Yabancılar Dairesi onay mı verdi?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Aya90
    Katılımcı

İyi günler geçen perşembe Yabancılar şubesi eşime eşiniz gelince pasaportu ile ev sahibinden doldurulması gereken bir kağıt göndermişler onlarla beraber randevu alıp bizimle iletişime geçin die meil atmışlar ve konsolosluğa kararımızı ilettik demişler bu onay anlamına mı geliyor

KaLpSiz
    Katılımcı

Gelince dediğine göre mantıken onay verilmiş demektir sadece fikir yürütüyorum onay verilmese neden böyle birsey desinler ki… Gözün aydin

Aya90
    Katılımcı

Gelince dediğine göre mantıken onay verilmiş demektir sadece fikir yürütüyorum onay verilmese neden böyle birsey desinler ki… Gözün aydin

unserAntwortschreiben zurErteilungeinesAufenthaltstitels inderFormeinesVisumsfürdeno.g.tür- kischenStaatsangehörigen wurdeandiedeutscheAuslandsvertretung inIstanbulübersandt.Diedeut- seheAuslandsvertretung wirdüberdieErteilungdesVisumsentscheiden.
    AufGrundderweltweiten Corona-Pandemie unddersichtäglichänderndenGegebenheiten emp- fehlenwir,vorderbeabsichtigtenEinreisezuüberprüfen,obeinesolcheaktuellmöglichist.
    Nacherfolgter Einreisebittenwirhinsichtlich derAnmeldung umvorherigeTerminvereinbarung. Termine können Sie telefonisch unter 07131/56-2064 oder online unter htt s: www. termin. de termin-stadtheilbronn-abh vereinbaren. ZumTermin bringen Siebitte
    beigefügteWohnungsgeberbescheinigung unddasAnmeldeformular vollständigausgefülltund unterschrieben,sowieIhrenReisepass,mit.
    BittesetzenSiesichvorAblaufdesVisumstelefonischoderperMailmit derAusländerbehördein Verbindung, umeinenAntragaufErteilungeinerAufenthaltserlaubnis zustellen.
    BittebeachtenSiezudem,dassaufgrundderaktuellen LageeineVorsprächebeiderAusländer- behördenurnachvorherigerTerminvereinbarung möglichist.Wirweisendaraufhin,dassderZu- gangzum Rathausausschließlichmit einem Mund-Nasen-Schutz möglichist.bu meili yollamışlar eşime PDF olarak artı bir ek PDF de göndermişler ben gidince ev sahibine doldurulması için

KaLpSiz
    Katılımcı

Özelden cevap yazdım kardeş gözün aydin

Aya90
    Katılımcı

Özelden cevap yazdım kardeş gözün aydin

allah razı olsun gerçekten inşallah bu sefer olur 2 senedir uğraşıyoruz hep bir sıkıntı cıkıyor bakalım bu sefer konsolosluk birsey diyecek mi tekrar çok çok teşekkür 🙏

melo1903melo
    Katılımcı

Hadi gözün aydın aya kardeş !!ğ

Aya90
    Katılımcı

Hadi gözün aydın aya kardeş !!ğ

teşekkürler inşallah yakın zamanda vizem gelir 🙏

Monte Kristo Kontu
    Katılımcı

👏👏👏👏👏👍👍👍👍

7 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.