Almanca, Almanya 2020 vize bekleyenler ve alanlar - ALMANCAX

2020 vize bekleyenler ve alanlar

• 1303 Yanıt
  • 291460 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
Ynt: 2020 vize bekleyenler ve alanlar
« Yanıtla #1078 : Ekim 13, 2020, 07:19:51 ÖS »
Bugün pasaportum geldi malesef red vermişler eşimden evrak istedik diyolar eşimde ben bütün evrakları teslim ettim diyo eksik evraktan dolayı red vermişler
çok geçmiş olsun aynı duyguyu yaşadım ve iyi biliyorum hayla devam etmekte olan bir itiraz dilekçem var sabırlı olun ve daha güçlü olun elbet gececek bu daima savaşabilmek gerekir yılmadan ucunda kazanabileceğiniz güzel günlerin umudu ala bitmesin yüreğinizde her kışın bir Baharı vardır baharı bekleyin mutlaka gelecek o günler 🤗☺️

Çevrimdışı Monte Kristo Kontu

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1079 : Ekim 13, 2020, 08:14:58 ÖS »
Bugün pasaportum geldi malesef red vermişler eşimden evrak istedik diyolar eşimde ben bütün evrakları teslim ettim diyo eksik evraktan dolayı red vermişler
Çok geçmiş olsun 1 yıl bekletilip redmi verilirmiş, çok üzücü bir durum. Eskiden evlenen herkes almanyaya giderdi, şimdi turist vizesi gibi yaptılar

Çevrimdışı Hamburg001

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #1080 : Ekim 13, 2020, 08:52:42 ÖS »
Gecmis olsun adiniza uzuldum

Çevrimdışı Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1081 : Ekim 13, 2020, 09:31:24 ÖS »
Çok geçmiş olsun 1 yıl bekletilip redmi verilirmiş, çok üzücü bir durum. Eskiden evlenen herkes almanyaya giderdi, şimdi turist vizesi gibi yaptılar
sebebi yine bizim insanımız oraya giden insanlarımızın yaptıkları ve sahte evliliklerin coğalması şuan acısını biz çekiyoruz bu durumun.

Çevrimdışı Londa

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #1082 : Ekim 13, 2020, 10:17:56 ÖS »
Çok sağolun gerçekten çok üzgünüm bir yıl bekledikten sonra böyle oldu ama vazgeçmeyeceğim hicbir şekilde çünkü bana vermek zorundalar onlar yüzünden çocuğum babasız büyüyor

Çevrimdışı seraf

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1083 : Ekim 14, 2020, 12:20:13 ÖÖ »
`

Çevrimdışı seraf

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1084 : Ekim 14, 2020, 12:24:35 ÖÖ »
sebebi yine bizim insanımız oraya giden insanlarımızın yaptıkları ve sahte evliliklerin coğalması şuan acısını biz çekiyoruz bu durumun.
evet

Çevrimdışı seraf

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1085 : Ekim 14, 2020, 12:27:34 ÖÖ »
Çok sağolun gerçekten çok üzgünüm bir yıl bekledikten sonra böyle oldu ama vazgeçmeyeceğim hicbir şekilde çünkü bana vermek zorundalar onlar yüzünden çocuğum babasız büyüyor
çok üzüldüm sabredin ben de bekleme sürecinde yim ama hic umudum yok nedense.. insanları ne hale sokuyorlar perişan olduk benim De çocuğum babasız büyüyor Allah yardımcmz olsn.hangi belge eksikmiş 😑

Çevrimdışı Monte Kristo Kontu

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1086 : Ekim 14, 2020, 12:40:39 ÖÖ »
https://m.facebook.com/kaynakalmanca/photos/a.566800216745371/2106236169468427/?type=3&source=54 1 haftada vize vermişler, bu nasıl iştir

Çevrimdışı golyat

• Neuling
  • *
  • Seviye 0
« Yanıtla #1087 : Ekim 14, 2020, 08:07:59 ÖÖ »
20 Ağustos’ta başvuru yaptım ama konsolosluğu aradım 3 ay sürer dedi bavyera eyaleti yoğun mu yoksa sıralama sistemi mi farklı anlamıyorum

Merhaba, Benimde 23.09 başvurum. Bavyera eyaleti Freising şehri sizin hangi şehir. Sizin evraklarınız ulaşmış mı almanyaya?

Çevrimdışı golyat

• Neuling
  • *
  • Seviye 0
« Yanıtla #1088 : Ekim 14, 2020, 08:09:03 ÖÖ »
Bavyera normalde uzun sürüyor ki suanda koronadan dolayi daha bir uzun sürecektir. Ben 4 ayda almistim vizemi 2 sene oluyor. Oyuzden biraz sabretmeniz gerekecek. Hayirlisi olsun hakkinizda umarim cabuk elinize ulasir.

Merhaba, sizin hangi şehirdi 4 ay sürmüştü?

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi

DESTEKLENEN DİLLER: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu