TEKRAR BEN:) PASS KONTROLÜNDEN SORUNSUZ SORGUSUZ SUALSİZ RAHAT BİR şEKİLDE GEÇTİ

Forumlar Almanya Aile Birleşimi, Pasaport, Almanya Vize, Almanya Oturma ve Çalışma İzinleri, Sigorta, Almanya’da Ehliyet Kullanımı Gibi Konular TEKRAR BEN:) PASS KONTROLÜNDEN SORUNSUZ SORGUSUZ SUALSİZ RAHAT BİR şEKİLDE GEÇTİ

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    bilalfb2784
    Katılımcı

Merhaba arkadaslar gecen gun yazmistim,ben cocuk uzerinden aile birlesimi yaparak almanyaya gitmistim sonrasinda sorunlar yuzunden bosanma davamiz basladi 1 yildir turkiyedeydim ve hic giris cikis yapmadim bu sure zarfinda!! SUAN BEKLEME ODASİNDA UCAK BEKLİYORUM YANİ SORUNSUZ SEKİLDE BURDAN GECTİM ,ALMANYADA NE OLUR BİLEMİCEM AMA YANİMDA MAHKEME DAVETİYE KAGİTLARİ VAR ZATEN ALMANYADA YASAMAK NİYETİNDE DEGİLİM ARTİK ,ALMANYADAKİ POLİSEDE MAHKEMEM İCİN GELDİM VE İSLERİM BİTİNCE DONUCEM DERİM SİKİNTİ OLURSA

fenerbahcheli
    Katılımcı

Kardeşim umarım Alman kontrolünden de sorunsuz bir şekilde geçebilirsin. Yolun açık olsun!  okey:)

3838
    Katılımcı

Allah yardimcin olsun abi zor bi durum ya senin adina cok üzüldüm

bilalfb2784
    Katılımcı

Almnyadayım sorunsuz sualsiz sorgusuz çok rahat bir şekilde almanyadayım

3,14
    Katılımcı

–> Cok sükür kardesim, Allah'a cok sükürler olsun.

bilalfb2784
    Katılımcı

Allah razi olsun tesekkurler

5 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.