Almanca Konuşma Kılavuzu

ALMANCA KONUŞMA KILAVUZU ADLI ÜRÜNÜN SATIŞI SONA ERMİŞTİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.Almanca Konuşma Kılavuzu Kitabı

Yeni Pratik Almanca Konuşma Kılavuzu Kitabı almancax Farkıyla Huzurlarınızda

  • Kitap Ebatı: 13,5 X 19,5 (cm)
  • Sayfa Sayısı: 384 Sayfa
  • Yazarlar: Adem GÜÇER – Mehmet Ali SELÇUK
  • Redakte: Winfried DUNZ
  • Yayınevi: Güven Kitap Yayın Dağıtım Ltd. Şti.
  • Baskı: Kitap Kağıdı, karton Kapak

Kitabın Bölümleri
1. Bölüm : Almanca Pratik Konuşma Kalıpları (204 sayfa)
2. Bölüm : Almanca Dilbilgisi Bölümü (80 Sayfa)
3. Bölüm : Almanca – Türkçe ve Türkçe Almanca Sözlük (100 Sayfa)

Almanca Konuşma Kılavuzu adlı kitabımız yurt dışında veya yurt içinde yabancılarla konuşma yapmak isteyenler için hazır konuşma kalıpları içerir.Ayrıca Almanca öğrenmek isteyenler için temel seviyede dilbilgisi konuları ile Almanca Türkçe ve Türkçe Almanca sözlük ilavelidir.Kitabın içinde tam olarak hangi konuların yer aldığını öğrenmek istiyorsanız lütfen aşağıdaki resimlere bakınız. Kitabın “İçindekiler” kısmının resimleri ve kitabın çeşitli sayfalarının görselleri aşağıda mevcuttur.
Kitabımızın içinde günlük hayatta en çok kullanılan ve en çok lazım olabilecek Almanca konuşma kalıpları yer almaktadır. Almanca’yı tam olarak öğrenememiş olup da konuşma ihtiyacı hissedenler için zor durumlarda kurtarıcı olacaktır.


Kitabımızda ayrıca Almanca dilbilgisi dersleri de temel seviyede verilmiş olup ayrıca 100 sayfalık Türkçe Almanca ve Almanca Türkçe sözlük de kitap içeriğinde yer almaktadır. Sözlükte günlük hayatta en çok kullanılan kelimeler yer almaktadır.

Sınırların kalktığı, insanların iç içe yaşamaya başladığı şu günlerde lisan bilmenin önemi daha da arttı. Eğer şimdiye kadar Almanca öğrenme fırsatı bulamadıysanız çok geç kalmış sayılmazsınız. Pratik Almanca Konuşma Kılavuzu Kitabımız ile Almanca öğrenmek kolay, çabuk ve zevklidir.

Bu kitap sizin yalnızca gerekli yerlerde derdinizi anlatmanızı ve söylenenleri anlamanızı sağlamakla kalmayacak; size Almanca Dilbilgisini ve Almanca Konuşmayı da öğretecek.

Bu kitabı bitirdiğinizde kitapta bulunmayan Almanca konuşma kalıplarını da oluşturabilecek düzeyde olacaksınız. Kitabınızın sonunda bulunan Türkçe-Almanca ve Almanca-Türkçe sözlük kendi kalıplarınızı oluşturmada size yardımcı olacaktır.

BU ÜRÜNÜN SATIŞI SONA ERMİŞTİR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

DİLERSENİZ YENİ ÇIKAN ALMANCA ÖĞRENME KİTABIMIZI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

ALMANCA DERS KİTABIMIZI İNCELEMEK VEYA SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir