Türkiye Almanya Evden Eve Nakliye

Forumlar Almanya ve Diğer Avrupa Ülkeleri İle İlgili Genel Bölüm Türkiye Almanya Evden Eve Nakliye

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    melike12
    Katılımcı

Merhabalar bizlerde MCS Lojistik olararak Uluslararası Evden Eve Nakliye hizmeti sunmaktayız.

Dünyanın her noktasına kesintisiz bir şekilde deniz hava kara demiryolu gibi süreçleri kullanarak insanların kişisel kullanmış olduğu eşyaların (bir evde olması gereken bütün eşyalar olabilir) ve bindiği aracın nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Sizlerde Avrupa'dan ev eşyalarınızı getirmek ve oraya götürmek istiyorsanız elimden geldiğince bu konuda sizlere akıcı bilgiler aktarmaya çalışacağım.

Eşyaların ev adresinizde paketlenerek alınması gideceğiniz Ülke neresi olur ise olsun eşyaların gümrüklerden geçmesi nakliyesi ev adresinize getirilmesi eve çıkartılması basit mobilya kurulumuna kadar firmamız hizmet sunmaktadır.

Firmamızın İstanbul'da merkez ofisi Hollanda dağıtım ofisi bulunmaktadır.

+90216 521 21 52
    mcslojistik

melike12
    Katılımcı

Belgelerimiz fiyatlandırma için lütfen mcslojistik üzerinden iletişime geçiniz

k.uguz
    Katılımcı

bu başlık için yazacak birkaç kelimeyi yaşayarak tecrübe ettim ve siz değerli arkadaşlarla paylaşmak istedim. arkadaşlar ben 2 ay önce ******** diye firmayla taşındım. banada yine bi arkadaşım tavsiye etti adamlar temiz iş yapıyor ve kurumsal bi firma düşünen herkese tavsiye ederim. galiba iki aydır da fiyatlar almanya ya özel kampanyalı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir. okey:) okey:)

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.