2019 vize bekleyenler ve alanlar

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ysmn0
    Katılımcı

Arkadaşlar ben 30 eylülde izmirden Aile birleşimi başvurusu yaptım. Görüşmeden sonra verilen A4 kağıdının sağ üst kısmında barkod altında 6 haneli sayı var. Acaba takip numarası dediğiniz şey bu mu ? Ve herkes tecrübelerini rica etsem yazabilir mi ?  byby:)

ysmn0
    Katılımcı

Amin inşallahh tez vakitte kavuş eşine duamda olacaksınız. Çok teşekkür ederim :)

leowoman
    Katılımcı

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşallah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

OzzzyJ
    Katılımcı

Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşAllah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

Merhaba, cok gecmiş olsun cok yıpratıcı bir sürec… itiraz ettiniz mi acaba red durumuna karsı? Bildigim kadarıyla itirazında belirli bir süresi var ve bu hakkınızı Kullanmazsanız bir daha aile birleşimi vizesine basvurma hakkınız kalmıyor 🤷🏻‍♀️ Eşiniz türk vatandası mı acaba?

OzzzyJ
    Katılımcı

Merhabalar. Öncelikle ben gibi vizesinin çıkmasını bekleyen herkese büyük şans ve sabırlar diliyorum. Vize başvurumu 4 kasımda İzmirden yaptım. Ben de beklemedeyim…inşAllah şu süreç bitip vizeme ve kocama kavuşunca tüm süreçlerle ilgili bilgilendirici videolar çekeceğim.süreç yıpratıcı ve zor. Umarım en kısa sürede güzel haberler alırız.

Merhaba, size vize geldi mi acaba? Bende 8 Kasımda İstanbuldan basvurdum.. Nürnberg şehri icin.. 2 ay oldu bugun tam olarak, hala beklemedeyim , en son noel tatili öncesi esimden evrak istediler posta ile göndermesini, bugün esim gitti ama yabancılar polisi durumla ilgili her zamanki gibi hicbir bilgi vermemekte 🤦🏻‍♀️ Cok bunaltıcı bir sürec.. inşallah hepimizin vizeleri tez zamanda cıkar 🙏🏻

4 yanıt görüntüleniyor - 31 ile 34 arası (toplam 34)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.