Yasal Uyarı

Bu internet sitesine (almancax.com veya alt domainleri ile almancax.com üst klasör-dizinleri) veya mobil uygulamaya girmeniz halinde bu internet sitesinde ya da mobil uygulamadaki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan almancax.com ve yetkilileri sorumlu değildir.

Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. almancax.com ve yetkililerinin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Bu site’deki (almancax.com veya alt domainleri ile almancax.com üst klasör-dizinleri) tüm materyallerin telif hakları almancax sahiplerine aittir ve önceden almancax yetkililerinin yazılı izni olmaksızın, sitenin herhangi bir bölümü kısmen dahi olsa kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, herhangi bir ortamda depolanamaz, dağıtılamaz.

Bu site’de yer alan tüm bilgiler, tablolar, raporlar, tasarımlar, programlar ile buradan yapılan linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, metin, resim, logo, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar almancax’tan izin alınmaksızın web ortamında, ticari amaçlı olsun/olmasın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi) yayınlanamaz ve kullanılamaz.

almancax.com ve yetkilileri, sitede doğru ve güncel bilgileri bulundurmaya çalışsa da, sitenin içeriği hakkında garanti verilememektedir; bu nedenle, bu durumun ziyaretçiler tarafından bu bilgi ışığında değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle, almancax.com ve yetkilileri, sitenin kullanımı ve içeriği bakımından hiçbir sorumluluk almaz. almancax.com ve yetkilileri, sitenin içerdiği bilgilerin doğruluğunun, güncelliğinin, eksiksizliğinin, yeterliliğinin ve zamanlama hatalarından ve ayrıca siteye erişen, kullanan ve gezinen veya materyal, veri, metin, resim, video veya ses dosyasını siteden indirmenin sonucunda bilgisayar ekipmanını veya ziyaretçinin diğer mülkiyetini etkileyebilecek herhangi bir zarardan veya virüslerden sorumlu değildir. almancax.com ve yetkilileri, gerekçesi olsun ya da olmasın, herhangi bir anda sitenin çalışmasını durdurma veya askıya alma hakkını saklı tutar.

Sitede bulunan bilgiler teknik veya yazım hataları içerebilir. almancax ve yetkilileri, herhangi bir zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın, sitedeki tüm bilgilere ve yazılara, içinde açıklanan ürünlere ve programlara değişiklik, düzeltme ve iyileştirme yapma hakkını saklı tutar.

İnternet sitemiz, ziyaretçilerin ilgisini çekeceğini düşündüğü üçüncü şahısların diğer sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu sitelere bağlanmayı seçerek, ziyaretçi almancax.com ve yetkilileri internet sitesinden kendi isteğiyle ve herhangi bir zorlama olmaksızın ayrıldığını kabul etmektedir.
almancax.com ve yetkililerinin, bu siteden erişebileceğiniz diğer web sitelerinin içeriğiyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. almancax.com ve yetkilileri web sitesinden bağlandığınız ve almancax.com ve yetkilileri’ne ait olmayan diğer sitelerin içeriğinin almancax.com ve yetkilileri’nin kontrolünde olmadığını bildiririz. almancax.com ve yetkilileri web sitesinde almancax.com ve yetkilileri’ne bağlı olmayan bu diğer sitelere bağlantı olması, bu diğer sitelerin içeriği ve kullanımı ile ilgili herhangi bir sorumluluğu onayladığı veya kabul ettiği anlamına gelmez.

almancax.com ve yetkilileri, bu sitenin içinde ziyaretçilerin / kullanıcıların görüşlerini belirttiği sayfaları ve materyalleri periyodik olarak kontrol etse ve izlese de, bunu yapmakla yükümlü değildir ve bu sayfalarda yer alan içerikler ve bilgilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. İnternet sitemize hakaret içeren, müstehcen, iftira niteliğinde yani herhangi bir hukuk düzenine aykırı mesaj gönderilmesi yasaktır. Bu şekilde bir eylemin gerçekleşmesi durumunda almancax.com ve yetkilileri, diğer yetkililerle işbirliği yapacak ve siteye malzeme gönderirken yasadışı eylemler yapan kişileri tanımlama amaçlı hükümlere derhal uyacaktır.

almancax.com ve yetkilileri, yukarıda belirtilen Kullanma Şartlarını ve hükümlerini periyodik güncellemeler yoluyla gözden geçirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler siteye gelen ziyaretçileri/kullanıcıları bağlarken, aynı zamanda güncellemeleri öğrenmeleri için periyodik olarak bu sayfayı incelemeleri önerilir.

BAĞLANTILAR

Web sitemiz üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Web sitemizden bağlantı yapılan herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak, söz konusu web sitesinin içeriği ve işleyişi de dahil, hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sitelerin gizlilik politikaları için herhangi bir sorumluluk kabul edilmez ve hiçbir şekilde, bu Web sitelerinin yürürlükte olan veri koruma uygulamalarının ilgili tüm mevzuat ve yönetmeliklere uygun olup olmadığı garanti edilmez. Herhangi bir kişisel veri açıklamadan önce bu sitelerin her birinin gizlilik politikasını gözden geçirmeni tavsiye ederiz. Bu bağlantıları kullandığınız takdirde, bu site’den çıkmış olacaksınız.

GÜNCELLEME

almancax, bu site’de mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü almancax’a hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez.

YETKİLİ MAHKEME

Sitemizi ziyaret eden misafirler, sitenin telif hakkı konusunda almancax’ın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt eder. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Bu site’nin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları geçerli olmak üzere Bursa Mahkemeleri yetkilidir.

Google grubumuz : https://groups.google.com/g/almancaxFacebook grubumuz : https://www.facebook.com/groups/almancax/Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/almancax/Twitter (X) profilimiz : https://twitter.com/almancaxGoogle işletme profilimiz : https://g.co/kgs/oCbNrZN

Youtube kanalımız : https://youtube.com/almancax/