Turist vizesi mer

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Zilan1
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar davetiye ile 3 aylık turist vizesi aldım Avusturya’yagidip döndüm.Ordan uzatma işlemi yapılmıyor burdan tekrar davetiye ile başvursam basvurabilirmiyim.Döneli 15gun oldu beklemeliyimmi belli bir süre sonra başvurmakmı gerekir. Yardımcı olurmusunuz

fuk_18
    Katılımcı

tekrar turist vizesi icin basvurcaksan 90 gün kaldiysan yurt disinda 90 gunde yurt icinde kalmak zorundasin ancak ondan sonra tekrar yurt disina cikabilirsin yada sana vize verirler

Zilan1
    Katılımcı

75 gün kaldımdondum dediğiniz gibi o zaman bende 2 ay sonra basvurayım

Armi
    Katılımcı

tekrar turist vizesi icin basvurcaksan 90 gün kaldiysan yurt disinda 90 gunde yurt icinde kalmak zorundasin ancak ondan sonra tekrar yurt disina cikabilirsin yada sana vize verirler

01 Mart 2018 de vize almak istiyorum. 3 ay verdi diyelim, ama ben 15 gün kaldım döndüm. Kaldığım gün kadar mı beklemem gerekiyor bir sonraki vize başvurusu için. Bunu sormam da ki sebep 10 Haziran 2018' e davetiyem var yeniden başvurumda sorun yaşamamak için çünkü düğün için gideceğim. yada Mart da alacağım vize gününü 15 gün isteyebiliyor muyum.  ::)

fuk_18
    Katılımcı

istersin sorun olmaz senin durumda

01 Mart 2018 de vize almak istiyorum. 3 ay verdi diyelim, ama ben 15 gün kaldım döndüm. Kaldığım gün kadar mı beklemem gerekiyor bir sonraki vize başvurusu için. Bunu sormam da ki sebep 10 Haziran 2018' e davetiyem var yeniden başvurumda sorun yaşamamak için çünkü düğün için gideceğim. yada Mart da alacağım vize gününü 15 gün isteyebiliyor muyum.  ::)

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.