Almanca Eğitim Seti

ALMANCA DERS KİTABI, ALMANCA EĞİTİM SETİ VE DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

AŞAĞIDAKİ ALMANCA EĞİTİM SETİ
ADLI ÜRÜNÜMÜZ ŞU AN SATIŞTA DEĞİLDİR.ALMANCA DERS KİTABI, ALMANCA EĞİTİM SETİ VE DİĞER ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

BOL MATERYAL, UYGUN FİYAT!

SADECE 45 TL!!!

KENDİ KENDİNE ALMANCA ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN

ORTA OKUL – LİSE ÖĞRENCİLERİ İÇİN

A1 AİLE BİRLEŞİMİ SINAVINA GİRECEKLER İÇİN

KISACASI ALMANCA ÖĞRENMEK İSTEYEN HERKES İÇİN HARİKA BİR ALMANCA EĞİTİM SETİ

ALMANCA EĞİTİM SETİ SADECE 45 TL!
ÜSTELİK KARGO BİZDEN!

almancax’tan ALMANCA EĞİTİM SETİ
ADLI ÜRÜNÜMÜZ ŞU AN SATIŞTA DEĞİLDİR. SATIŞA SUNULDUĞUNDA DUYURU YAPILACAKTIR.

almanca-cd-seti-siparis

Almanca eğitim setimiz orta okul ve lise öğrencilerinin derslerine yardımcıdır, okulda işlenen konuların büyük çoğunluğunu içermektedir.Aynı zamanda A1 sınavına girecek olanlar için de çok faydalı ve etkin bir kaynaktır.Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler için de piyasada bulunabilecek en geniş kapsamlı ve en uygun maliyetli Almanca eğitim setidir.Setimizin içinde;

  1. 1 ADET TÜRKÇE KONU ANLATIMLI 264 SAYFA UNSERE DEUTSCHTUBE ADLI BÜYÜK BOY (A4 EBATI) ALMANCA ÖĞRENME KİTABI (RENKLİ-RESİMLİ)
  2. 1 ADET TÜRKÇE AÇIKLAMALARLA DESTEKLENMİŞ KALİTELİ KUŞE KAĞIDA BASILMIŞ BÜYÜK BOY (A4 EBATI) 90 SAYFALIK BOL ALIŞTIRMALI YARDIMCI KİTAP (RENKLİ-RESİMLİ)
  3. 1 ADET 32 SAYFALIK ALIŞTIRMA KİTABI (BÜYÜK BOY-A4 EBATI)
  4. TÜRKÇE-ALMANCA, ALMANCA-TÜRKÇE SÖZLÜK, YAKLAŞIK 40.000 KELİME, ÜSTELİK ARTİKELLERİ VE ÇOĞULLARIYLA BİRLİKTE.AYRICA HER KELİMENİN CÜMLE İÇİNDE NASIL KULLANILDIĞI DA ÖRNEK CÜMLELERLE GÖSTERİLMİŞTİR.TÜRKİYE’DE TEKTİR.
  5. ALMANCA TÜRKÇE ALIŞTIRMALAR, SORULAR-CEVAPLAR KİTAPÇIĞI (ÜCRETSİZ HEDİYEMİZDİR)
  6. MİNİ KONUŞMA KILAVUZU VE DERSLERDE BAŞARILI OLMAK İÇİN ÖNERİLER KİTAPÇIĞI (ÜCRETSİZ HEDİYEMİZDİR)
  7. SESLENDİRİLMİŞ HİKAYE KİTABI (Rotkäppchen) HİKAYENİN SES DOSYASINI AKILLI CEP TELEFONUNUZA, TABLETİNİZE VEYA BİLGİSAYARINIZA İNDİRİP DİNLEYEBİLİRSİNİZ.

