Sosyal Danışman Onur Aktaş

Forumlar Cafe almancax Sosyal Danışman Onur Aktaş

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    3,14
    Katılımcı

Herkese merhabalar tekrardan,

uzun bir süre sonra tekrar ayrılmamak üzere sizinle birlikteyim.
    Sizlere çok iyi haberlerle döndüm. Bir arkadaş vesilesiyle sosyal bir dernekte Sosyal Danışman olarak işe başladım.

Bu dernek hakkını arayana destek olmaya çalışıyor. Özellikle Hessen eyaleti olmak üzere tüm Almanya çapında Türkçe konuşan çalışanlardan biri olarak tüm herkesin yardımına hazırım.

Gerek işsizlik, gerekse geçim sıkıntısı olan ailelerin devletten hak talep edebileceği konuları bildiriyoruz. Aşırı borçlanma ile iflas başvurusu yapmaktan, evinizdeki eksikliklerin ev sahibi tarafından giderilmesine kadar birçok konuda yardım ve destek olmaya çalışıyoruz.

Derneğimizde profesyonel iki avukatımız da var. Tüm sorun ve sorularınıza bu konu altında, ya da özel mesaj yoluyla danışabilirsiniz. Tüm danışma ve bilgilendirme ücretsizdir. Dernek yapılan bağışlar ve isteğe bağlı yapılan üyeliklerle ayakta durmaktadır. İstemeyen hiçkimse üye olma mecburiyetinde değildir.

Ben elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Herkes hakkını tam alana kadar da elimden gelen her şeyle buradayım.

İsteyen herkes bana yazabilir.

Bu imkandan faydalanmanızı öneririm.

Saygı ve sevgilerimle,

Sitenizin Onur'u Aktaş'ı… :)

• Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.