SAĞ ÜST KÖşEDEKİ İşLEM NUMARASI :)))

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    musty-tülay
    Katılımcı

MERHABA ARKADASLAR
    30.11.2010 TARIHINDE BASVURUMU YAPTIM. BANA VERILEN EVRAKTA VIZE İşLEM NR YAZIYOR BU NE İşİME YARICAK. BAZI ARKADASLAR INTERNETTE BAKIYORUM DIYOR GORUYORUM DIYOR BEN BU KONUDA BI COZUM BULAMADIM SU NR YAZACAK YER BULAMADIM. SANIRIM BU NR YAZABILDIGIM TEK YER BURASI. :haha: :haha:  ACIKLAMALARINIZI 4 GOZLE BEKLIYORUM.

ferabu
    Katılımcı

öncelikle merhaba.bende 26 kasımda oğlumun üzerinden aile birleşim için başvuru yaptım geçen perşembe onay gelmiş istanbula. senin soruna gelcek olursak. o numarayla hir birşeyi takip edemezsin.sadece bir aksilik olduğunda yada diyelimki red geldi o işlem numarasıyla itiraz ettiğinde evraklarının bulunmasında yada avukata verdiğinde o numarayla işlemler yapılacağında işe yarıyor….yoksa vizenin takibi o numarayla olmuyor.sadece ups; haber beklemen lazım

musty-tülay
    Katılımcı

TSK EDERIM DOSTUM. BUNU ÖGRENDİGİM İYİ OLDU PEKI INTERNETTEN VIZE ISLEMLERINI TAKIP EDENLER NASIL YAPIYORLAR KONSOLOSLUK SITESINDE NR GORDUK DIYENLERE RASTLADIM BU NASIL OLUYOR. UPS KARGO ZATEN BASLI BASINA PROBLEM CUNKU ISTANBUL GIBI YERDE KARGOMUZU KENDIMIZ ALMAYA GIDIYORUZ BIZE YAKIN OLAN MERKEZE YOKSA COK GEC GETIRIYOR SINAV SONUCLARINI ALIRKEN COK SIKINTI CEKTIK. UPS TAKIP NR SAAT BASI IZLEMEKTEYIM HA SIMDI VERILDI HA VERILMEK UZERE DIYE.

ALLAH HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN.

Mentesli1907
    Katılımcı

TSK EDERIM DOSTUM. BUNU ÖGRENDİGİM İYİ OLDU PEKI INTERNETTEN VIZE ISLEMLERINI TAKIP EDENLER NASIL YAPIYORLAR KONSOLOSLUK SITESINDE NR GORDUK DIYENLERE RASTLADIM BU NASIL OLUYOR. UPS KARGO ZATEN BASLI BASINA PROBLEM CUNKU ISTANBUL GIBI YERDE KARGOMUZU KENDIMIZ ALMAYA GIDIYORUZ BIZE YAKIN OLAN MERKEZE YOKSA COK GEC GETIRIYOR SINAV SONUCLARINI ALIRKEN COK SIKINTI CEKTIK. UPS TAKIP NR SAAT BASI IZLEMEKTEYIM HA SIMDI VERILDI HA VERILMEK UZERE DIYE.

Allah HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN.

Slm kardesim senin sordugun internettn takip izmir konsoloslugundan yapılıyo, izmirden basvuranlara kargoyla gelmıyo passport kendisi gidip alıyo o yüzden yani barcod numarası cıktı mı gidip alabiliyo kisi…

musty-tülay
    Katılımcı

COK COK TSK EDERIM KARDESIM BUNU OGRENDIGIM IYI OLDU SIMDI KAFAMDAKI PROBLEM GITTI

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.