Dolar kazandıran uygulamalar

Dolar kazandiran Uygulamalar

Dolar kazandıran uygulamalar nelerdir? Hangi uygulama dolar kazandırıyor? Para kazanmanızı sağlayacak uygulamaları incelediğimiz bir başka yazımızdan hepinize merhabalar. Bu yazımızda sizlere dolar getirisi elde etmenizi sağlayacak ve coin kazandıran bazı uygulamalardan söz edeceğiz.Dolar kazanmanızı sağlayacak uygulamaları başlıklar halinde verdik ancak bir de uyarımız var, çok çok önemli olan bu uyarımızı da mutlaka okumadan bu sayfayı kapatmayın. Çünkü dolar kazandıran uygulamalar vasıtasıyla dolar zengini olmak istiyorsanız öncelikle şunu belirtelim ki, aşağıda listelediğimiz uygulamalar hiç kimseyi dolar zengini yapmaz. Bazı uygulamalar aşırı derecede uğraş gerektirir ve emeğinizin karşılığını alamayabilirsiniz. Bu nedenle bilmediğiniz, yabancı olduğunuz uygulamalardan dolar kazanacağım diye boşa uğraşmayın.


Aşağıdaki dolar ve coin kazandıran uygulamalar bu işlerle her zaman uğraşan ve bu işlere aşina olmuş olan ve de boş vakti fazlaca olanlar için bir deneyim olabilir. Sıradan ortalama bir kullanıcının bu tarz uygulamalardan dolar kazanması pek de olası değildir. Şimdi konumuza dönelim:

Dolar kuru günden güne artış gösteriyor. Bugün çoğu kişi dolar kazandıran uygulamalar sayesinde dijital ortamlarda kazanç elde etmeyi amaçlıyor. İnternet ortamında iletişim kanallarının genişlemesi, bu uygulamalara ulaşımı daha kolay hale getirdi.


Cihazlarınıza bu uygulamaları indirerek, siz de gelirinizi dolara çevirebilirsiniz. Telefon üzerinden para kazanmak için oldukça popüler olan bu uygulamaları kullanarak kısa sürede güzel kazançlar edinebilirsiniz. Youtube, Instagram, Tik Tok, Twitch, Telegram gibi uygulamalarla ek gelirler elde edebilirsiniz. Bu popüler uygulamalar dışında kullanabileceğiniz birçok uygulamayı internet ortamında bulabilirsiniz.

Dolar Kazandıran Uygulamalar Neden Önemli?

Döviz fiyatlarının artması, günümüzde çok daha fazla sayıda kişinin boş zamanlarını dolar döviz cinsinden kazanmayı istemesinde etkili oldu. İnternetten dolar kazanma konusu önemlidir. Dolar kazandıran uygulamalar işte bu yüzden son derece önemli.

Dolar kazandıran mobil uygulamalar sayesinde, yeteneklerinizi paylaşıp, mobil uygulamalar üzerinden iş alabilirsiniz. Bununla beraber, sadece basit görevleri yaparak da, uygulamalar üzerinden para kazanabilirsiniz.


Dolar Kazandıran Mobil Uygulamalar Güvenilir Mi?

Uygun bir ödeme alma platformunuz varsa, dolar kazandıran mobil uygulamalar güvenilirdir. Bu yolla, uygulamalar üzerinden US Dollar ($) veya Euro (€) cinsinden döviz kazancı elde edebilirsiniz. Üyelik gerektirmiyorsa ve dünyaya sunabileceğiniz yetenekleriniz varsa, tek ihtiyacınız olan internet bağlantılı mobil bir cihaz ve boş zaman.

Dolar Kazandıran Telefon Uygulamaları Nasıl Yükleyebilirsiniz?

Apple iOS kullanan tablet PC veya iPhone telefonları için AppStore yeterlidir. Bununla beraber, Andorid İşletim Sistemi kullanan cihazlarda Google Play Market, uygulamaları bulabileceğiniz bir yerdir.

Dolar ve coin kazandıran uygulamalar ve oyunlar
Dolar ve coin kazandıran uygulamalar ve oyunlar

FREELANCER İle Dolar Kazanın

Kendi alanında yetenekli insanların serbest zamanlı çalışmasına olanak sağlayan bir uygulamadır. Yüksek kullanıcı sayısına sahip bu platform, dünyada en popüler internetten para kazandıran uygulamalar arasında ilk sıralarda yerini korur.

