Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

0

Para kazandıran oyunlar, şüphesiz en eğlenceli, keyifli ve kolay kazanç sağlayan gelir yoludur. Para kazandıran oyunlar sayesinde hem güzel vakit geçirmek hem de para kazanmak mümkün. Oyun oynayarak gelir sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz için rehber formatında hazırladığımız makale; en çok para kazandıran oyunlar listesi ve bu oyunlara ilişkin bilmeniz gereken önemli bilgileri içermekte. Oyun oynarken sarf ettiğiniz vakti nakde çevirmek için baştan sona dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.Bugün oyun oynayarak kazanç sağlayanların sayısı ve bu aktivite karşılığında elde edilen para düşünüldüğünde, oyun oynamak artık önemli bir gelir kapısı. Kaldı ki, yalnızca oyun oynayarak ek gelir elde etmenin ötesine geçen, bu aktivite sayesinde muazzam gelir elde ederek zengin olan oyunsever sayısı hayli fazla. Bu kitlede yer almak için, oyun oynarken para kazanmaya imkân sunan oyunların hangileri olduğunu bilmek ve aralarından birine sahip olmak yeterli.Oyun oyna para kazan mottosu, gamer ve oyunseverleri son derece konforlu ve maliyetsiz bir kazanca davet ediyor. Bu davete iştirak etmek için, aşağıda sizler için listelediğiniz ve özelliklerinden bahsettiğimiz oyunlardan herhangi birine sahip/üye olmanız yeterli. İlgi alanınız, beceriniz ve yetenekleriniz doğrultusunda seçeceğiniz oyunu oynayarak hem keyifli ve eğlenceli zaman geçirebilir hem de bu zamanın nakit olarak size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar

Gerçek para kazandıran oyunlar genellikle online oyunlardır. İnternetin daha yaygın kullanılmaya başlanması ve internet kullanımındaki bu artışa paralel artan online oyun sayısı, bu tür oyunları oynayarak kazanç elde etmeyi kolaylaştırmıştır. Nitekim e – spor gibi bir sektörün doğması ve oldukça fazla sporcuya ev sahipliği yapması, ileri sürdüğümüz önermemizi kanıtlar nitelikte. İnternet çağı olarak isimlendirilen bu çağın en büyük nimeti olan interneti nakde çevirmek, para kazandıran oyunlar sayesinde mümkün.


PARA KAZANDIRAN OYUNLAR SAYESİNDE İNTERNETTEN AYDA 1000 TL PARA KAZANIN

TIKLA, TELEFONUNDAN PARA KAZANMAYA BAŞLA


Oyun oyna para kazan mottosunu hayata geçirmek için listemizde bulunan oyunlardan birini tercih etmeniz ve oynamaya başlamanız yeterli. Para kazandıran oyunlar arasından seçtiğiniz herhangi bir oyun için harcadığınız her bir saat, bakiye olarak size geri dönmekte. Bunun kulağınıza oldukça hoş geldiğinin farkındayız. İşte bu nedenle, sizler için listelediğimiz oyunların, en çok para kazandıran oyunlardan olmasına özen gösterdik.

Para Kazandıran Oyunlar 2022

Para kazandıran oyunlar 2022 yılı itibariyle oldukça fazla sayıya ulaşmış durumda. Gamer ve oyunseverlerin bu tür oyunlara yönelmesi, kazanç sunan oyunların artmasına neden oldu. Sayıca oldukça fazla olan bu tür oyunlar arasında seçim yapmak, hangisinin para kazandırdığını ve güvenilir olduğunu belirlemek hayli zorlaştı. Oyun seçiminde gamer ve oyunseverlere yardımcı olmak için gerçek para kazandıran oyunların hangisi olduğunu ve ne tür özelliklere sahip olduğunu listeledik. İşte, listemizde yer alan oyunlar:

 • InboxDollars
 • Exodus 3000
 • SecondLife
 • Bingo for Money
 • Pogo
 • XY Gaming (Repeat.gg)
 • Play and Win
 • GSN Cash Games
 • Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)
 • Counter Strike Global Offensive (CS:GO)
 • Cash Crate
 • App Cent
 • Clip2Play
 • Gamesville
 • Paid Game Player
 • GameBlitz
 • Entropia Universe
 • League of Legends (LoL)
 • Rocket League
 • Wealth Words
 • PlayAndWin

Listemizde yer alan oyunların, en çok para kazandıran oyunlardan olmasına özen gösterdik. Ancak bilmenizi isteriz ki, gamer ve oyunseverlere sunulan ve kazanç sağlayan daha pek çok oyun mevcut. Bu nedenle, sizlerle paylaştığımız oyunların yanı sıra kazanç sağlayan başta oyunlara da göz atabilirsiniz. Her birinin farklı özelliklere sahip olduğu para kazandıran oyunlar, PC veya mobil versiyonları sayesinde internet erişimi olan her yerde ve her zaman kazanç sunmakta.

