Ücretsiz Almanca Kelime Kartları Kampanyası Başladı

Forumlar almancax Ürün ve Hizmetleri İle İlgili Haberler ve Duyurular Ücretsiz Almanca Kelime Kartları Kampanyası Başladı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    MuhaяяeM
    Katılımcı
    GÜNCELLEME: ÜCRETSİZ ALMANCA EĞİTİM SETİ KAMPANYAMIZ SONA ERMİş OLUP TÜM ÜYE VE ZİYARETÇİLERİMİZE GÖSTERDİKLERİ YOĞUN İLGİDEN ÖTÜRÜ TEşEKKÜR EDERİZ.
    ÜRÜNLERİMİZ ÜCRET KARşILIĞINDA SATIşA SUNULMUş OLUP PİYASA DEĞERİNİN ÇOK ALTINDA BİR BEDEL ÖDEYEREK ÜRÜNLERİMİZE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

şOK! şOK! şOK!

BÖYLESİ DUYULMADI! GÖRÜLMEDİ! VERİLMEDİ!

BEDAVASI EN BOL İNTERNET SİTESİNDEN MÜTHİş BİR PROMOSYON DAHA!

Geçtiğimiz aylarda düzenlediğimiz ankette en çok istenen ürün olan ALMANCA EĞİTİM DVD'sini bilindiği üzere yaklaşık 2 aydır dileyen herkese ücretsiz olarak gönderiyoruz.
    şimdi de anketimizde yer alan ürünlerden en çok istenenler arasında ikinci sırada yer alan ürünümüz olan ALMANCA KELİME KARTLARI'nı sizlerin istifadesine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve kampanyamızın adını duyuruyoruz:

ALMANCA ÖĞRENMEYEN KALMAYACAK!
    DİLEYENE ALMANCA EĞİTİM DVD'si
    DİLEYENE ALMANCA KELİME KARTLARI
    DİLEYENE HER İKİSİ BİRDEN
    TAMAMEN ÜCRETSİZ
    KARGO SİZDEN
    ÜRÜNLER BİZDEN

Almanca kelime kartlarımızın özellikleri:

1. Piyasadaki kelime kartlarının aksine yazılar oldukça büyük puntolarla yazılmıştır, okunması çok kolaydır.
    2. Her kartın bir yüzünde 10-14 arasında kelime bulunur, kartlar arkalı önlüdür,  toplam 23 kart vardır 600'den fazla kelime çoğulları ve artikelleri ile birlikte verilmiştir.Ayrıca 60 adet Almanca konuşma kalıbı eklenmiştir.
    3. A1 sınavına hazırlananların mutlaka bilmesi gereken kelimelerdir.
    4. Günlük hayatta en çok kullanılan kelimelerdir.
    5. Kartlar selefon kaplamadır, yırtılması yıpranması zordur.
    6. Kartvizit boyutundadır, taşınması kolaydır.

Aşağıda bazı kartların resimleri yer almaktadır, gönderilecek olan kart sayısı 20'dir, yaklaşık 600 kelime bulunmaktadır.
    Kelimeler çoğulları ve artikelleriyle birlikte verilmiştir.

Almanca DVD ve kelime kartlarından görüntüler:

almanca-set-1.jpg

almanca-set-2.jpg

almanca-set-3.jpg

almanca-set-4.jpg

ALMANCA KELİME KARTLARIMIZ bugünden itibaren ALMANCA EĞİTİM DVD'siyle birlikte gönderilmeye başlanmıştır.
    Ürün sayısı arttığı için KARGO ÜCRETİNİN ARTMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, kargo ücreti DEĞİşMEMİşTİR, her zamanki gibi şehirlere göre 7 ile 9 TL arasındadır.

Lider Almanca eğitim sitesi almancax'a ve almancax ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

gokhan.gzl
    Katılımcı

almacax sıtesı yonetıcılerıne cok tesekkur ederım dvd yı hıc bır cıkar beklemeden kargo ya verdıklerı ıcın. Sadece kucuk bır rıcada daha bulunacagım bana gonderılen kargoda kelıme kartları cıkmadı rıca etsem kelıme kartlarınıda sayın yonetıcılermız bıze ulastırabılırler mı ?
    ıyı gunler

MuhaяяeM
    Katılımcı

Kelime kartlarımız Pazartesi günü itibariyle dağıtılmaya başlandığı için bu tarihten önce DVD talep edenlere kart gönderilemedi, sadece DVD gönderildi.
    Yine kargo ücreti ödemek şartıyla elbette kartları da gönderebiliriz.

netalmanca
    Katılımcı

Merhaba,

bugüne kadar karşılıksız yapmış olduğunuz bütün hizmetler gibi, bu yeni kartlar da Almanca öğrenmek isteyenlere çok ama çok yardımcı olacak, sınavlara hazırlanırken işleri çok kolaylaşacak. Allah sizden razı olsun. Başarılarınızın devamını dileriz.