İşverenlerin aktif bir şekilde kullandığı bu uygulama ile elinizdeki işleri kısa sürede tamamlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan birçok konuda bilgi sahibi insanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz iş ilanları ve ilanlar için özel teklifler seçeneği uygulamada bulunuyor.Kullanımının ve ara yüzünün kolay oluşundan, mobil uygulama çok popülerdir. Çevrenizdeki kişilere bu uygulamayı önererek ekstra kazanç edinebilirsiniz. Ödemelerinizi Paypal ile kendi hesabınıza transfer edebilirsiniz. Ülkenizde Paypal ın aktif olup olmadığını öğrenin. Aksi halde ödeme alamazsınız.

UPWORK – Ödemeleri Dolar Olarak Yapıyor

Upwork; herhangi bir yere bağlı kalmadan serbest çalışanlar ve işverenler için oluşturulmuş bir çalışma platformudur. Ek gelir elde etmek isteyenler için de kullanımı kolay bir uygulamadır. Yaratıcılık ve tasarım, satış pazarlama, muhasebe, mimarlık gibi pek çok alana hitap eden akıllı telefon uygulamaları arasında yer alır. Her işletim sistemine uygun olan bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu uygulamada ödemelerinizi Payoneer aracılığıyla alabilirsiniz.

FİVERR – Bir başka dolar kazandıran uygulama

Freelancer platformu Fiverr, birbirinden farklı alanlarda yetkinlik kazanmış insanları buluşturuyor. Fiverr ile çevrimiçi olarak birbiriyle alışveriş yaptığı uygulamadır. Dijital ortamda hizmet vererek bunun karşılığında dolar kazanmanızı sağlayan mobil uygulamadır.

Grafik tasarım, yazılım, sosyal medya, dijital pazarlama, video ve animasyon, veri girişi gibi birçok alanda yeni insanlar tanımanızı sağlar. Üye olup satıcı profilinizi düzenledikten sonra, ürünlerinizi ekleyerek belirlediğiniz fiyatlarda satışa sunabilirsiniz. İnternetten para kazanmak için oldukça popüler Fiverr size dolar kazandırmayı vaad ediyor. Bu uygulamaya ücretsiz bir şekilde üye olarak alım ve satım yapabilirsiniz.

YANDEX TOLOKA – Az da olsa dolar elde etmenizi sağlar

Arama motorunda aranılan ürünlerin doğru eşleşmesini sağlamak ve bilgilerin doğruluğunu sağlamak gibi çeşitli görevlerin yerine getirilmesi amacıyla kullanılır.

Mobil uygulamalardan para kazanabilmek için indirdiğiniz mobil uygulamayla kendinize bir hesap oluşturmalısınız. Bu uygulamada oldukça basit görevler verilmekte olup istediğiniz görev seçimini yapabilirsiniz. Görevinizi tamamladıktan sonra ödülünüz hesabınıza tanımlanır. Daha sonra Paypal, Payoneer ya da Papara üzerinden ödemelerinizi hesabınıza transfer edebilirsiniz. Biraz dolar kazanmak için çok çaba ve vakit gerektirir, dolayısıyla pek tavsiye edilmez.

PEOPLEPERHOUR – İngilizce bilenlere dolar kazandırır

Farklı sektörlerde hizmet veren insanların bir araya geldiği bir mobil uygulamadır. Teknoloji, tercümanlık, tasarım, pazarlama, danışmanlık, sosyal medya gibi çok fazla iş alanlarında hizmet verilen bir platformdur. İnternetten para kazanmak için bu uygulamayla uzak mesafelerdeki kişilerle de ortak iş yapabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde üye olarak kendi portfolyonuzu oluşturabilirsiniz. Bu uygulamada müşterilerin sizi bulmasını sağlayacağınız gibi siz de ilanlara teklifler verebilirsiniz. Ödemelerinizi Paypal ya da Payoneer ile hesabınıza transfer edebilirsiniz.

YSENSE İle biraz dolar kazanmak mümkün

İnternetten para kazanmak ile ilgili pratik yöntemlerden birisi de YSENSE’dir. Anket doldurmak, popüler bir diğer yöntem. Gün içerisinde vaktinizin bir bölümünü ayırarak kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Anket uygulamaları müşteri deneyimlerini öğrenmek için önemlidir. Herhangi bir yetenek istenmeyen bu uygulamaya ücretsiz üyelik oluşturabilirsiniz.

Anket doldurmanın yanı sıra, uygulama içinde çeşitli görevleri de gerçekleştirerek daha fazla puan alabilirsiniz. En güvenilir anket doldurarak para kazanma uygulamalarından biridir. Ödemelerinizi Payoneer aracılığı ile alabilirsiniz. Öncelikle ülkenizde payoneer in aktif olup olmadığını öğrenmelisiniz. Aksi halde içerdeki paranızı çekemezsiniz.