almanca-egitim-seti-siparisi

TAM 7 PARÇADAN OLUŞAN DEV BİR ALMANCA EĞİTİM SETİ

ALMANCA ÖĞRENMENİZ İÇİN GEREKEN HERŞEY BU SETTE
ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN, ÖDEMEYİ ÜRÜN KAPINIZA GELİNCE YAPIN

almanca-cd-seti-siparis

ŞİMDİ SETİN İÇİNDE BULUNAN ÜRÜNLERİMİZİN RESİMLERİNİ GÖRELİM VE DETAYLI AÇIKLAMALARIMIZA GEÇELİM:

almancax-almanca-egitim-seti
UNSERE DEUTSCHTUBE adlı Türkçe açıklamalı, ayrıntılı konu anlatımlı Almanca öğrenme kitabımız ile Almanca öğrenmeye yeni başlayanlar bile rahatlıkla Almanca öğrenebileceklerdir. Kitabımız büyük boy, renkli ve resimlidir.Kitabımız sıfırdan hiç Almanca bilmeyenlere de hitap eder, konular sıfırdan Almanca alfabesinden başlar.Kitabımız A1 seviyesinden A2 seviyesine kadar tüm konuları kapsar.Orta okul, lise ve üniversiteler için yardımcı kaynak olarak rahatlıkla kullanılabilir.Kurslarda kaynak veya yardımcı ders kitabı olarak kullanılabilir.A1 aile birleşimi sınavına hazırlananlar için de çok faydalı bir kitaptır.A1 sınavında çıkan konuların tamamı kitabımızda yer almaktadır.Ünitelerde bol bol alıştırmalar bulunur. Ünite sonlarında oyunlar mevcuttur.Öğrenciyi öğrenmeye ve yazmaya teşvik eder. Kitap sonunda sık kullanılan kelime kartları (Almanca – İngilizce ve Türkçe Karşılıklarıyla İlk 400 Kelime) yer almaktadır. Öğrenci bunları makasla kesmek suretiyle kelime kartlarına dönüştürür.Kitabımızda bol bol Oyunlar, Alıştırmalar, Dil bilgisi açıklamaları ve Hikayeler yer almaktadır.A1-A2 seviyesine uygun günlük hayat ile ilgili  eğitici filmler ve ses dosyaları sitemizden indirilebilmektedir.Kitabımız büyük boydur: 19.5 X 26.5 ve 264 sayfadan oluşmaktadır.İçeriğindeki bazı konulara değinecek olursak: Alfabe, günlük konuşmalar, selamlaşma, tanışma, vedalaşma cümleleri, günün zamanları, şahıs zamirleri, karşılıklı diyalog örnekleri, ismin halleri, soru kelimeleri, bu nedir, ülkeler ve diller, meslekler, fiiller ve fiil çekimleri, iyelik zamirleri, sahip olmak fiili haben, sayma sayıları, sıra sayıları, saatler, renkler, sıfatlar, sıfat çekimleri, noktalama işaretleri, evimiz, ailemiz ve akrabalarımızı tanıtma, adresimiz ve medeni durumumuz hakkında bilgiler verme ve sorular sorma, günler, aylar, mevsimler, yönler, sınıfımız ve okul eşyaları hakkında bilgiler verme ve sorular sorabilme, eğitim ve öğretim ile ilgili cümleler kurma, evimiz ve ev eşyalarının yerlerini tarif edebilme, atatürk’ün hayatı hakkında bilgiler verme, modalverben, günlük hayatta yaptığımız işler, dönüşlü fiiller, dönüşlü zamirler, boş zaman aktiviteleri, meyveler, sebzeler, yiyecekler, restoranda ve alışverişte kullanılan konuşma kalıpları, sıfat derecelendirmeleri, meslekler, düzensiz fiiller, edatlar, dativ, akkusativ gibi konular yer almaktadır.

almanca-cd-seti-siparis

almanca-egitim-seti
ALLTAGSDEUTSCH adlı yardımcı öğrenme kitabı ve yanında alıştırma kitabı.Yardımcı öğrenme kitabımız büyük boy (19.5 X 26.5) 88 sayfadan oluşmaktadır.Kaliteli kuşe kağıttır, renkli ve bol resimlidir.Konular Türkçe açıklamalarla desteklenmiş olup bol bol alıştırmalar yer almaktadır.Ünite sonlarında okuma, yazma, dinleme ve anlamaya yönelik bir çok alıştırma yer almaktadır.Bu kitabın yanında yer alan alıştırma kitabı ise 32 sayfadan oluşmaktadır.Ana kitaba paralel hazırlanmış birçok alıştırma içerir, alıştırmalar test, boşluk doldurma ve eşleştirme şeklindedir.Alıştırma kitabımız da büyük boy olup siyah beyaz baskıdır.

