Ücretsiz Almanca Eğitim Seti Kampanyası Sona Erdi

Forumlar almancax Ürün ve Hizmetleri İle İlgili Haberler ve Duyurular Ücretsiz Almanca Eğitim Seti Kampanyası Sona Erdi

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    MuhaяяeM
    Katılımcı

Değerli üye ve ziyaretçilerimiz yaklaşık 2 yıldır sürdürdüğümüz Ücretsiz Ürün Gönderimi kampanyalarımız sona ermiştir.
    Ürünlerimize ilgi gösteren herkese tek tek teşekkür ederiz.

7 CD kapasitesindeki Almanca Eğitim DVD'si ve 23 adet Almanca Kelime Kartından (600 kelime ve 60 konuşma kalıbı) oluşan Almanca Eğitim Setimiz piyasa fiyatının çok çok altında satışa sunulmuş olup dileyen üye ve ziyaretçilerimiz piyasa değerinin çok altında bir bedel ödeyerek setimize sahip olabileceklerdir.şu anda sadece kapıda ödeme seçeneği geçerli olup çok yakında alternatif ödeme sistemleri de devreye girecektir.

Yeni ürünlerimiz de şu anda hazırlık aşamasındadır, çok yakında yine birbirinden güzel kampanya ve ürünlerle huzurlarınızda olacağız.

Saygılarımızla

3,14
    Katılımcı

–> Çok yakında alternatif ödeme derken, ne kadar yakında Muharrem bey? :) Yeni DVDleri çok merak ediyorum. Öncekileri de zaten halama verdim. Madurum ??? ;D

–> Bir mesaj atmadan önce birkaç defa düşünmeyi adet etmelliyim sanırım. :-X

cemalettin
    Katılımcı

selamlar muharrem bey bana ulasırsanız sevınırım acıl bu mail adresim  cemalettin_karabas@hotmail.com 

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.