Kasım 2022 Ödüllü Almanca Bilgi Yarışması

kasim bilgi yarisma Kasım 2022 Ödüllü Almanca Bilgi Yarışması

2022 KASIM AYI YARIŞMA SONUÇLARI

2022 yılı Kasım ayının son gününde yapılan ödüllü Almanca bilgi yarışması sonuçlanmış olup yapılan kontroller neticesinde sonuçlar aşağıdaki şekilde ilan edilmiştir.76 PUANLA YARIŞMANIN BİRİNCİSİ : ŞERİ (500 TL)

56 PUANLA YARIŞMANIN İKİNCİSİ : ŞERİFE (250 TL)

53 PUANLA YARIŞMANIN ÜÇÜNCÜSÜ : BÜŞRA (100 TL)

48 PUANLA YARIŞMANIN DÖRDÜNCÜSÜ : YILDIZ (100 TL)

45 PUANLA YARIŞMANIN BEŞİNCİSİ : AYŞEGÜL (100 TL)

yarisma sonuc mbl Kasım 2022 Ödüllü Almanca Bilgi Yarışması

YARIŞMASI GEÇERSİZ SAYILANLAR : CEMAL KESKİN – OGRENCİ METİN (Aynı cihazdan kendi adına birden fazla hesap oluşturup yarışmaya katılmaları nedeniyle yarışmaları geçersiz sayılmıştır, bu nedenle sıralamada dikkate alınmamışlardır.)

Yarışmada ödül kazananların, yarışmaya üye oldukları e-posta adreslerinden iletisim@almancax.com e-posta adresine bir e-posta göndererek, isim soyisim ve banka hesap numaralarını (IBAN NO) en geç 5 gün içerisinde iletmeleri gerekmektedir.

Yarışma sonuçlarına itiraz ve her türlü eleştiri, şikayet ve diğer talepler bu konunun altına yorum olarak ya da iletisim@almancax.com e-posta adresine e-posta olarak yazılabilir.

Yarışmaya katılan arkadaşlara teşekkür eder bundan sonra da başarılar dileriz.

Yarışma duyurusu aşağıdaki gibiydi:

ALMANCAX ekibi tarafından Ödüllü Bilgi Yarışması adlı bilgi yarışması ve quiz uygulamamız Google Play Market üzerinden 2022 yılı Kasım ayında kullanıma sunulmuştur.

Ödüllü bilgi yarışması uygulamamıza şu adresten ulaşabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.almancax.bilgiyarismasi

Ödüllü bilgi yarışması uygulaması kapsamında ilk ödüllü bilgi yarışmamızı 30/11/2022 tarihinde düzenliyoruz.

Yarışma başlangıç : 30/11/2022 saat 10:00

Yarışma bitiş : 30/11/2022 saat 23:59

Yarışmaya sadece yukarıda belirtilen saatler arasında katılabilirsiniz.

2022 yılı Kasım ayında düzenlenecek olan bu yarışmada Toplam 1.050 TL para ödülü dağıtılacak olup dağıtım miktarları aşağıdaki gibidir:

  • Birinciye : 500 TL
  • İkinciye : 250 TL
  • Üçüncüye : 100 TL
  • Dördüncüye : 100 TL
  • Beşinciye : 100 TL

Yarışmaya katılımlar 30/11/2022 tarihinde saat sabah 10:00 itibari ile açılacak olup yarışmaya katılımlar aynı gün yani 30/11/2022 tarihinde 23:59 itibari ile sona erecektir. Yarışmamız genel itibariyle lise öğrencilerine yönelik olup A1 seviyesinde sorular sorulacaktır. Bununla birlikte yarışmaya dileyen herkes katılabilecektir.

Yarışmanın sonuçları 01/12/2022 tarihinde yani yarışmadan bir gün sonra sitemizden yine bu sayfa üzerinden duyurulacaktır. Yarışmada 50 soru sorulacak olup sorulara ya da cevaplara itirazlar bu konunun altına yorum yapılarak ya da iletisim@almancax.com mail adresine e-mail gönderilerek yapılabilir. Yarışmadan sonra 12 saat içinde itiraz yapılmaz ise itiraz hakkı kullanılmamış sayılır.

Yarışmanın kuralları ve şartları aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki şartlardan herhangi birini ihlal eden kişiye dereceye girse bile ödülü verilmez. Aşağıdaki şartları ihlal eden kullanıcının hesabı silinir. Bununla birlikte eğer hesabı silinen kullanıcının bilgi yarışmasında kullanmak için gerçek para karşılığında Google Play Marketten satın aldığı coinler (jetonlar) varsa satın alınan bu coinler de hesap ile birlikte silinir ve iadesi mümkün değildir. Aşağıdaki şartları ihlal ettiği için hesabı silinen kullanıcının bilgi yarışmasından kazandığı bütün puanlar ve coinler (jetonlar) de silinir.

Her kullanıcının yalnızca bir tek hesabı olabilir.

Bir kullanıcının yarışmaya birden fazla hesap ile katılması, bununla ilgili bir girişimde bulunması, sistemleri atlatmaya yönelik girişimlerde bulunması yasaktır.

Bir kullanıcı yarışmaya sadece bir kez katılabilir. Soruların tamamını yanıtlayan ve yarışmayı bitiren kişi yarışmayı tekrarlayamaz.

Bir kullanıcı sadece kendi hesabı ve kendi cihazını kullanarak yarışmaya katılabilir.

Dereceye girebilmek için farklı yollar deneyenler, sistemi yanıltmaya çalışanlar, kurallara aykırı şekilde yarışan ve kötü niyetli eylemlerde bulunanlar ödül kazansalar bile ödülleri kendilerine verilmez. Ayrıca bu kişilerin hesapları bütün kazandıkları puanlar ve coinler (jetonlar) ile birlikte silinir.

Yarışma neticesinde yarışmaya katılanlar arasındaki puan durumuna bakılacak ve en yüksek puanı alan kişi yarışmanın birincisi sayılacaktır. Eğer ilk beş kişi içinde puanı aynı olan kişiler olursa;

  • Puanı aynı olanlar arasında coin (jeton) sayısı fazla olan üstün sayılır.
  • Hem puanı hem de coin (jeton) sayısı da aynı ise o halde uygulamada diğer quizlerden alınan puanlar da hesap edilerek kimin toplam puanı yüksek ise o üstün sayılır.
  • Bunların tamamı aynı ise o halde uygulamaya ilk üye olan üstün sayılır.

Yarışmaya katılım için kullanıcının hesabında 10 jeton olması gerekmektedir. Her kullanıcıya sosyal hesapları ile ilk üye olduğu anda 12 jeton hediye olarak verilmektedir. Jetonu yetersiz olan kullanıcılar jeton satın alabilirler. Satın alınan jetonlar yarışmada kullanılabilir, başka amaçlarla kullanılamaz ve paraya dönüştürülemez.

Yarışmada en yüksek puanları alarak puan sıralamasında ilk beş içinde yer alan kişilere kazandıkları para ödülleri banka kanalıyla ödenecek olup bütün havale ve eft masrafları tarafımızca karşılanacaktır. Para ödüllerinden herhangi bir kesinti yapılmayacaktır.

Gerekli görülen durumlarda ekibimiz yarışmada ödül kazananlardan kimlik ibrazı ve benzeri bilgiler isteyebilir.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir