Bir cicektin sen adi Kardelen…

Forumlar Cafe almancax Bir cicektin sen adi Kardelen…

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    almanca forumları
    Katılımcı

Kar yaginca acan beyaz bir cicektin sen…
    kopardilar dalindan..acimadi acimadilar…
    annenin mis kokulu bebegiydin…
    daha 8 yasindaydin hayatin en basindaydin…
    mis kokulu melegim rahat uyu zaten bir melektin simdi kanatli bir meleksin…

resmine her baktikca icim yaniyor bebegim gözlerimden yaslar süzülüyor..
    annen baban nasil dayansin simdi senin yokluguna söyle bana bebegim.. :cryla: :cryla: :cryla:

https://www.hurriyet.de/haberler/gundem/257848/turkler-sokta

almanca forumları
    Katılımcı

https://www.hurriyet.de/haberler/gundem/256965/katil-iade-edilmeyecek/kardelen

adi pislik hayatin boyunca umarim izdirap icinde yasarsin sen insan olmazsin olsan olsan yaratik olursun senin gibilerine idam az kalir.hergün iskence edilmeli sana.
    senin doguran ana senin yerine tas dogursaydi. ne bu dünyada ne öbür dünyada aldigin her nefes haram olsun sana..senin gibileri taksim meydaninda sallandiracaklarki baska yaratiklar cesaretlenmesin ama insallah yakinda yaklanicaksin ve insallah hapisanede sana dünyanin kac bucak oldugunu gösterirler

https://www.hurriyet.de/haberler/gundem/256965/katil-iade-edilmeyecek/kardelen

turad
    Katılımcı

evet bu olayi duydum cok üzüldüm ona kiyan eller kirilsin kahrolsunlar pislikler lanet olsun böyle insanlara
    tickoff:) tickoff:) :cryla:

SEVGI-40
    Katılımcı

:cryla: :cryla: :cryla:

almanca forumları
    Katılımcı

arkadaslar o kadar icim yaniyorki anlatamam.her an aklimda ve hep dua ediyorum adi pislik bir an önce yakalansin diye.türkiyeye kacmis bundan sonrasi türk polisine kaliyor.
    ama eminimki artik yakalanmasi an meselesi bir de karisida var yaninda.hep düsündügüm acaba karisinin haberi varmi olaydan.eger varsa ayni bedualari onada yolluyorum.lanet olsun böyle insanlara cocuklara kiyanlara onlara kötülük düsünenlere lanet olsun.

turad
    Katılımcı

sen taniyomusun canim aylardir bu olaydan cok etkilendik cok üzüldük bizimde yavrularimiz var allahim böyle pisliklerden korusun hepimizi yavrularimizi
    insallah yakalnirda bulur cezasini tickoff:)

SEVGI-40
    Katılımcı

arkadaslar o kadar icim yaniyorki anlatamam.her an aklimda ve hep dua ediyorum adi pislik bir an önce yakalansin diye.Türkiyeye kacmis bundan sonrasi türk polisine kaliyor.
    ama eminimki artik yakalanmasi an meselesi bir de karisida var yaninda.hep düsündügüm acaba karisinin haberi varmi olaydan.eger varsa ayni bedualari onada yolluyorum.lanet olsun böyle insanlara cocuklara kiyanlara onlara kötülük düsünenlere lanet olsun.

:'( :'( :'(

benim icim de senin kadar olmasada cok yandi allah belasini versin böylelerini toprakda kabul etmez hapisanede hangi yüzle cenabi allahin karsina cikip hesap verecek bu mahluklar  :'( :'(

almanca forumları
    Katılımcı

hayir tanimiyorum ama bende bir anneyim ve bu olay beni cok etkiledi.ve bu olayin katilinin türk olmasi biz buradaki türkleri dahada yaraladi.suanda almanyada bu haber büyük sok etkisi yaratti.Almanyada son yillarin en vahsi olayi.her yeni bir gelismede alman kanallarinda haber konusu etkilenmemek mükün degil:((

