Almanca Kelime Yazma Oyunu

almanca ogrenmek icin oyunlar dosyalar Almanca Kelime Yazma Oyunu

Almanca kelime yazma ve öğrenme oyunu. Almanca kelime öğrenmek ve kelimelerin yazılışını iyice bellemek amacıyla yaptığımız Java platformunda çalışan bir Almanca kelime tahmin ve yazma oyunu.Bu oyunumuzda size harflerinin sırası değiştirilmiş olarak Almanca kelimeler verilecek ve siz bu kelimelerin ne olduğunu tahmin etmeye çalışacaksınız.

Örneğin almanca kelimesi alanmac şeklinde verilir, morgen kelimesi negrom şeklinde verilir, schön kelimesi öhnsc olarak verilir ve sizden bu kelimelerin ne olduğunu tahmin etmeniz istenir.

Bu kelime tahmin oyunu (scramble) ile Almanca kelime ezberi ve yeni kelime öğrenme yeteneğinizin artması beklenir ayrıca kelime yazımı esnasında hatalarınızı minimize etmeniz sağlanır.


Almanca Kelimeleri zihninize kazıyarak öğrenin. Hem bulmaca çözün hem de sözcük dağarcığınızı genişletin. Bu oyunla Almanca yazım hatalarınızı minimize edeceksiniz. Almanca kelimelerdeki büyük-küçük harf ayrımına dikkat ediniz.

almancax ekibi olarak hem eğlenmeniz hem de öğrenmeniz için tasarlanan bu oyunumuzun yararlı olmasını temenni ederiz.

Bu oyunun mobil telefonlar için hazırlanan java versiyonu da sitemizde bulunmaktadır.Mobil oyunlarımıza ulaşmak için Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimize göz atabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde Android tabanlı akıllı telefonlar için Almanca öğrenme amaçlı Android uygulamalarımız da mevcut olup bu uygulamalarımıza da Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimizden ulaşabilirsiniz.

almanca basla Almanca Kelime Yazma OyunuBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir