Germany, Germany 2019 Germany Visa Vanotarisira - GERMANCAX

2019 Germany Visa Vanotarisira

• 537 Mhinduro
  • 61932 Kubudisa

0 Nhengo uye 1 Vashanyi vari kuona nyaya yacho.

Offline Metin82

• Neulingen
  • *
  • Mharidzo: 6
  • Level 0
Re: 2019 Germany Visa Vanotarisira
" Reply #473: January 10, 2020, 03: 21: 19 AM »
Pave nemazuva makumi masere kubvira pandakanyorera vhiza uye hapachina mhinduro. Ndakaita application kubva kuAdhara kumukadzi wangu, kunyangwe zvimwe macoments etc hazvina kuenda. Kuporesa raive basa kusanganisa maitiro aya yaive bi zivo ye chii chandinofanira kuita ??

Offline ozzzyj

• Junior Mitglied 2
  • Mharidzo: 23
  • Level 0
" Reply #474: January 10, 2020, 04: 36: 41 AM »
Vize başvurumu yapalı tamı tamına 68 gün geçti. Hiçbir haber yok.vize öncesi randevu için 50 gün bekledim vize başvuru sonrası 68 gündür bekliyorum .toplamda 118 gündür bekliyorum.3 hafta sonra 90 günlük bekleme süresi dolduğu vakit vizenin akibeti ile ilgili konsolosluğu arayacağım. Ama bu süreçte gerçekten bıktım usandım...

İnan o kadar iyi anlıyorum ki bende vizeye basvuralı 62 gün bitti bugun 8kasımda basvurdum bende , benden sonra basvuran bir sürü kişi yılbasına kadar gitti bile. Siz hangi sehire gideceksiniz? Benim Nürnberg...

Offline ozzzyj

• Junior Mitglied 2
  • Level 0
" Reply #475: January 10, 2020, 04: 41: 02 AM »
Pave nemazuva makumi masere kubvira pandakanyorera vhiza uye hapachina mhinduro. Ndakaita application kubva kuAdhara kumukadzi wangu, kunyangwe zvimwe macoments etc hazvina kuenda. Kuporesa raive basa kusanganisa maitiro aya yaive bi zivo ye chii chandinofanira kuita ??

Eşiniz Alman vatandası mı? Hangi şehir? İlla ki eşe birsey gitmesi gerekmiyor ama bazen posta yoluyla evrak yada görüşme de talep edebiliyorlar eşten.. yani eşlere ulaşmadan da vizesi gelen cok var 🤷🏻‍♀️ Benim eşime gitti posta yoluyla mesela Aralık ayında, 23 Aralıkta istenilen evrakları götürdü eşim ama sonra 2 hafta noel tatili girince araya adamlar bu salı işbaşı yaptılar bakalım ama bakıp verecekleri onay , 10dklık bir sey biz de hala bekliyoruz ve bilgi dahi vermiyorlar 🤦🏻‍♀️

Offline ozzzyj

• Junior Mitglied 2
  • Level 0
" Reply #476: January 10, 2020, 04: 45: 22 AM »
Vize başvurumu yapalı tamı tamına 68 gün geçti. Hiçbir haber yok.vize öncesi randevu için 50 gün bekledim vize başvuru sonrası 68 gündür bekliyorum .toplamda 118 gündür bekliyorum.3 hafta sonra 90 günlük bekleme süresi dolduğu vakit vizenin akibeti ile ilgili konsolosluğu arayacağım. Ama bu süreçte gerçekten bıktım usandım...

Bu arada ben konsoloslugu aradım 2 gündür ne yazık ki sürekli mesgul ve zar zor düsürdügümde de kimse cevap vermedi telefonlara.. sanırım konusabilenler de şanslı kişiler :/.
Ben de arkadasım Agustos sonundan beri vize randevusu ve simdide vizenin cıkmasını beklemek derken bu ayın sonunda 5. Ayım bitiyor 😢
Eşiniz basvuru yaptıgınız yerdeki şubeye gitti mi acaba? Yeterince beklemişsiniz sormanızda da gıcıklık yapmazlar bence.. yada esinizden evrak istediler mi?

Offline Metin82

• Neulingen
  • *
  • Mharidzo: 6
  • Level 0
" Reply #477: January 10, 2020, 05: 25: 15 AM »
#475 eşim Türk vatandaşı gideceğim yer ise augsburg. Aralıkta eşim email attı oradaki ilgili makama cevap olarak evraklarimin ankarada olduğu ama eşinizin muracadindan haberdarız denildi. Ben ise burdan konsolosluğa email atıyorum ama cevap yok telefonu açan da yok. Bi evrağın gitmesi nasil uzun sürebiliyor. 2 ay olmuştu evraklarin hala ankara tarafindan beklenildiği ve bugün 80 gün oldu halâ evraklar gitti mi gitmedi mi oda belli değil 😥

Offline leowo mari

• Voll Mitglied 1
  • Mharidzo: 113
  • Level 0
  • pabonde: Ladies
" Reply #478: January 10, 2020, 07: 49: 11 AM »
Bu arada ben konsoloslugu aradım 2 gündür ne yazık ki sürekli mesgul ve zar zor düsürdügümde de kimse cevap vermedi telefonlara.. sanırım konusabilenler de şanslı kişiler :/.
Ben de arkadasım Agustos sonundan beri vize randevusu ve simdide vizenin cıkmasını beklemek derken bu ayın sonunda 5. Ayım bitiyor 😢
Eşiniz basvuru yaptıgınız yerdeki şubeye gitti mi acaba? Yeterince beklemişsiniz sormanızda da gıcıklık yapmazlar bence.. yada esinizden evrak istediler mi?
Ben bu konuları geçmiş sayfalarda çok detaylı bir şekilde açıklamıştım.o sayfaları okursanız cevabı almış olacaksınız😉inanın şu an tekrar tekrar uzun uzun yazmak istemiyorum. Zaten o konular asabımı bozuyor.
Forumdaki nicklere aşina olduğum için sizin forumda yeni olduğunuzu düşünüyorum.hosgeldiniz aramıza 😁

Offline leowo mari

• Voll Mitglied 1
  • Level 0
" Reply #479: January 10, 2020, 07: 53: 35 AM »
10 gün sonra mail ya da telefon yoluyla konsolosluğa ulaşmaya çalışın. Eşiniz gideceğiniz şehrin yabancılar şubesine Almanca mail atıp evraklarınızın durumunu öğrenebilir.

Offline ozzzyj

• Junior Mitglied 2
  • Level 0
" Reply #480: January 10, 2020, 10: 49: 20 AM »
Ben bu konuları geçmiş sayfalarda çok detaylı bir şekilde açıklamıştım.o sayfaları okursanız cevabı almış olacaksınız😉inanın şu an tekrar tekrar uzun uzun yazmak istemiyorum. Zaten o konular asabımı bozuyor.
Forumdaki nicklere aşina olduğum için sizin forumda yeni olduğunuzu düşünüyorum.hosgeldiniz aramıza 😁
Okudum tüm yazdıklarınızı.. çok iyi anlıyorum sizi de tekrar tekrar aynı seyleri anlatmak bu zor sürecte hepimizi bıktırıyor evet..
hoşbulduk bu arada tesekkür ederim ☺️ Bekleme sürem uzun oldu ama foruma yeni katılmış oldum ben de.. umarım en kısa zamanda güzel haberlerinizi yazarsınız buraya 🙏🏻 Rabbim hepimize yardımcı olsun

Offline leowo mari

• Voll Mitglied 1
  • Level 0
" Reply #481: January 10, 2020, 11: 04: 59 AM »
Okudum tüm yazdıklarınızı.. çok iyi anlıyorum sizi de tekrar tekrar aynı seyleri anlatmak bu zor sürecte hepimizi bıktırıyor evet..
hoşbulduk bu arada tesekkür ederim ☺️ Bekleme sürem uzun oldu ama foruma yeni katılmış oldum ben de.. umarım en kısa zamanda güzel haberlerinizi yazarsınız buraya 🙏🏻 Rabbim hepimize yardımcı olsun
Geç olsun güç olmasın. Beklemek cidden çok zor. İyi dilekleriniz için teşekkürler. Aynı dertten muzdarip kişilerce burada yapılan paylaşımları faydalı bulduğum için arada buraya uğruyorum.
Benim tarihimde başvuru yapan çoğu kişi gitti. Ben hala BURALARDAYIM.Hepimiz umarım en kısa sürede ailelerimize kavuşuruz. Sevgiler 🙋🏻‍♀️

Offline ozzzyj

• Junior Mitglied 2
  • Level 0
" Reply #482: January 10, 2020, 11: 05: 41 AM »
#475 eşim Türk vatandaşı gideceğim yer ise augsburg. Aralıkta eşim email attı oradaki ilgili makama cevap olarak evraklarimin ankarada olduğu ama eşinizin muracadindan haberdarız denildi. Ben ise burdan konsolosluğa email atıyorum ama cevap yok telefonu açan da yok. Bi evrağın gitmesi nasil uzun sürebiliyor. 2 ay olmuştu evraklarin hala ankara tarafindan beklenildiği ve bugün 80 gün oldu halâ evraklar gitti mi gitmedi mi oda belli değil 😥
Normalde konsoloslugun dediğine göre evraklarımız basvurdugunuz sehrin yabancılar subesine 1-4 hafta icinde gidiyor, ama evraklarınız gitmeden once de vize basvurusundan bir süre sonra oradaki sistemde görünüyorsunuz sanırım, bende de bu tarz birsey olmuştu.. ismimi görmüşlerdi vizeden 1 hafta sonra orada ama evraklarımda 3 hafta sonra gitmişti, sonraki haftada hatta esim sormaya gittiginde 1 evrak daha bekliyoruz demişlerdi..
sizin de bu kadar sürmemesi lazım aslında ama öyle bir tuhaf sürec ki herkesin deneyimi bir digerine göre apayrı olabiliyor okuduklarıma göre yorum yaparsam😬 bizde net bir sey bir patern cıkarmaya calısmak icin yazıyoruz okuyoruz ama tutarlılık yok pek cok sinir bozucu :/ umarım tez zamanda güzel haberlerinizi yazarsınız.. siz de mail atın yada arayın konsoloslugu bilgi sahibi olabilmek icin 90 gününüz neredeyse dolmak üzere , esiniz de bulundugu yerdeki kurumla görüşsün umarım güzel haberler alırsınız 🙏🏻

Offline ozzzyj

• Junior Mitglied 2
  • Level 0
" Reply #483: January 10, 2020, 11: 08: 32 AM »
Geç olsun güç olmasın. Beklemek cidden çok zor. İyi dilekleriniz için teşekkürler. Aynı dertten muzdarip kişilerce burada yapılan paylaşımları faydalı bulduğum için arada buraya uğruyorum.
Benim tarihimde başvuru yapan çoğu kişi gitti. Ben hala BURALARDAYIM.Hepimiz umarım en kısa sürede ailelerimize kavuşuruz. Bu arada sormuşsunuz eşim magdeburgda yaşıyor. Sevgiler 🙋🏻‍♀️
Evet farkettim aramızda 4 gün var sizinle, bizden sonra basvuran cogu kişi hem kurstan hemde forumdan gitmiş... Tanrım bize de yardımcı olsun 🙏🏻 Sinir sistemizi korusun 😁. Güzel haberlerinizi gelişmeleri takip ediyor olacagım 🙏🏻

Shona Translation | Kudzidzira chiGerman | German Numbers | German Self Promotion
Mazuva eGermany | Mashoko echiGerman | German Songs | German Colors | Forum Archive