SEVGI-40
    Katılımcı

hayir tanimiyorum ama bende bir anneyim ve bu olay beni cok etkiledi.ve bu olayin katilinin türk olmasi biz buradaki türkleri dahada yaraladi.suanda Almanyada bu haber büyük sok etkisi yaratti.Almanyada son yillarin en vahsi olayi.her yeni bir gelismede alman kanallarinda haber konusu etkilenmemek mükün degil:((

ben yakini sanmisdim sizi :cryla: :cryla: :cryla:

gercekten cok vahsice nasil bi insanlik bu

ATAAN2
    Katılımcı

Daha 8 Yasinda Günahsiz Bir Melekti Kardelen, Bunu Yapan O Caniye Söylenecek O Kadar Cok Sey Varki Ama Burda Söylemek Mümkün Degil…
    Ölünce Toprak Kabul Etmez O Caniyi, Mezar Kabul Etmez, Hic Bir Sey Kabul Etmez Bu Ruh Hastasi Caniyi…
    Bir Kiz Evladi Babasi Olarak, Icim Kan Agladi, Allah Annesine Babasina Sabir Versin,
    “Bu Konuyu Okuyan Herkes Lütfen Minik Kardelen Icin Bir Fatiha Okusun”
    O Gerci Kücücük Bir Melekti ve Melekler Günahsiz Olur…

gece2
    Katılımcı

Bu konuya girip yazmamak icin cok direndim aklima geldikce Fatihami okuyorum zaten Allah Kabul ederse…

Düsünüyorum Anneler va Babalar icin inanilmaz bir imtihan bu olay.

Yavrum ya daha minnacik bir cocuk cennetin melegi oldu gitti.

Düsündügümse Hangi tarafta olsaydim daha yikici olurdu Allah muhafaza…

O yavrunun Anasi Babasi yikildi, Peki o Suclu Caninin Anasi Babasi ömür boyu vijdan azabi ve bitmeyen cile icinde …

Kudretine Kurban Oldugum, sacma sapan insanlara uaydurmasin Akil fikir versin Cümlemize …

Ailesine Sabir Kardelen icinde Allahtan Rahmet diliyorum . (AMIN)

Ataan beyinde belirttigi gibi Melekler günahsiz olur …

almanca forumları
    Katılımcı

Allah,hepimizin dualarini kabul etsin arkadaslar.

nereye gidiyor insanlik böyle cok büyük korkular icindeyim…
    ben artik hic kimseye güvenmez oldum..

ben hatirliyorum cocukken sabah bir cikardik oynamaya aksam olunca eve girerdik.ilk okula ilk basladigim günden sonra hep kendim gider gelirdim diger cocuklarla.ben simdi düsünüyorumda kendi cocugumu herhalde 13-14 yasina kadar götürür getiririm okula…
    artik kapi önünde oynama zamanlari bitti, zaman kötü zaman biz anne babalara cok görev düsüyor..artik bir degil iki gözümüz cocuklarimizin üstünde olmali..

düsünsenize cocugunuz kapi önünde oynamaya cikiyor ve ortadan kayboluyor..Allahim, düsüncesi bile delirtmeye yetiyor bana..o anne baba yasarken her dakika her an ölüp ölüp dirilecekler..Allahim,sabir versin onlara…
    Rabbim, hicbirimizin, düsmanimin basina bile vermesin böyle bir olayi…tüm insanlarin hepmizin,kalbini iyiliklerle güzelliklerle doldursun,yüce yaradan..

almanca forumları
    Katılımcı

sükürler olsun ki Kardelenin katili yakalandi.

geber simdi hapiste adi pis yaratik.umarim icerede senin yaptiginin aynisini sana yaparlar.

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/10975018.asp?gid=229

turad
    Katılımcı

kardelencigim sen artik rahat uyu :cryla:
    o pis katil cezasini insallah fazlasiyla bulacak. tickoff:)

SEVGI-40
    Katılımcı

kardelencigim sen artik rahat uyu  :cryla:
    o pis katil cezasini insAllah fazlasiyla bulacak. tickoff:)

:cryla:

14 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 14 arası (toplam 14)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.