FOAP – Profesyonellere dolar kazandırır

Fotoğraf tutkunlarının çok seveceği bu uygulama, fotoğraf paylaşımlarıyla dolar kazandırmayı amaçlıyor. Akıllı telefon uygulamaları arasında yer alan Foap ile çektiğiniz fotoğrafları profilinize ekleyerek satışa sunabilirsiniz. Bununla beraber uygulama içerisinde ister Foap market ile, ister kendi sayfanız üzerinden fotoğraflarınıza kolayca alıcı bulabilirsiniz. Bu uygulama kullanıcılarına ödemelerini Paypal hesabı üzerinden gerçekleştiriyor.

POLL PAY – Uğraştırıcı ama az da olsa dolar kazandırabilir

Akıllı telefon uygulamaları arasında yer alan bu uygulama tamamen ingilizce olarak hizmet sağlıyor. Zamanınızı verimli bir şekilde geçirerek dolar kazandıran bu uygulamanın kullanımı çok basittir. En güvenilir ve yüksek kazanç sağlayan anket uygulamalarından biridir.

Üstelik bitirdiğiniz her anket sonrasında ödül kazanmanız mümkün. Bu uygulamada kazanacağınız ücretler Paypal ile size ulaşıyor. Üstelik ödül olarak; amazon, xbox, netflix gibi farklı platformlarda hediye kartlarına sahip olabilirsiniz.

TOPTAL – Bir başka döviz kazandıran uygulama

Yazılım geliştirme, tasarım, proje yönetimi, ürün yönetimi alanlarında hizmet veren üst düzey çalışanların yüksek kazançlar elde ettiği bir uygulamadır. Birçok kişiye home office çalışma imkanı yaratır. Döviz kazandıran uygulamalar arasında önemli yere sahiptir.

Burada freelance çalışanlar çok büyük firmalarla tanışma şansını yakalayabilirler. Başvuru aşaması çeşitli testlerle gerçekleştirilen bu platformda başarılarınızı kanıtlamanız gereklidir. Ödemelerinizi banka hesabınız üzerinden alabilirsiniz.

TOLUNA

İnternetten birçok farklı konuda anket doldurarak dolar kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca uygulama içerisinde başka para kazanma yöntemleri de var. Pazar araştırmaları için etkili bir yöntem olan anket doldurma işi ile eğlenerek para kazanabilirsiniz. Ürün testleri yapmanız istendiği zaman, size gönderilen ürünleri kullanarak yorum yapmalısınız.

Bazı şartları yerine getirmeniz halinde, çekilişlere katılma şansı yakalayarak yepyeni hediyeler kazanmanızı da sağlar. Uygulamaya kayıt olurken belirttiğiniz e-posta adresine gelen anket davetlerine katılarak kazancınızı artırabilirsiniz.

İstediğiniz saatte katılacağınız bu anketlere sadece kendi düşüncelerinizi paylaşarak gelir sağlayabilirsiniz. Evinizin konforlu ortamında katılım sağlamanıza olanak sağlayan uygulama ile aylık az da olsa gelir edinebilirsiniz. Ödemelerinizi Paypal hesabınıza transfer ederek alabilirsiniz. Tabii paypal her ülkede kullanılamıyor, buna dikkat edin.

CURRENT MUSİC REWARDS

Müzikseverler için tasarlanan bu dijital uygulama birden farklı radyo kanallarından müzik dinlemenizi sağlıyor. Müzik zevkinize göre her türde şarkı bulabilirsiniz. Günde bir kaç saatinizi ayırarak belirli miktarlarda dolar kazanıyorsunuz. Ayrıca müzik dinlemeye ek olarak, uygulama içerisinde daha çok getirisi olan farklı yöntemlerle kazancınızı artırmanız da mümkün.

Yöntemler; görevleri yerine getirme, oyun oynama, anket doldurma, video izleme şeklindedir. Tamamladığınız her bölüm karşılığında puan kazanıyorsunuz. Böylece hem daha hızlı hem de daha fazla para kazanabilirsiniz. Uygulamayı arkadaşlarınızla da paylaşarak, üye olmaları halinde ek kazançlar elde edebilirsiniz. Uygulamayı İOS ve Android cihazlarınızdan indirebilirsiniz. Çok çaba karşılığında az dolar kazandırması nedeniyle tavsiye edilmez. Bazen hiç kazandırmayabilir.

