Eşim oturum kartımı çaldı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Filizzzzz
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar .
    Başıma çok tuhaf şeyler geldi . Aile birleşimi ile Almanya ya gelin gittim. Üniversitem bitti . Düğün yaptık Z sonra vize işlemi vs.

Eşim Türkiye’de bana çok iyi davranıyordu . Ama kaynana beni baştan beri istemedi.

Oraya gittim . Eşim bambaşka biri oldu zaman asla ama asla kendimi geliştirmemi istemedi . Dil kursu dahil. Eve bulaşık makinası bile almadı.
    Ama yinde geçer dedim . Her şeyi yasakladı bana. Kaynım eltim heps tuhaf davrandı .
    Boşanma olayım bile ne oldu bilmiyorum :(
    Çok mutsuzum . Ordan dava açtım dedi en son . Ama kartım yok. Ne gidiyorum bir şey yapayım ne de haber alabiliyorum
    Sizce ne yapmam gerekiyor

KaLpSiz
    Katılımcı

Selamlar ne yazikki hep aynı bilindik hikayeler öncelikle geçmiş olsun.. şu anda türkiyedemisiniz yoksa almanyadami?turkiyedeyseniz almanyada ne kadar kaldınız? Biraz daha detaylı bilgi verirseniz bilgim. Dahilinde yardımcı olmaya çalışayım..

Break4Love
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar .
    Başıma çok tuhaf şeyler geldi . Aile birleşimi ile Almanya ya gelin gittim. Üniversitem bitti . Düğün yaptık Z sonra vize işlemi vs.

Eşim Türkiye’de bana çok iyi davranıyordu . Ama kaynana beni baştan beri istemedi.

Oraya gittim . Eşim bambaşka biri oldu zaman asla ama asla kendimi geliştirmemi istemedi . Dil kursu dahil. Eve bulaşık makinası bile almadı.
    Ama yinde geçer dedim . Her şeyi yasakladı bana. Kaynım eltim heps tuhaf davrandı .
    Çok mutsuzum . Ordan dava açtım dedi en son . Ama kartım yok. Ne gidiyorum bir şey yapayım ne de haber alabiliyorum

Aynisi basimdan gecti turkiyedeysen konsolosluga basvur Ausweisimi kaybettim de yenisini 1 ayda verirler daha dogrusu 3 aylik vize verirler alirsin. Sonra termin al auslandebehordeden

Mesele bitti bir adam almanya gibi bir yerde makine bile alamiyorsa bence hic bulasma

Monte Kristo Kontu
    Katılımcı

Aynisi basimdan gecti turkiyedeysen konsolosluga basvur Ausweisimi kaybettim de yenisini 1 ayda verirler daha dogrusu 3 aylik vize verirler alirsin. Sonra termin al auslandebehordeden

Mesele bitti bir adam almanya gibi bir yerde makine bile alamiyorsa bence hic bulasma

Gecen gün poco da 90 euroydu bulaşık makinası, o adam demekki adam değilmiş.

fedorac0re
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar .

Geçmiş olsun umarım herşey düzelir çok bilindik senaryolar malesef.. Konsolosluk ile iletişime geçmeyi deneyin.

titanm4a1
    Katılımcı

Almanyadaki eşler kadın olsun erkek olsun yüzde seksen gelen eşin kendini geliştirmesini, dil öğrenmesini vs istemiyor. Sebebi ise eşin kendilerine bağımlı bir hayat sürmesini istemeleri. Bu sayede avuçlarında tutacaklar akılları sıra. Yaşadığınız olaylar çoğu kişinin tecrübe ettiği acı vakalar. Geçmiş olsun, inşallah Her şey rayına oturur.

5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.