Swagbuck

Swagbuck, online ödül platformudur. Bu platformda çeşitli işler mevcut. Sitede bulunan işleri başarıyla tamamlamanız halinde farklı miktarlarda nakit para ödülleri ve ücretsiz hediye kartları kazanabilirsiniz. Para kazandıran oyunlar arasında yer alan Swagbuck, oyun oynayarak para kazanmanın yanı sıra eğlenceli videolar izleyerek, anket doldurarak, alışveriş yaparak vs. etkinlikler karşılığında da para kazandırıyor. Swagbucks puan adı verilen puanları biriktirip 100 puan elde ettiğiniz takdirde 1 dolar kazanıyorsunuz.Exodus 3000

Exodus 3000, 2006 yılında oyunseverlere sunulan ve o zamandan bu güne değin toplam 65 bin doları aşan ödülü ile para kazandıran stratejik oyunlar arasında. RPG strateji kategorisinde incelenen Exodus 3000 ile oyuncular Mars yüzeyini keşfetmekte, çeşitli ittifaklar kurmakta ve düşmanları yok etmekte. Oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir serüvene adım atmanızı sağlayacak Exodus 3000, kazandığınız Mars Doları’nı gerçek paraya dönüştürebileceğiniz harika bir oyun.

SecondLife

Swagbuck 1 Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Gerçek para kazandıran oyunlar arasında yer alan ve birçok oyunseverin deneyimlediği The Sims oyunu ile benzer özelliklere sahip olan SeconlLife, oyuncuların kazandığı mobilinden Doları’nın döviz bürolarından gerçek paraya dönüştürebilmesine olanak tanımakta. Oyunda kazanılabilecek paranın neredeyse üst sınırı yok diyebiliriz. Zira bu oyunu oynayan emlakçı bir Çinli tam 250 bin dolar kazanç sağlamış durumda. Bu nedenle SecondLife, para kazandıran oyunlar listesinde mutlaka yer alması gereken bir oyun.

InboxDollars

InboxDollars Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

InbozDollars, mobil cihazınızdan oyun oynayarak veya uygulamadaki diğer aktivitelere katılarak ödül puanları toplayabileceğiniz, elde ettiğiniz puanları gerçek paraya çevirebileceğiniz bir oyun. Listemizde yer alan Swagbuck ile benzer özellikler gösteren InboxDollar, arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek, arama yaparak veya anket doldurarak bakiye kazanmanıza olanak tanımakta. Kullanıcılarla 2006 yılında buluşan ve o günden bu yana 30 milyon doları aşan ödeme hacmiyle son derece avantajlı bir uygulama olduğu aşikâr.Pogo

Pogo, ziyaretçilerine sunduğu geleneksel ve arcade oyunlar ile her türden oyuna ev sahipliği yapan devasa bir platformdur. Pogo’yu henüz kullanmaya başlayan oyunseverlerin jeton kazanabilmeleri için beş gün boyunca reklamları görüntülemesi gerekir. Üye olduktan sonraki beş günü tamamladıktan sonra oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. En çok para kazandıran oyunlar arasında yer alan Pogo, şanslı bir oyuncunun günlük 10 bin dolar ödül parası gibi muazzam düzeyde para kazanabileceği bir platformdur.

Play and Win

play and win Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Play and Win, oyna ve kazan olarak Türkçeye çevrilen ve kullanıcıların oyun oynadıkça kazanç elde edebileceği platformlar arasında yer almakta. Tombala, bulmaca, eşleştirme ve kart oyunları gibi temel ve basit bir mantığa dayanan oyunların yanı sıra arcade oyunların da mevcut olduğu uygulamada ne kadar mücadele eder ve turnuvalara katılım sağlarsanız, o denli yüksek puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanlarla çekilişlere katılabilir ve gerçek para kazanabilirsiniz.

GSN Cash Games

GSN Cash Games Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

GSN Cash Games, içinde çeşitli kelime, arcade, strateji, bulmaca ve kart oyunları yer alan online oyun platformudur. Para kazandıran oyunlar arasında yerini alan CSN Cash Games, yeteneklerinize ve becerilerinize hitap eden sayısız avantajlı oyunu ile para kazanmak isteyen gamer ve oyunseverleri bekliyor. Oyunlara katılım sağlamadan önce oyunu kavrayabilmeniz ve daha başarılı sonuçlar alabilmeniz adına oyunu deneme şansı vermesi, platformun en önemli artısı.

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG)

pubg Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), yalnızca gerçek para kazandıran oyunlar denince değil, online oyun denince akla ilk gelen oyunlar arasında. Oyunseverlere sunulduğu günden bu zamana değin artan popülerliği ve oyuncu sayısı ile günümüzün ilgi gören başlıca oyunlarından biri. Temelde hayatta kalma motivasyonu üzerine kurulu bir oyun olan PUBG, oyuncuların oyun içi itemler sayesinde para kazanmasına olanak tanımakta.

