖYE KADAR GELDİ DVD İNANAMADIMM VİELEN DANK FÜR

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    esra dilber
    Katılımcı

BEN TATİLE ANNEMLE BABAMIN YANINA KÖYE GELDİM BU ARADA SİTWNİZDENDE ÇOK FAYDANALNIYORUM ÇALIşIYORUM VİZEMİ BEKLİYORUM YORUMLARDAN YYARARLANIYORUM ÇAPRAZ SORGUM VAR BU AY SONU İNşALAH KAZASIZCA ATLATIRIZ AMA BEN GERÇEKTEN DVD NİN BURAYA KADAR GELECEĞİNİ İNANAMAMIşTIM ÖLESİNE BİR şANSIMI DENEMİşTİM AMA BUGÜN ELİME ULAşTI ÇOOKK TşKR EDRİM ÇOK şAşIRDIM AMA TEK SORUNUM DVD Yİ LEPTOPUM AÇMADI ÇALIşTIRMIYOR BİR PROGRAMMI YÜKLETMEM GEREK NESİ EKSİK ACABA BEN HAFTAYA İSTANBULA GİDİYORUM ORDAN BAKTIRIM Bİ şEKİLDE HALLEDERİM GERÇİ KARTLAR DAHİ MÜKEMMEL ÇALIşMA ÇOK TşKLER EMEĞİNİZE ELİNİZE SAĞLIK SİZİ GİTSEM DAHİ SÜREKLİ TAKİP EDECEĞİM ÇÜNKÜ BİZE ÇOOKK LAZIMSINIZ DAHA ORDAYA VARSAKTA SİZE ÇOK İHTİYACIM OLACAK İYİKİ SİZİ BULMUşUM İYİGÜNLER DİLİYORUM

Türkerefe
    Katılımcı

Evet bende şansımı denemek amacıyla sipariş vermiştim ama, bugün elime ulaştı allah razı olsun teşekkürler almancax… clap:) alkis:) yuppi:) dankeschön.

DVD yi taktıktan sonra karşınıza çıkan pencerede dosyaları görüntüle dediğinizde DVD nin içine girmiş oluyorsunuz. DVD içinde bir adet auto play klasörü, 2 adet autorun, 1 adette icon isminde dosyalr mevcut bunlardan autoplayin altına denk gelen ilk autorun dosyasını tıkladığınızda karşına DVD nin anasayfası açılacaktır. Daha sonra giriş diyip derslerinize başlayabilirsiniz. Bu arada DVD mükemmel tasarlanmış emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim büyük bir emeğin ürünü olduğu her halinden belli.

MuhaяяeM
    Katılımcı

Normalde DVD'yi takar takmaz karşılama ekranının gelmesi gerekiyor, tabii bilgisayarınızın ayarları da önemli, eğer otomatik çalıştırma özelliği etkin değilse sizin manuel olarak DVD'de bulunan autorun.exe dosyasını çalıştırmanız gerekiyor.

DVD'sinde problem olan tüm arkadaşlara yeniden DVD gönderimini ücretsiz olarak yapıyoruz (kargo ücreti dahi yok), sorun olanlar lütfen iletisim@almancax.com mail adresine yazsınlar, elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olunuz.

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.