2019 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ysmn0
    Katılımcı

Arkadaşlar ben 30 eylülde izmirden Aile birleşimi başvurusu yaptım. Görüşmeden sonra verilen A4 kağıdının sağ üst kısmında barkod altında 6 haneli sayı var. Acaba takip numarası dediğiniz şey bu mu ? Ve herkes tecrübelerini rica etsem yazabilir mi ?  byby:)

ysmn0
    Katılımcı

Aaaa çok üzüldüm ne kadar geliri var ki eşinizin

Maid
    Katılımcı

Asgari ücret ama bu yeterli diye biliyorduk. Şimdi itirazda bulunacagiz umarım ters tepmez. Çünkü cok bunaldim :(

ysmn0
    Katılımcı

Rabbim yardım etsin biran önce kavuş eşine çocuğunla birlikte inşallah gerçekten çok üzüldüm. İçini rahat tut çözer avukat bu durumu.

Maid
    Katılımcı

İnsallah çözülür  :cryla:

ysmn0
    Katılımcı

Şanslazım, başvurdunuz mu avukata gelişme var mi ?

Maid
    Katılımcı

Bu hafta itiraz edicez insallah. Orada Avukat bulmak da mesele arkadaşım. Inşallah itiraza da red gelmez. Önce şartlarımızı duzeltmemiz lazım. Umarım tekrar başvuru yapmak zorunda kalmam. Çünkü tekrar Ankara'ya gitmek hem zahmetli hem masraflı. Usandim vallahi.
    Sizin vizeden haber var mı?

ysmn0
    Katılımcı

Elimden gelse vizeyi ben basıp vericem sana inşAllah gidersin biran önce uğraştırmadan. Benden hiç ses soluk yok. Evraklar gitti mi gitmedi mi vs hiç bilmiyorum. Mail atıyor eşim dönmüyorlar arıyo açmıyolar. Gicik oldum kısaca bu işe ben

Maid
    Katılımcı

Geç olsun güç olmasın demişler.
    Senin vize onaylanır inşallah.
    Ya cidden içimde heves falan kalmadı. Sadece cocuguma üzülüyorum 1 senedir babasız büyüdü. Herkese baba diyor :'(
    Bakalım ne sonuç alacağız artık sabrim kalmadı.

ysmn0
    Katılımcı

Aynen sabır kalmıyor insanda. Keşke bu kadar çok uğraştırmasalardı.

Maid
    Katılımcı

Yaptıkları insan haklarina aykırı.
    Daha once turistik vize icin basvurdum 9.maddeden red verdiler.
    Ya aylardır cabaliyorum. A1 sertifikasi icin oturdum gece sabahlara kadar çalıştım evde,Ankaraya gittim sınavı verdim.
    Cocuklu bir insan icin zor seyler bunlar.
    Eylülde tekrar gittim cocukla basvuruda bulundum. Bekle bekle sonu hep hüsran. Ya inanin benim artık gücüm kalmadi. Emegim de param da zamanim da havaya gitti :( esimde orda öyle uğraştı. Bilmiyorum bakalım sonumuz ne olacak.

ysmn0
    Katılımcı

Allah sabır versin hangi şehirde yaşıyodunuz

ysmn0
    Katılımcı

Almanyada nerdesiniz acabaa ? Benim eşim arıyor ulaşamıyor perşembe gününe randevu aldı. Çok şanslıymışsınız

ysmn0
    Katılımcı

Pasaportum kargoya verilmiş bugunn Allah utandırmasın inşAllahhh ama şöyle bişey var eşime mektup gitmedii

ysmn0
    Katılımcı

Arkadaşlar nihayet vizem geldi izmirden 30 eylülde başvurdum 15 kasım kargoya  verildi 18 kasım yani bugün bana ulaştı. Berline gidiyorm yabancı şube ne eşimi aradı ne mektup yolladı hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Birden kargo mesajı geldi. Allah bekleyenlere sabır versin  güzel haberler alın inşallah

Maid
    Katılımcı

Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşallah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

15 yanıt görüntüleniyor - 16 ile 30 arası (toplam 34)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.