almanca eğitim seti

A1 SINAVINA GİRECEKLER DİKKAT!!! HERKES BU HOCAYI KONUŞUYOR

Almanca Zamirler, Almanca Soru Zamirleri

Değerli arkadaşlar, konuya girmeden önce sizlere çok önemli bir bilgi vermek istiyoruz.almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.
Şimdi yazımıza geçelim:

Almanca zamirler ve Almanca soru zamirleri

Özet: Almanca zamirler, Almanca soru zamirleri, zamirlerin Almanca'ları, zamirler Almanca FRAGEPRONOMEN IM DEUTSCHEN 1. Wer? (kim?) Wer ist das? – Das ist Hans. 2. Was? (ne?) Was ist das? – Das ist ein Heft. 3. Wen? (kimi?) Wen suchst du? – Ich suche den Füller. 4. Was? (neyi?) Was schreibst du? – Ich schreibe eine Karte. 5. Wem? (kime?) Wem gehört das Heft?– Es gehört mir. 6. Wann? (ne zaman?) Wann kommst du? – Ich komme am Montag. - Ich komme um 11 Uhr. - Ich komme im Mai. - Ich komme am Abend. 7. Wie? (nasıl?) Wie ist euer Lehrer? – Er ist sehr nett. 8. Wo? (nerede?) Wo wohnen Sie? – Ich wohne in Samsun. 9. Wohin? (nereye?) Wohin fährst du? – Ich fahre zum Stadion. 10. Woher? (nerden?) Woher kommt der Bus? - Aus Ankara. 11. Wessen? (kimin?) Wessen Haus ist das? – Das ist das Haus meines Onkels. - Das ist das Haus von meinem Onkel. - Das ist Mehmets Haus. 12. Wie lange?(ne kadar süre?) Wie lange bist du im Büro? –8 Stunden. 13. Wie oft? (ne sıklıkla?) Wie oft gehst du ins Kino? – Zweimal im Monat. 14. Wie viel? (kaç, ne kadar?) Wie viel Euro hast du? – 50 Euro. 15. Warum? (niçin?) Warum arbeitest du? – Weil ich Prüfung habe. 16. Weshalb? (ne sebepten?)Weshalb geht er zum Arzt? Da er Zahnschmerzen hat, geht er zum Zahnarzt. 17. Bis wann? (ne zamana kadar?) Bis wann bist du im Büro? – Bis 17.00 Uhr. 18. Ab wann? (ne zamandan itibaren?) Ab wann beginnen die Ferien? - Ab 26 Januar. 19. Von wann bis wann? (ne zamandan ne zamana kadar? Von wann bis wann bist du in der Schule? – Von 8 bis 17 Uhr. 20. Welcher? (hangi?) Welcher Lehrer ist gut? - Der Mathelehrer. 21. Welches? Welches Hemd ist billig? – Das blaue Hemd. 22. Welche? Welche Hose ist praktisch? – Die weite Hose. 23. Welche? (PL) Welche Bananen sind süß? – Die gelben Bananen. 24. Was für ein? (Nasıl bir?) Was für ein Roman ist das? Ein deutscher Roman. 25. Um wie viel Uhr? (saat kaçta?) Um wie viel Uhr gehst du los? - Um 8 Uhr. almancax ekibi olarak üstün başarılar dileriz.

Değerli arkadaşlar, almancax.com eğitmenleri olarak sizler için çok değerli bir Almanca eğitim seti hazırladık.Hiç Almanca bilmeyenlerin dahi çok kolayca Almanca öğrenebileceği Almanca eğitim setimizde 1 ADET KİTAP 1 DVD 23 DİL KARTI bulunuyor.Setimizi sizler için özenle hazırladık, konular sıfırdan başlıyor ve üniteler Türkçe açıklamalı olarak ayrıntılı bir şekilde açıklandı.DVD'nin içinde 40 civarında FULL HD kalitesinde Türkçe konu anlatımlı Almanca ders videoları yer almakta.Bütün bunların yanında setimizin içinde ayrıca 23 adet kelime kartı yer almaktadır.Kelime kartlarını da sizler için özenle hazırladık, 23 adet kelime kartında toplam 550 kelime ve 50 adet Almanca konuşma kalıbı yer almaktadır.Kelime kartları Türkçe-Almanca-İngilizce olarak arkalı önlü hazırlanmıştır.Böylelikle bu kartları İngilizce öğrenme esnasında da kullanabileceksiniz.Ürünümüz hem lise öğrencilerinin Almanca derslerindeki başarılarını olağanüstü artırmakta hem de Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşlarımıza çok kolay ve anlaşılabilir bir biçimde Almanca öğrenme fırsatı sunmaktadır. Sizler için özenle hazırladığımız Almanca eğitim setimizde şu an kampanya vardır ve KARGO ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.ÜCRETSİZ KARGO fırsatından yararlanmak istiyorsanız siparişinizi hemen verebilirsiniz.Size göndereceğimiz Almanca eğitim setinin ücretini ise kapıda ödeme yöntemiyle yani ürünü teslim alırken ücretini kargo görevlisine vererek ödeme yapabilirsiniz.Almanca eğitim setimizi daha yakından incelemek veya satın almak için lütfen burayı tıklayınız Değerli arkadaşlar, Almanca eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı almancax eğitmenleri olarak şimdiden garanti ediyoruz.

Arama Terimleri


AŞAĞIDAKİ ALMANCA DERSLERİNE DE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

YORUM YAZ

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

 • Anonim

  03 Ekim 2014 Tarih: 20:34

  das ıst echte gut

almanca eğitim seti
 • EN SON EKLENEN ORTA SEVİYE DERSLER
 • GÜNÜN ALMANCA ÖZLÜ SÖZÜ
 • Du kannst dir eine Uhr kaufen, aber nicht die Zeit!..:
 • GÜNÜN ALMANCA KONUŞMA KALIBI
 • Wie geht es ihnen?
 • GÜNÜN ALMANCA KELİMESİ
 • Schön
  Güzel
 • GÜNÜN ALMANCA DEYİMİ
 • Nach wie vor
  Eski hamam, eski tas