ben suanda hamıleyım almanyadakı esım benı hemen goturebılırmı esım 1aydır calıs

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar ben suanda hamıleyım almanyadakı esım benı hemen goturebılırmı esım 1aydır calıs

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    su ela
    Katılımcı

ıyı gunler arkadslar ben 4 aylık hamıleyım. esım turk vatandası su anda almanyada 1aydır calısıyor 3 ay calısmasını beklemeden gıdebılırmıyım cevaplarsanız sevınırım

Serpil çiçek
    Katılımcı

bildiğim kadarıyla tabi bunları ilk ağızdan duyman daha amntıklı olur ama eşim tc vatandaşı ise beklemen lazım geçenlerde bi arakadaş oda hamileydi eşi tc vatandaşıydı bekledi mecburen hatta sınavada girdi. 

c3t1n
    Katılımcı

hamileykene cocuk üzerine basvuru olmuyormu?? yani eger almanyada dogurmak istiyorsan ve suan türkiyede dogru drüst sana kimse yardimci olamassa…öyle biseyler okumustum

Serpil çiçek
    Katılımcı

evet maruzatın varsa bunu bildirirsen tabi ki yardımcı oluyorlar fakat dediğin gibi kimse yardımcı olmuyor dersen bunu incelerler araştırılar diye biliyorum.

su ela
    Katılımcı

cevaplarınız ıcın tesekkur ederım arkaslar sağolun zaten setıfıkam var aldım beklıcez artık 3 ayı

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.