16 temmuz da başvurdum

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Byldz
    Katılımcı

Merhabalar… Ben 16 temmuz da Ankara'dan aile birleşimi için başvuru yaptım ama 3 ayı geçmiş olmasına rağmen bir cevap alamadım 28 agustos da evraklarım Almanya ya ulaşmış eşim yabancılar şubesine gittiğin de sıra size gelince mektup gelecek beklemeniz lazım ama daha 1 ya da 2 ay kadar sürer diyorlar. Bu konu da bilgisi olanlar cevap verebilirse çok sevinirim…

fuk_18
    Katılımcı

esin sorusturmuyormu ne oldu  bizim durumlar diye bir sorsun mutlaka

Byldz
    Katılımcı

Birkaç kez gitti Berlin yabancılar bürosuna en Son gecen hafta pazartesi gitmişti verdikleri cevap; bize kağıtlar 28 ağustosta ulaştı bu tarihten itibaren üç ay yasal süredir daha beklemeniz lazım demişler. Ne kadar bekleriz diye sorunca eşim, orda ki memur daha sizinkine sıra gelmemiş sürer 1 – 2 ay kadar demiş…
    Ben burda akrabalarımın yanın da kalıyorum vize de sorun çıkmaz diye evimi de boşaltmıştım 3 ay bekledik daha neyi bekliyoruz niye bekliyoruz bilemiyorum.
    Benimle birlikte başvuran arkadaşlarım gittiler çoktan hatta benden bir hafta sonra başvuran arkadaşım şu An Berlin de. O kadar zor ki beklemek bir gün bir yıl gibi geçiyor hele de kendi evin de olmayınca :(

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.