Almanca A1 Kursu Aile Birleşimi Kursu

Almanca A1 Sınavı Hazırlık Kursları, Almanca Aile Birleşimi Kursları ile ilgili bilgiler. Öncelikle şunu önemle belirtelim ki, bu videoyu buraya koyma amacımız hiçbir firmanın reklamını yapmak, kimseyi övmek değildir.Ancak bu arkadaşların Almanca A1 sınavını kazandıktan sonraki hallerini izlemek çok keyifli.
İnsan izledikçe en az onlar kadar mutlu oluyor.

Bizler özellikle büyük şehirlerde çok duyuyoruz, bazı kurslar A1 sınavına hazırlananlarla resmen dalga geçiyor.
Öyle kurslar var ki, kursun hocası A1 sınavına girse kesinlikle kazanamaz.
Bu yüzden sizleri burada uyarıyoruz, adını sanını duymadığınız ve başarı oranı yüksek olmayan hiçbir kursa gitmeyin arkadaşlar.
Siz de Almanca A1 Sınavı Hazırlık Kursları, Almanca Aile Birleşimi Kursları ile ilgili verdiğimiz bu bilgileri okumadan Almanca kurs tercihi yapmayın.
Bizlerin en çok duyduğu yakınmalar genellikle şu şekilde:

& Almanca Kurslarının öğretmenlerinin bile bazıları Almanca A1 sınavını ve bu sınavın içeriğini bilmiyor ancak bu tür kurslarda “Almanca A1 Aile Birleşimi Sınavına Hazırlık” ibareleri rahatlıkla kullanılıyor.
& Almanca Aile Birleşimi A1 Sınavına Hazırlık adı altında Genel Almanca dersleri veriliyor.
& Almanca A1 Aile Birleşimi sınavına girecek olanlar ile temel düzeyde Almanca öğrenecek olanlar aynı sınıflarda aynı dersleri alıyorlar.
& Vaad edilen ders saatine ulaşılmadan kurs sona eriyor.
& A1 sınavını geçme garantisi veren kurslar sınavı geçemeyen kursiyerlerle ilgilenmiyor ve ikinci defa kursu ücretsiz vermesi gerekirken ücret istiyor.
& Almanca Aile Birleşimi A1 sınavı için açılan kursların bazıları ise A1 sınavı içeriğini bilmiyor. Kursiyerlere A1 sınavı ile ilgili yeterli düzeyde bilgi verilmiyor.
& Fiyatlarını düşük tutup bolca kursiyer toplama gayreti içinde olan kalitesiz kurslar nedeniyle birçok kişi A1 sınavını geçemiyor, istediği başarıyı yakalayamıyor.
& Özellikle bazı kurslar (bazılarının ismi çok bilindik Almanca kursları) A1 sınavından muaf olanlara bile “kursa yazılmak zorundasınız” deyip boş yere para ve zaman kaybına neden oluyor. Uyumluluk yasalarında Kursa gitme zorunluluğu bulunmamasına rağmen, insanlar “Almanya vizesi için kursa gitmek zorundasınız” denilerek kandırılıyor.


Lütfen dikkat edin, ALMANYA UYUMLULUK YASASINDA TEMEL SEVİYEDE ALMANCA BİLGİSİ ŞARTTIR ANCAK KURSA GİTMEK ŞART DEĞİLDİR. Dileyen dilediği gibi Almanca öğrenmekte serbesttir. Evde ders çalışıp A1 sınavını kazanan ve sertifika alan yüzlerce kişi bulunmaktadır.

Bizler bu arkadaşları ve ilgili kursu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.
Not: Aşağıdaki videoda yer alan Almanca kursu ile sitemizin hiçbir bağı yoktur. Lütfen reklam olarak algılamayınız.Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.