İletişim

Merhaba değerli arkadaşlar.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Görsel ve Yazılı Almanca Derslerimizden istifade ederken zorlandığınız, anlamadığınız, kafanıza takılan herhangi bir soru oluştu ise lütfen iletisim@almancax.com e-posta adresimize yazmaktan çekinmeyiniz.
Sitemiz ile ilgili bütün sorularınızı en kısa sürede cevaplamaya çalışacağız.

Sitemiz ve sitemizde yer alan içerikler ile ilgili her türlü görüş, öneri, olumlu veya olumsuz eleştiri ve şikayetlerinizi de iletisim@almancax.com e-posta adresimize yazabilirsiniz.

E-posta adresimiz periyodik olarak kontrol edilmekte olup gönderdiğiniz e-postalara çok kısa süre içerisinde dönüş sağlayabiliyoruz.

Olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi ve görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız.

Saygı ve sevgilerimizi sunuyor, Almanca eğitiminizde üstün başarılar diliyoruz.

www.almancax.com ekibi


almanca ogrenme kitabi

Değerli ziyaretçilerimiz, küçükten büyüğe her kesime hitap eden, son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan, renkli, bol resimli ve hem çok ayrıntılı hem de anlaşılır Türkçe konu anlatımı ihtiva eden Almanca öğrenme kitabımızı incelemek ve satın almak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ve okul için yardımcı drs kitabı arayanlar için harika bir kitap olduğunu ve herkese kolayca Almanca öğretebileceğini şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

6 Yorumlar
 1. seda diyor

  Böyle bir siteyi kurduğunuz için size minnettarız. Çok teşekkür ederiz harikasınız.

 2. SELİN diyor

  ALMANCAX.COM EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER. SELAMLAR VE SEVGİLER.
  BÖYLE BİR ALMANCA ÖĞRENME SİTESİNİ HAZIRLADIĞINIZ İÇİN ÇOK SAĞOLUN. OKULDA BÜTÜN ARKADAŞLAR BU SİTEDEN FAYDALANIYORUZ.ÖĞRETMENLER BİLE BU KADAR GÜZEL ANLATAMIYORLAR. ÇOK GÜZEL ALMANCA DERSLR VAR BURADA

 3. kerem diyor

  ben de 75. yıl lisesinden kerem.bu sene 10. sınıfa geçtm 9. sınıfta almanca öğretmenimiz yoktu.derslerimze başka branş hocaları girdi. öğretmenimizle birlikte bütün almanca derslerimizi bu siteden çalıştık.ne diyim yani almanca öğretmenini aratmdı diyebilirim.almanca derslerinde bu siteden indrdiğimiz dökümanları kullandık hep. çok teşekkür ederiz gerçekten aradığımz bütün konular mevcuttu.10. sınıfta da heralde almancayı bu siteden öğrenmeye devam edeceğiz gibi görünüyor 🙂

 4. MarlinMic diyor

  Классный сайт про спортивные упражнения

 5. canan diyor

  böyle bir siteyi hazırladığınız için çok teşekkür ederiz almanca derslerimizde sitenizden çok faydalanıyoruz okulda

 6. eymen diyor

  böyle bir almanca öğrenme sitesi hazırladığınız için çok teşekkür ederiz
  9 eylül fen lisesi öğrencilerinden selamlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × 5 =