Onay mailini gönderdiler…

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ay_1_1
    Katılımcı

Merhabalar
    Vize onayımı verdiler.Bugün 9,30 du randevu saati sorgusuz sualsiz maili göndermiş anında
    Allah diğer vize bekleyen arkadaşlarımada yardım etsin.İnş en kısa zamanda vizeleri gelir.Sorusu olan varsa yardımcı olabilirim.Sıkıntım çoktu ama hiçbirşey sorun olmadı  alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) alkis:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:)

Ayrıca devamlı gündemde olduğu için söylüyorum Almanca kursuna gitmem zorunlu değilmiş giderse iyi olur demişler.Oturum kağıdınıda vermiş polis gelince doldurun getirin beraber diye  alkis:) alkis:) alkis:)

Drogestea
    Katılımcı

başvuru tarihinden itibaren kaç günde onayın geldi

ay_1_1
    Katılımcı

başvuru tarihinden itibaren kaç günde onayın geldi

Başvuru tarihim Ankara 08.06.2012
    3 haftada kağıtlar ulaştı. Oradaki görevlinin tatile çıkması üzerine 27.07.2012 tarihine randevu verdiler yani bugün sabah 9,30 da onay verdiler.Tatile çıkmamış olsa çok daha erken olacaktı.

yfatih
    Katılımcı

eş üzerinden mi, çocuk üzerinden mi aile birleşimi yaptın?

ay_1_1
    Katılımcı

eş üzerinden mi, çocuk üzerinden mi aile birleşimi yaptın?

Aile birleşimi yoluyla vizemi aldım

yfatih
    Katılımcı

aile birlesimi yaptigini anladim da esinin uzerinden mi cocugunun uzerinden mi yaptin diye sormustum

Aile birleşimi yoluyla vizemi aldım

ay_1_1
    Katılımcı

:D Haklısın yanlış anlamışım ben eşimin üzerinden

ay_1_1
    Katılımcı

Hala evraklarımdan ses yok konsolosluk cevap vermiyor 45 dak. telde bekledik 27.07.2012 tarihinde onay aldık daha bekliyoruz bu pazarteside ups mesajı gelmez ise Ankaraya gideceğim eşimle başka çare kalmadı.

ay_1_1
    Katılımcı

Ve bu pazarteside haber yok Çıldıracağım.Bişeyler söyleyin ne yapmalıyım nasıl öğrenecem telefonlara bakmıyorlar. offoff:) offoff:) offoff:) Ankaraya gitsem sonuç alabirmiyim?

8 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.