saalesk
    Katılımcı

Dvd bugün elime ulaştı. Almancax çalışanlarına teşekkür ederim

babacan81
    Katılımcı

Öncelikle iyi çalışmalar ürün elime bu gün itibari ile ulaşmıştır ürün güzel ama bir sorun var alıcıları kesin bilgilendirmek gerekli kargo ücreti ile ilgili 7 – 9 tl gibi bir tutar söz konusu olarak belirtilmiş daha önce ptt kargo ile gönderim yaptıgım için ücretin fazla oldugunu tahmin ediyordum tahmin ettigim gibi çıkmıştır görevliye neden bu kadar yüksek oldugunu sordum sonucta1 desi  bile degildi bana söylenen şu içindeki ürünün bedeli +kargo ücreti dedi yani ürün ücretsiz değilde cuzi bir fiyattan denilse daha verimli olur düşüncesindeyim ürün güzel amacım kişileri bilgilendirmektir bana gelen belirtildiği gibi 1 dvd+ 20 kelime kartıdır

çalışmalarınızın devamlı olması dileğiyle sayğılar iyi çalışmalar

MuhaяяeM
    Katılımcı

Merhaba, bu konu ile ilgili daha önce birkaç kez açıklama yapmıştık, yine yapalım.
    Öncelikle şu husus hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum: 2 tane kargo gönderme yöntemi vardır, birincisi GÖNDERİCİ ÖDEMELİ KARGO'dur ikincisi ise ALICI ÖDEMELİ KARGO'dur.
    Gönderici ödemeli kargo her zaman her yerde daha ucuzdur, sanırım sizin PTT'den göndermiş olduğunuz kargo büyük ihtimalle gönderici ödemeli kargodur, PTT'den kargo gönderdiğinizde ve ücretini siz ödediğinizde (yani GÖNDERİCİ ÖDEMELİ KARGO) Türkiye'nin her yerine şu anda 4 TL'dir.GÖNDERİCİ ÖDEMELİ KARGO'da işlemler basittir, ücreti verirsiniz ve kargoyu istediğiniz yere gönderirsiniz.

FAKAT ALICI ÖDEMELİ KARGO işlemleri farklıdır.Özellikle PTT Kargo, alıcı ödemeli yani KARşI TARAF ÖDEMELİ kargolarda diğer kargo firmalarına göre daha farklı işlemler yapmaktadır.Örneğin xxx kargo firmasına gidip alıcı ödemeli bir kargoyu ücret ödemeden gönderebilirsiniz.Ücretin alıcı tarafından ödeneceğini söylediğinizde xxx firması sizden ücret almaz, kargo ücretini alıcıdan alır.
    Fakat PTT Kargo böyle değil, PTT Kargo alıcının kargo ücretini ödememe olasılığını düşünüyor ve ALICI ÖDEMELİ KARGO gönderirken size şunu söylüyor: “siz kargo ücretini peşin verin, biz kargoyu teslim ettiğimizde alıcıdan ücreti alır size havale ederiz.” diyor ve ekliyor: “Alıcıdan aldığımız kargo ücretini size havale ederken havale masrafı da alırız, alıcıdan kargo parası aldığımız için bu işlem kapıda tahsil kategorisine girer ve kapıda tahsil ücreti de alırız, ayrıca maktu ücreti de alırız.” diyor.
    Dolayısıyla biz kargo gönderirken kargo ücretini peşin olarak veriyoruz, daha sonra alıcıdan alınan ücret bizim hesaplarımıza havale ediliyor, havale masrafı ve yukarıda saydığım masraflar da alıcıya yansıtılıyor ve bizler bunu sipariş vermeden evvel zaten bütün ziyaretçilerimize KARGO ÜCRETİ 8-9 TL OLACAKTIR şeklinde söylüyoruz.
    şimdi diyeceksiniz ki “madem öyle neden diğer firmalarla gönderim yapmıyorsunuz?” diğer firmalarla da görüştük fakat olumsuz yanıt aldık, diğer firmalar PTT gibi kendilerini garantiye almadıkları için “biz her ay binlerce kargoyu ALICI ÖDEMELİ gönderemeyiz” diyorlar, çünkü bu kargoların kabul edilme garantisini hiç kimse veremez.Kabul edilmeyen kargolar ise kargo firmasına zarar olarak döner.
    Sonuç itibariyle bazen sorunlar yaşasak da ziyaretçilerimiz için en ucuz ve tek yöntem bu olduğu için bu yolla kargo gönderimi yapıyoruz.

Bernaca
    Katılımcı

Merhaba,

Ben daha önce CD almıştım şu an da, Almanca Kelime Kartlarından almak istiyorum. Nasıl başvurabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler,

Meetal
    Katılımcı

Bende istiyorum nasıl sipariş edebilirim?

3,14
    Katılımcı

–> DVD ve kartların ücreti nedir? Katkı yapmak ve faydalanmak isteyen arkadaşlarım olabilir.

–> Alt konularda fiyatlar da yazıyormuş. Uzun süre aktif olmamanın bedeli… :'(

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.