Uygun Fiyatli Almanca Tercume icin Buraya Tiklayin

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    fuk_18
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar bu konuyu acmamin sebebi Aile birlesimi Vize basvurusunda marmara bölgesinde yasayan insanlardan
    Istanbul konsoloslugu tercume istiyor Genelde sitede okudumuz ve biz burda bir aile oldugmuz icin fiyatlari az cok biliyoruz
    Bu fiyatlar bana gore cok abartili bu yuzden benim amacim yeminli tercüman ile uygun fiyata uygun tercumeyi yaptirmak

Genelde tercumede istenilen belgeler tam vukatli nufus kayit örnekleri,bunlar 2 adet olmakda esin ailesi ile birlikde olan birde diger esin ailesi ile birlikde olan tabi dusunceler bölümüde iki tarafdada dolu olmasi lazim bunlarda her iki esin kagitlarindada birbirlerinin isimlerini goremezler ancak evlendikleri tarih yazilidir dusunceler bolumunde turk vatandasi ile evlenenler icin.

Benim amacim bu tercumeleri abartili fiyatlara degilde daha makul fiyatlar ile tercume ettirip su vize asamasini en az masrafla kapattirabilmek
    Bu yuzden sizlere vize asamasinda olupda tercume sorunu yasayan veya yuksek fiyatlar alipda vazgecen arkadaslarimin benimle iletisime gecmesi yeterli olcaktir

Tercumeler marmara bölgesinde her yere gonderilmekdedir.Ulasim ise su sekilde olcaktir Tercumesi istenilen belgeler bilgisayardan taranip tercumanin E-mail adresine gonderilecek.Tercumanda belgeleri tercume ettikden sonra size kargoyla evinize kadar gondercektir.

Ilgilenen arkadaslar benimle iletisime gecmeleri rica olunur

quarizma_ist
    Katılımcı

Cidden Arkadaslar şiddetle  tavsıye edıyorum özellıkle istanbul konsoloslugunda randevusu olan arkadaslar ben sahsen tercümemi yaptırdım ufuk kardesımın dediği yere  sağolsunlar bayağı ilgilendirler fiyatıda uygun bazı yerler karekter bası ıstıyor ama bu sayfa bası ıstıyor karekter bası yaparsanız altından kalkamazsınız aynı zamanda  zamanında elinizde oluyor tskler UFUK

fuk_18
    Katılımcı

ne demek isin hal olduya gerisini bosver

dejavu1347
    Katılımcı

Ufuk konu aktif mi?

fuk_18
    Katılımcı

evet burda olan hersey aktifdir

dejavu1347
    Katılımcı

evet burda olan hersey aktifdir

Yeminli tercümana ihtiyacım var fakat burdaki gibi vukuatlı nufus kayıt için falan değil. Sertifikalar için… Özelden yazıyorum

5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.