almancax

Forumlar Cafe almancax almancax

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    smc-403
    Katılımcı

arkadaşlar derdi biten çileyi geride bırakan foruma girmezmi oluyor yoksa forum kısa bir süre için kısır bi döngüye mi girdi nedeni nedendir bilinmez ama forum bi sessizliğe büründüğü kesin

sonsuzyolcu0604
    Katılımcı

yaz tatili geldiya ondandir…..

smc-403
    Katılımcı

bence diğer diziler gibi sezon finali yapacas bu gidişle :D

gece2
    Katılımcı

SLM  Umarim herkes  iyidir  Valla  ben buralardayim Arkadaslar  ben final falan yapmiycam buralara  ugrayan görür beni muhakkak :D

smc-403
    Katılımcı

SLM  Umarim herkes  iyidir  Valla  ben buralardayim Arkadaslar  ben final falan yapmiycam buralara  ugrayan görür beni muhakkak :D😀

sen zaten müptelası oldun buraların

gece2
    Katılımcı

SLM  Umarim herkes  iyidir  Valla  ben buralardayim Arkadaslar  ben final falan yapmiycam buralara  ugrayan görür beni muhakkak :D😀

sen zaten müptelası oldun buraların

öyle oldu yaaa  ;D ;D ;D ;D ;D

gece2
    Katılımcı

Almancax  selamlar yaa nerde millet yok olup gittiniz …..

smc-403
    Katılımcı

millet nerde güsel bi soru ya denizde tatilin keyfini çıkarıolar yada işyerinde ekmek parası için koşturuoo hımm bide uykucular var herhalde :D

gece2
    Katılımcı

millet nerde güsel bi soru ya denizde tatilin keyfini çıkarıolar yada işyerinde ekmek parası için koşturuoo hımm bide uykucular var herhalde :D

Haklisin sms 403 ben türkiyeyye gitmedimya herhesi öyle saniyorum hehe  ;D tabiki tatil zamani burda olucak degillerya hehe  ;D

3,14
    Katılımcı

Evet arkadaslar ya, yaz geldi herkes bir yerde… Ben de sürekli giremiyorum… ;D

idas
    Katılımcı

e senin nede olsa daha önemli islerin var 3,14 kardes yada onur kardes  ;) ;D ;D

gece2
    Katılımcı

idas  anlasilan sende gitmiyorsun tatile buralardasin yani ;)

gece2
    Katılımcı

Amancax  hava raporuna  hosgeldiniz

Bu sabah aldigimiz verilere göre bugün almacax sakinlerini neseli dakikalar; bekliyor soguk rüzgarlarin ardindan,sicak espiri esintili dakikalar sizlerle Almancaxda .
    ;) :D

smc-403
    Katılımcı

Bu sabah aldigimiz verilere göre bugün almacax sakinlerini neseli dakikalar; bekliyor soguk rüzgarlarin ardindan,sicak espiri esintili dakikalar sizlerle Almancaxda .

almanyadanmı geliyor bu espiriler yoksa türkiyedenmi :D

gece2
    Katılımcı

Almanyadanmı geliyor bu espiriler yoksa Türkiyedenmi :D

Ortak yayin yapiyoriz sms :D

smc-403
    Katılımcı

Almanyadanmı geliyor bu espiriler yoksa Türkiyedenmi :D

Ortak yayin yapiyoriz sms :D

o zmn  olur bak burdada ayrımcılık olsun istemem :D

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 32)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.