Almanca Kelime Ezberleme, Yürüyen Kelimeler Oyunu

mobilden almanca ogrenmek almanca dersleri Almanca Kelime Ezberleme, Yürüyen Kelimeler Oyunu

Almanca Oyunlar. Almanca kelime ezberleme için yürüyen kelimeler oyunu. Bu oyunda size bir Almanca kelime verilecek ve ekranda yukarıdan aşağıya doğru inmekte olan 3 adet Türkçe seçenek göreceksiniz, siz size verilen Almanca kelimenin karşılığı olan Türkçe kelimeye tıklamalısınız. Doğru kelimeye tıkladıkça puan alacak, yanlış kelimeye tıkladıkça puan kaybedeceksiniz.almancax ekibi olarak hem eğlenmeniz hem de öğrenmeniz için tasarlanan bu oyunumuzun yararlı olmasını temenni ederiz.

Bu oyunun mobil telefonlar için hazırlanan java versiyonu da sitemizde bulunmaktadır.Mobil oyunlarımıza ulaşmak için Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimize göz atabilirsiniz.
Mobil telefonlarda oynayabilmek için sitemizden indireceğiniz jar dosyasını telefonununa atarak kurulum yapınız.

Ayrıca sitemizde Android tabanlı akıllı telefonlar için Almanca ve İngilizce öğrenme amaçlı Android uygulamalarımız da mevcut olup bu uygulamalarımıza da Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bu oyunu oynayabilmek için bilgisayar sisteminizde Java yüklü olmalıdır. Aksi halde oyun ekranını göremeyebilirsiniz. Java yüklemek için ise www.java.com/tr adresini ziyaret ediniz.

almanca basla Almanca Kelime Ezberleme, Yürüyen Kelimeler OyunuBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir