www.almancax.com Ekibi

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Editör
    Ziyaretçi
    WEBMASTER & ADMINISTRATOR
    Muharrem EFE
    ALMANCA EĞİTMENLERİ
    Muharrem EFE
    Elif GÖRGÜLÜ

acelya11
    Katılımcı

hepinizin yüregine saglik.söyleyecek laf bulamiyorum gercekten mükemmel bir is yapmissiniz.bosuna dememisler bana bir harf ögretenin 40 yil kölesi olurum diye.biz üyeleriniz belki size köle olamayacagiz ama emin olun dualarimiz hep sizlerle olacak.Allah ne muradiniz varsa versin.cok tesekkür ediyorum.kucak dolusu sevgilerimle……

KelebekGibi
    Katılımcı

Bende tüm bu emegi gecen ekibe tesekkürlerimi sunuyorum. Hepsi cok yardimsever ve icten. Iyiki varsiniz!

mucizemsin
    Katılımcı

guzel site arayan bulur ben buldum :)

andic
    Katılımcı

Emegi gecen herkese tesekkür ederiz. Süpersiniz ….

evo
    Katılımcı

hepinize çok teşekkür ederim çok faydası olucak bu sitenin bana

masilhan
    Katılımcı

…sitenin yeni hali  çok güzel olmus; herkesin eline sağlık.

acelya11
    Katılımcı

bu nazar boncugu almancax icin sevgilerimle…..

Eurovision
    Katılımcı

başarılarınızın devamını dilerim

MuhaяяeM
    Katılımcı

Hepinize teşekkür ediyoruz :)

derin
    Katılımcı

EMEGİ GECEN HERKESE TşKLER…

lehrerin
    Katılımcı

COK BASARILI BIR SITE…IyIKI BEN DE BU SITENIN UYESIYIM…

asigitarci
    Katılımcı

slm. ben yeni üyeyim. anadolu lisesinde okuyorum we almancayı 3. senedir görmeme rağmen pek bişiy öğrendiğim we becerebildiğim söylenemez :S yarın yazılım war we de internette güzel bir kaynak ararken bu siteye rastladım. çok teşekkür ederim size :) almancayı nette bulmak bile sorun oluyordu benim için :)

smyrna
    Katılımcı

Almancayı öğrenememenin sebebi asi gitarın olabilirmi ne dersin ;) burada aradığızı fazlasıyla bulabileceğine eminim hoşgeldin

asigitarci
    Katılımcı

h.b :) teşekkür ederim :) evet gitarıma biraz daha fazla zaman ayırıyor olabilirm :P sınaw bugündü. orta halli geçti :S baya çalıştım buradan… e bir günde hepsini öğrenmeye kalkınca anca bu kadar oluyor :)

Mcscream
    Katılımcı

http://WwW.aLmAncAx.CoM Ekibine Sonsuz Teşkürler Emeğinize Sağlık Arkadaşlar Kısa Süredir Sitenizi Takip Ediyordum Dün Gece Üyeliğimi Gerçekleştirdim Aranızda Olmaktan Gerçekten Çok Mutluyum Çok Yararlı Ve Çok Faydalı Bir İş Yapıyorsunuz Başarılarınızın Deavamını Dilerim Arkadşlar ;) kolay gelsin…

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 83)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.