almanca eğitim seti

A1 SINAVINA GİRECEKLER DİKKAT!!! HERKES BU HOCAYI KONUŞUYOR

Almanca Trennbare Verben (Ayrılan Fiiller)

Değerli arkadaşlar, konuya girmeden önce sizlere çok önemli bir bilgi vermek istiyoruz.almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.
Şimdi yazımıza geçelim:

ALMANCA TRENNBARE VERBEN - ALMANCA AYRILAN FİİLLER

MITKOMMEN: Birlikte gelmek ich komme mit:bende geliyorum(seninle) :!: Kommst du mit?sende geliyormusun?(benimle/bizimle) ABSCHREIBEN:biryerden yazmak,kopyalamak :!: ich schreibe den text ab:texti yaziyorum(biryerden bakarak) ABFAHREN:hareket etmek :!: Wann fährt der Zug ab? tren ne zaman hareket ediyor? HINGEHEN:oraya gitmek :!: es gibt ein Party.Wir gehen hin:party var.biz oraya gidiyoruz HERSCHAUEN:buraya bakmak :!: Ist das mein Buch?Schau mal her:bu benim kitabimmi?Buraya baksana MITNEHMEN: yanina almak :!: Nimm dein Regenschirm mit:semsiyenide al(yanina) ANKOMMEN:varmak :!: Wann kommt der Zug an?Tren ne zaman variyor? LOSGEHEN:gitmek,ortadan kaybolmak :!: Wir gehen los!Hadi gidiyoruz! HERKOMMEN:buraya gelmek :!: Komm sofort her! Cabuk buraya gel! ANRUFEN:telefonla aramak :!: ich rufe meine Tante an:Teyzemi ariyorum :!: Ruf mich an:Beni ara ANFANGEN:baslamak :!: Wann fängt der Unterricht an?:ders ne zaman basliyor? AUFGEBEN:pes etmek :!: ich gebe auf:pes ediyorum AUFHÖREN:dinmek ,bitmek :!: Das Regen hört auf:yagmur dindi :!: hör auf! yeter,bitir AUSSTEIGEN:birseyden inmek :!: Ich steige hier aus:burada iniyorum EINSTEIGEN:binmek :!: Ich steige hier ein:burada biniyorum REINKOMMEN:iceri girmek :!: Kommen Sie bitte rein!:iceri gelin lütfen RAUSWERFEN:disari atmak :!: Ich werfe die schüler raus:ögrencileri disari atiyorum VORSCHLAGEN:önermek :!: Was schlägst du vor?:ne öneriyorsun? ZUHÖREN:dinlemek :!: Hören Sie mir zu!Beni dinleyiniz! WEGLAUFEN:bir yerden bir yere uzaklasmak :!: Laufen Sie nicht zu weit weg:Cok uzaga gitmeyin/uzaklasmayin AUFWACHEN:uyanmak :!: ich wache um 6 Uhr auf:ben saat 6 da uyaniyorum AUFSTEHEN:kalkmak :!: ich stehe um 7 Uhr auf:saat 7de uyaniyorum Not: Başında EMP-ER-VER-BE-GE-MISS-ZER-ENT olan fiiller ayrılmaz.

Değerli arkadaşlar, almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.

Arama Terimleri


Etiketler

AŞAĞIDAKİ ALMANCA DERSLERİNE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

YORUM YAZ

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

 • cako caki

  07 Ocak 2015 Tarih: 19:49

  harika bir almanca eğitim sitesi burası

 • ysuuf

  29 Mart 2015 Tarih: 13:16

  çokk iyi bir program

almanca eğitim seti
 • EN SON EKLENEN ORTA SEVİYE DERSLER
 • GÜNÜN ALMANCA ÖZLÜ SÖZÜ
 • Du kannst dir eine Uhr kaufen, aber nicht die Zeit!..:
 • GÜNÜN ALMANCA KONUŞMA KALIBI
 • Wie geht es ihnen?
 • GÜNÜN ALMANCA KELİMESİ
 • Schön
  Güzel
 • GÜNÜN ALMANCA DEYİMİ
 • Nach wie vor
  Eski hamam, eski tas