Almanca içecekler, Almanca içecek isimleri

almanca icecek mesrubat cay kahve isimleri Almanca içecekler, Almanca içecek isimleri

Almanca içkiler, Almanca içecekler, Almanca içecek isimleri, içeceklerin Almanca’sı, Almanca yiyecek ve içecekler. Bu dersimizde Almanca içecekler ile ilgili bazı kelimeleri öğreneceğiz değerli Almanca öğrencileri.Aşağıda en çok kullanılan içecek isimlerinin Almanca’ları verilmiştir. Öncelikle en sık kullanılan Almanca içecek isimlerini öğrenip cümle kurma derslerimizden de yararlanarak bunları Almanca cümleler içinde kullanınız.

Almanca ile ilgili her sorunuza almancax forumlarında cevaplar bulabilirsiniz.

Eğer Almanca yiyecekler ve içecekleri resimli konu anlatımıyla birlikte öğrenmek, Almanca yiyecek içeceklerle ilgili örnek cümleler öğrenmek, Almanca yiyecek içecek diyalogları görmek isterseniz daha fazla bilgi için tıklayınız : Almanca yiyecekler Almanca içecekler

Değerli ziyaretçilerimiz aşağıda yer alan Almanca dersi almancax forumlarına kayıt olan üyelerimizin paylaşımlarından derlenmiştir, üyelerin paylaşımlarından derlendiği için bazı ufak tefek harf hataları vb. olabilir, aşağıdaki ders almancax eğitmenleri tarafından hazırlanmamıştır, bu nedenle bazı hatalar içerebilir, almancax eğitmenlerinin hazırladığı derslere ulaşmak için almancax forumunu ziyaret edebilirsiniz.


das Wasser: su
das Mineralwasser: maden suyu
die Milch: süt
die Cola: kola
die Limonade: limonata
der Tee: çay
der Kaffee: kahve
der Kakao: kakao
der Fruchtsaft: meyve suyu
der Apfelsaft: elma suyu
der Orangensaft: portakal suyu
der Champagner: şampanya
der Schnaps: sert içki
der Kognak: konyak
der Likör: likör
das Bier: bira

Almanca eğitim hayatınızda başarılar dileriz.4 thoughts on “Almanca içecekler, Almanca içecek isimleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir