Hakkımızda

www.almancax.com, 2006 yılından günümüze Türkiye’de Almanca eğitimi ve Almanya Vize, Oturum ve Çalışma İzinleri gibi Almanya’daki Türklerin karşılaştıkları sorunlar hakkında çözüm hizmetleri vermektedir.

almancax, hemen her düzeydeki kullanıcıya yönelik farklı kategorilerde ve farklı içeriklerde binlerce sayfa döküman içerir.
almancax’ta, yabancı dil eğitimi için ihtiyacınız olan bilgileri bulabilirsiniz.

almancax, geniş içerikli forumlarının yanı sıra, Almanca dil öğrenenlerin işine yarayacak her türlü oyun, web ve mobil uygulamaları, yazılı konu anlatımları, video dersler, alıştırmalar, çeşitli dökümanlar ve benzeri on binlerce içerik barındırmaktadır.

almancax ile; sıfırdan Almanca öğrenmeye başlayabilirsiniz, var olan bilgilerinizi geliştirebilirsiniz, ödevleriniz ve araştırmalarınız için gerekli bilgileri bulabilirsiniz, Almanca pratik yapabilirsiniz, Almanca ve Almanya hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz, Almanca testler çözebilir, oyunlar oynayabilir, sohbet edebilirsiniz. Özetle Almanca hakkında aradığınız her türlü bilgiye ulaşabilir, burada kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra forumumuzda Almanya hakkında bilgilere ulaşabilir, Almanya’da eğitim, lisans, yüksek lisans, master, doktora imkanları hakkında bilgiler bulabilir, A1, A2 gibi sınavlara hazırlanabilir ve bu sınavlara daha önce giren ve kazanan arkadaşlardan da bilgiler alabilirsiniz.Forumlarımızda Almanya’ya gitmeyi düşünenler için Pasaport işlemleri, vize işlemleri, aile birleşimi işlemleri, oturum alma, çalışma izni, Türkiye’den alınan ehliyetin Almanya’da kullanılması, turist vizesi işlemleri, Almanya’ya öğrenci olarak gitme gibi bir çok konuda bilgiler alabilir ve tecrübelerden yararlanabilirsiniz.Yine bu konularla ilgili tecrübelerinizi paylaşabilir, yeni başlayanlara yararlı olabilecek bilgiler verebilirsiniz.

almancax forumları;
bilginin, eğitimin, tartışmanın, paylaşımın, aktivitenin, saygının, araştırmanın, yardımlaşmanın bir araya getirildiği, her türlü bilgiye ulaşılabilecek bir platform!

almancax forumları;
Yazılı ve seslendirilmiş Almanca dersleri,
Almanca konuşma kalıpları,
Almanca şiirler, hikayeler, atasözleri, deyimler,
Almanca aktiviteler,
Almanca haberler,
Almanca gramer,
Gramer hakkında çeşitli sorular ve cevapları,
Online sözlük ve yararlı kaynak adresleri,
ve buraya yazılamayacak kadar çok çeşitli kategorilerde dökümanlar içerir.
Daha fazla bilgi sahibi olmak için almancax forumunun diğer bölümlerini incelemelisiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

HARİKA BİR KONU ANLATIMI İLE ALMANCA SAYILARI ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY.
TIKLAYIN, ALMANCA SAYILARI SIFIRDAN MİLYONLARA KADAR KOLAYCA ÖĞRENİN
ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
ALMANCA RENKLER RESİMLİ KONU ANLATIMIMIZ İLE RENKLERİ ÖĞRENİN VE KOLAYCA CÜMLELER KURUN.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA RENKLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?
TIKLAYIN, İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARINI ÖĞRENİN
İNTERNETSİZ ALMANCA ÖĞRENME UYGULAMASI. ALMANCA DERSLERİ HER AN YANINIZDA.
TIKLAYIN, HEMEN TELEFONUNUZA İNDİRİN