Ankastre mi parça dolap mı?

Forumlar Cafe almancax Ankastre mi parça dolap mı?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Nazarnet
    Katılımcı

Merhabalar.
    Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu konu hakkında bilgilerinize ihtiyacım var.
    50 m2'lik bir ev kiraladık yalnız şuan dairede oturan kiracı mutfakta bulunan ankastreyi alacağını belirtti bizde mutfağa ne yaptırsak karar veremedik sizlerin bu konuda düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Parça parça dolap mı alsak mantıklı olur yoksa ankastre yaptırsak mı? 2-3 sene bu dairede oturmayı düşünüyoruz çok fazla masraf yapmakta pek mantıklı gelmiyor. Sizler ne yapmamı önerirsiniz?

tugce_doerjer
    Katılımcı

almanyanin bu mantigini ben cozemedim.evler mutfaksiz kiralaniyor. her gittigin eve kendi mutfagini goturuyorsun.her evin mutfagi farkli.her kiralanan evde sorun ayni. dolaplar uymaz, mutfaga buyuk gelir,kucuk gelir… sacma sapan bir  uygulama. ben senin yerinde olsam dolap alirim. oraya mutfak yaptiricaksin tasininca o mutfak obur eve olmiycak yada kucuk gelicek yine masraf. uzun seneler oturacagin eve cikana kadar en guzeli duzenli ama ucuz maliyetli bir muftak derim ben.  okey:)

Nazarnet
    Katılımcı

Söylediklerinizde oldukça haklısınız bana da bu durum çok mantıksız geliyor ama elimiz mahkum olduğu için mecbur kalıyoruz. Öneriniz bana da çok mantıklı geliyor mutfak yaptırıp tekrar çıkarken birde bu problem ile uğraşmak istemiyorum dolap alıp uygun bir maliyetle halletmek daha iyi olur. İlginiz için çok teşekkür ederim.  :)

Almanya'nın bu mantigini ben cozemedim.evler mutfaksiz kiralaniyor. her gittigin eve kendi mutfagini goturuyorsun.her evin mutfagi farkli.her kiralanan evde sorun ayni. dolaplar uymaz, mutfaga buyuk gelir,kucuk gelir… sacma sapan bir  uygulama. ben senin yerinde olsam dolap alirim. oraya mutfak yaptiricaksin tasininca o mutfak obur eve olmiycak yada kucuk gelicek yine masraf. uzun seneler oturacagin eve cikana kadar en guzeli duzenli ama ucuz maliyetli bir muftak derim ben.  okey:)

tugce_doerjer
    Katılımcı

ricaederim ne demek. yakin zamanda arkadasimda tasidi evini ordan biliyorum bir cok sorun oldugunu bu mutfak konusunda. yeni evinizde mutlulukla,huzurla yasayin insallah

gocayorukBURSA
    Katılımcı

Roller Den ankastre almanı tavsiye derim 1.600 £ bulasik makinasi  buzdolabi firini ocagi tezgahi dolaplari hepsi icinde kargo ve montaj parasi ile en fazla 2000e kadar ulasiyor. en mantıklisi bu bence tek dolap tek firin tek tezgah tek bulasik makinasi alsan 2 kat daha pahaliya geliceğine inanıyorum

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.