almanca-turkce-sozluk
ALMANCA – TÜRKÇE , TÜRKÇE – ALMANCA SÖZLÜK. Sözlüğümüz yaklaşık 40.000 adet kelimeden oluşmaktadır.Sözlüğümüz orta boy, 12,5×16 cm ebatında, renkli baskıdır. Her kelime ile ilgili örnek cümle bulunduğundan böyle bir çalışma Türkiye’de ilk ve tektir.Yaklaşık 40.000 kelime ve kullanım örneği bulunmaktadır.Kelimelerin tamamı Almanca’nın yeni yazım kurallarına uygun hecelere ayrılmıştır, kelimeler Almanca’nın olmassa olmazı olan artikelleri, çoğulları ve -in -ın halinde (genitiv) ekleriyle birlikte yazılmıştır.Meb müfredatına uygun günlük konuşmalardan oluşan özel bölüm ilavelidir.Dil öğrenenlerin çok yanlış yaptıkları isim sıfat ve fiilerin örnek cümlede kullanımları yer almaktadır.YDS’ye hazırlananlar için edatlı fiillerin, isimlerin ve sıfatların cümlelerde kullanımı gösterilmiştir.Sık kullanılan kuralsız fiiller tablosu sözlük içinde yer almaktadır.Özetle sözlük ihtiyacı duyan herkese okulda, işte, tatilde kullanabileceği uygun ebat ve hacimde harika bir sözlüktür.

almanca-alistirma-kitabi
Sözlü ve Yazılı Alıştırmalar İçin Örnekler.Almanca-Türkçe Sorular ve Cevaplar.Temel Kelime Hazinesi.Edatlar ve Örnek Cümlelerde Kullanımları.Fiil Tablosu.Almanca Atasözleri ve Vecizeler.14,5 x 19 cm 32 Sayfa olan kitapçığımız hediye olarak ücretsiz verilmektedir.

almanca-konusma-kilavuzu
Almanca Mini Konuşma Kılavuzu. Arkadaşlık, konaklama, şikayet, lokanta, alışveriş, yol sorma ve benzeri günlük hayatla ilgili Almanca Türkçe kalıplaşmış kelimeler.Öğretmen ve öğrencilerin sık kullandığı kalıplaşmış ifadeler.Yabancı dilde başarılı olmak için öneriler. Cep Boy 32 Sayfa olan kitapçığımız Almanca eğitim setimizle birlikte hediye olarak ücretsiz verilmektedir.

almanca-hikaye-kitabi
Rotkäppchen ADLI HİKAYE KİTABIMIZ. Bu kitapta yer alan hikayelerin ses dosyalarını setimizde belirtilen adresimizden indirerek telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan dinleyebilirsiniz.

TAM 7 PARÇADAN OLUŞAN DEV ALMANCA EĞİTİM SETİMİZLE SİZ DE ALMANCA ÖĞRENENLERİN ARASINDA YERİNİZİ ALIN

HEMEN ŞİMDİ SİPARİŞ VERİN, ÖDEMEYİ KAPINIZDA YAPIN, ÜSTELİK KARGO ÜCRETSİZ

almanca-cd-seti-siparis

almancax’tan ALMANCA EĞİTİM SETİ
ADLI ÜRÜNÜMÜZ ŞU AN SATIŞTA DEĞİLDİR. SATIŞA SUNULDUĞUNDA DUYURU YAPILACAKTIR.

HARİKA BİR KONU ANLATIMI İLE ALMANCA SAYILARI ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY.
TIKLAYIN, ALMANCA SAYILARI SIFIRDAN MİLYONLARA KADAR KOLAYCA ÖĞRENİN
ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
ALMANCA RENKLER RESİMLİ KONU ANLATIMIMIZ İLE RENKLERİ ÖĞRENİN VE KOLAYCA CÜMLELER KURUN.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA RENKLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?
TIKLAYIN, İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARINI ÖĞRENİN
İNTERNETSİZ ALMANCA ÖĞRENME UYGULAMASI. ALMANCA DERSLERİ HER AN YANINIZDA.
TIKLAYIN, HEMEN TELEFONUNUZA İNDİRİN