SWAGBUCKS LİVE

Döviz kazandıran uygulamalar arasında yer alan, çeşitli reklam izleme, uygulama indirme gibi farklı görevler bulunan bir platformdur. En güvenilir ve yenilikçi mobil uygulamalarından birisidir. Sınırsız çeşitlilikte sunulan görevleri yerine getirmek için gün içerisinde kısa bir zamanı ayırmanız yeterlidir. Günlük görevlerin hepsini yerine getirmeniz ek bonus sağlar. Tamamlanan her görev sonrası kazanılan puanlar ile çeşitli hediyeler kazanmanız çok kolaydır. Ancak çok emek gerektirebilir. Uğraşmaya değmez.

Uygulamayı kullanarak, belirli mağazalardan alışveriş yapacağınız sitelere ulaşarak ekstra puanlar toplayabilirsiniz.

Dolar kazandıran mobil uygulamalar
Dolar kazandıran mobil uygulamalar

Çekilişlere katılarak, yeni kişileri davet ederek, uygulama içerisindeki oyunları oynayarak ve abonelikler gerçekleştirerek çok daha fazla para kazanmaya imkan verir. Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz bu uygulamada her an para kazanmanız çok kolaydır. İsterseniz kazandığınız puanlarınızı nakde çevirerek, Paypal üzerinden kendi dolar hesabınıza da aktarabilirsiniz.


Paypal ülkemizde yasak. Bu nedenle ödeme almak için başka araçlar ve platformlar da kullanabilirsiniz. Yurtdışından dövizle para transferi, detaylı bir konu.

Bunun için kendi araştırmanızı da yapabilirsiniz. Uygulamaların bazıları, sizlere bir tür coin veriyor ve bunlar sonrasında paraya dönüşüyor. Dilediğiniz yöntemle ödeme almanız mümkün. Kısacası bu uygulamalardan bazıları ödemeleri coin olarak yapıyor yani coin kazandırıyor. Hangi uygulamaların coin kazandırdığı bilgisini ise uygulamanın mağaza (android ya da ios mağaza) sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Dolar kazandıran diğer uygulama ve yöntemler

Direkt cep telefonu uygulaması olarak değil fakat, internetten dolar kazanmanıza yardımcı olacak diğer yollar ise şöyledir:

 1. Dünya piyasalarındaki döviz kurlarını izleyerek, doğru zamanda alım-satım yaparak dolar kazanın.
 2. Döviz bürolarından dolar alarak, kur farkından yararlanarak kâr elde edin.
 3. Forex piyasasında yatırım yaparak, dünya piyasalarındaki döviz kurlarından faydalanarak dolar kazanın. (sadece profesyoneller içindir)
 4. İnternetten döviz alım-satımı yaparak, kur farkından yararlanarak dolar kazanın. (sadece profesyoneller içindir)
 5. Dünya piyasalarındaki döviz kurlarının yükseleceğini öngören vadeli işlemler yaparak dolar kazanın.(sadece profesyoneller içindir)
 6. Dünya piyasalarındaki döviz kurlarının düşeceğini öngören opsiyon sözleşmeleri yaparak dolar kazanın. (sadece profesyoneller içindir)
 7. Dünya piyasalarındaki döviz kurlarının değişken olduğu dönemlerde, işlemler yaparak dolar kazanın.
 8. Dünya piyasalarındaki döviz kurlarının düşük olduğu dönemlerde dolar alarak, kur farkından yararlanarak dolar kazanın.
 9. İnternetten döviz alım-satımı yaparak, döviz bürolarından daha avantajlı fiyatlarla dolar satın alarak kâr elde edin.
 10. Online oyunlar veya sanal borsalarda dolar kazanarak, gerçek dünyada da dolar kazanın.
 11. Dünya piyasalarındaki döviz kurlarının yükseleceğini öngören yatırım fonlarına yatırım yaparak dolar kazanın.
 12. Dünya piyasalarındaki döviz kurlarının düşeceğini öngören kısa pozisyon alarak dolar kazanın.
 13. İnternetten döviz alım-satımı yaparak, döviz bürolarından daha hızlı işlem yaparak dolar kazanın.

Yukarıdaki maddeler dolar kazanma konusunda tecrübeli yatırımcılar için geçerli olup yatırım tavsiyesi değildir ve sıradan ortalama kullanıcılara elbette önermiyoruz. Aslına bakarsanız yukarıdaki maddelerin tamamı profesyoneller içindir. Sadece bu yöntemlerle internetten dolar kazanılabileceğini anlatmak istedik.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir