23 Mart A1 Sınavı h.k (Elif Hoca’mıza sonsuz teşekkürler.)

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar 23 Mart A1 Sınavı h.k (Elif Hoca’mıza sonsuz teşekkürler.)

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    MaEsTrO
    Katılımcı

Öncelikle merhaba,

23 martta İstanbul'daki sınava girmiş bulunmaktayım. Sınavı başarı ile tamamladım ve benimle birlikte sınava giren bütün kurs arkadaşlarım da yüksek not alarak tek bir fire vermeden sınavı yüzlerinin akıyla geçtiler. Bizi sınava hazırlayan ve zorlanmadan geçmemizi sağlayan Elif Hoca'mıza ve NetAlmanca ailesine teşekkürü borç biliyorum. Gerçekten kursun en başından beri doğru yerde olduğumuzu hissettik ve bir an olsun tereddüt etmedik. Elif Hoca'mızın emekleri ve bizim de gayretimiz sonucu hepimiz ilk seferde sınavı geçtik. Bunları buraya yazmamın sebebine gelecek olursak; bu işlerle hiç alakası olmayan kişiler benim gibi kaynak olarak Almancax Forumlarından bilgi alıyor. Ben de Elif Hoca'mıza bu forum aracılığı ile ulaştım. Öncesinde adını bildiğiniz ya da bilmediğiniz bir çok kursla görüştüm. Elif Hoca'mızın bana verdiği başarı garantisi sonucu NetAlmanca'da karar kıldım. şu an yapmış olduğum tercihin rahatlığını sürmekteyim.

Eminim benim gibi birçok arkadaşımın bu kararı vermekte zorlanmaktalar. Onlara gösterebileceğim adresin rahatlıkla Elif Hoca'mız olduğunu söyleyebilirim. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Sevgiyle kalın…

• Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.