Counter Strike Global Offensive (CS:GO)

cs go Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Geleneksel Counter Strike oyununun online ve ilerlemeli versiyonu olan Counter Strike Global Offensive (CS:GO), oyunseverlerin saatlerce keyif alarak oynadığı ender oyunlardan. Oyuncular, oyunda geçirdikleri sürelere ve bu süreçte elde ettiği başarılara göre rütbe kazanmakta. Kazanılan rütbeler arttıkça, karakterin değeri de yükselmekte ve yüksek rütbeli oyuncuların hesapları oldukça tatminkâr fiyatlar karşılığında satışa sunulmakta. Öte yandan, meta satışıyla birlikte yine çok güzel miktarlar kazanmak mümkün.

Cash Crate

cash create

Gerçek para kazandıran oyunlar listemizde yer alan Cash Crate, yine listemizde sizlerle paylaştığımız Swagbuck ve InboxDollars adlı uygulamalara benzer özellikler taşır. Cash Crate uygulamasını kullanarak çeşitli görevleri tamamlayabilir, uygulama içindeki oyunları oynayabilir veya anket doldurabilirsiniz. Tamamladığınız her bir aktivite karşılığındaysa para kazanabilirsiniz. Cash Crate, iki milyonu aşan kullanıcı sayısı ve önemli avantajlarıyla listemizde yer almayı hak ediyor.

App Cent

appcent Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Para kazandıran oyunlar 2022 yılı göz önüne alındığında hayli fazla sayıda. App Cent, kullanıcılarına sunduğu alternatifsiz avantajları ve önemli özellikleri sayesinde diğer oyunlardan sıyrılmakta, gerçek para kazandıran oyunlar söz konusu olduğunda akla ilk gelen uygulamalar arasında yer almakta. Uygulamaya erişim sağladıktan sonra sponsorlu oyunları oynayabilir, verilen görevleri tamamlayabilir ve bu aktiviteler karşılığında, gerçek paraya çevrilebilen jetonlardan kazanabilirsiniz.

Clip2Play

clip2pay Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Oyun oynamak, keyifli vakit geçirmek ve para kazanmak istiyorsanız Clip2Play sizler için harika bir seçenek. Clip2Play içerisinde çeşitli flash oyunlar mevcut. Bu oyunlar arasından dilediğinizi seçebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Farklı kurallarda ve şartlarda oyun turnuvalarının düzenlendiği platform, turnuva başarısı gösteren kullanıcılarını ödüllendiriyor. Başarılı oyunculara sağlanan ödüller, hediye kartları olarak kullanılabildiği gibi nakit paraya da çevrilebiliyor.

Gamesville

gamesville Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Gamesville, GV adını verdiği oyun içi ödülleri sayesinde, oyuncuların oyun oynayarak para kazanabileceği bir sisteme sahip. Güvenilir ödeme seçenekleriyle bilinen ve kullanıcıların uzun süredir kullandığı platform, gerçek para kazandıran oyunları konu alan birçok listede kendine yer buluyor. Yalnızca oyun değil, uygulamanın sizler için hazırladığı görevleri başarıyla tamamlamanız halinde de GV ödülü kazanabilir, GV ödülünüzü nakde çevirerek gelir elde edebilirsiniz.

Paid Game Player

Paid Game Player 1 Para Kazandıran Oyunlar, En Çok Para Kazandıran Oyunlar 2022

Paid Game Player, oyun oynayarak para kazanmayı arzulayan gamer ve oyunseverler için biçilmiş kaftan diyebileceğimiz bir başka site. Sitede birbirinden farklı çok sayıda oyun mevcut. Yeteneğiniz ve ilgi alanınıza göre seçebileceğiniz bu oyunlardan herhangi birini tercih edebilir ve oyun oynadıkça para kazanma serüvenine adım atabilirsiniz. Yalnız, Paid Game Player üyeliği için on sekiz yaşını tamamlamış olmanız gerekmekte. Aksi takdirde platforma üye olmanız mümkün değil.

Para kazandıran oyunlarla alakalı olarak araştırmalarımız devam edecek ve bu konuda ayrıntılı bilgi vermeye devam edeceğiz.


almanca ogrenme kitabi

Değerli ziyaretçilerimiz, küçükten büyüğe her kesime hitap eden, son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan, renkli, bol resimli ve hem çok ayrıntılı hem de anlaşılır Türkçe konu anlatımı ihtiva eden Almanca öğrenme kitabımızı incelemek ve satın almak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ve okul için yardımcı drs kitabı arayanlar için harika bir kitap olduğunu ve herkese kolayca Almanca öğretebileceğini şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.


BU SOHBETİ SAKIN İZLEME, DELİ OLURSUN
Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × two =