Almanca Kelime Öğrenme ve Hızlı Kelime Yazma Oyunu

internette almanca ogrenmek icin programlar Almanca Kelime Öğrenme ve Hızlı Kelime Yazma Oyunu

Almanca Hızlı Kelime Yazma ve Kelime Ezberleme Oyunu. Bu oyunda ekranda aynı anda yürüyen pek çok Almanca kelime göreceksiniz. Siz sürekli en öndeki kelimeyi yazmalısınız.Her doğru harf için puan kazanacak, her yanlış harf içinse puan kaybedeceksiniz. Kelimelerden en az biri ekranın sol duvarına çarpınca seans bitecektir. Yeni seanslar için ekrana çift tıklamanız yeterli olacaktır. Her seansta rastgele seçilen Almanca sözcükler, rastgele seçilen konumlar… Bu eğlenceli oyunla hem sözcük öğrenecek hem de klavyeden yazma hızınızı geliştireceksiniz.

almancax ekibi olarak hem eğlenmeniz hem de öğrenmeniz için tasarlanan bu oyunumuzun yararlı olmasını temenni ederiz.

Bu oyunun mobil telefonlar için hazırlanan java versiyonu da sitemizde bulunmaktadır.Mobil oyunlarımıza ulaşmak için Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimize göz atabilirsiniz.
Mobil telefonlarda oynayabilmek için sitemizden indireceğiniz jar dosyasını telefonununa atarak kurulum yapınız.

Ayrıca sitemizde Android tabanlı akıllı telefonlar için Almanca ve İngilizce öğrenme amaçlı Android uygulamalarımız da mevcut olup bu uygulamalarımıza da Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bu oyunu oynayabilmek için bilgisayar sisteminizde Java yüklü olmalıdır.Aksi halde oyun ekranını göremeyebilirsiniz.Java yüklemek için ise www.java.com/tr adresini ziyaret ediniz.

almanca basla Almanca Kelime Öğrenme ve Hızlı Kelime Yazma OyunuOne thought on “Almanca Kelime Öğrenme ve Hızlı Kelime Yazma Oyunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir