Cep Telefonları İçin Mobil Almanca Kayan Kelimeler Oyunu

Cep telefonu için Almanca mobil oyun.. almancax farkıyla…Kullanıcı bir adet kelime ve buna ait 2 adet şık görür. Doğru cevap en soldaki kelime ise kullanıcı cep telefonunun SOL tuşuna basar. Eğer diğer seçenek doğru ise kullanıcı SAĞ yön tuşuna basar. Doğru cevaplarda puan kazanılır.

Java uygulamalarını destekleyen tüm cep telefonlarına yüklenebilir, tamamen ücretsizdir, hattınızdan kontör düşülmesi söz konusu değildir.

Bu hizmet almancax ve Java geliştiricisi Murat İnan tarafından verilmektedir.Tamamen ücretsizdir.Almanca eğitici oyunu cep telefonunuza yükleyerek dilediğiniz anda oynayabilir, yeni Almanca kelimeler öğrenebilirsiniz.
Almanca Türkçe kelimeler oyunu son derece sade ve kullanışlıdır.İlginizi Çekebilir: Hiç kimsenin aklına gelmeyen en kolay ve en hızlı para kazanma yöntemlerini öğrenmek ister misiniz? Para kazanmak için orjinal yöntemler! Üstelik sermayeye gerek yok! Detaylar için TIKLAYIN

Cep telefonunuzun java desteği olmasının yanında bir de dışarıdan oyun eklenebilme özelliğinin olması gerekmektedir.
Bu sayede indirdiğiniz dosyayı arşivden çıkartıp cep telefonunuzun ilgili klasörüne yüklediğinizde oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

almancax ekibi olarak başarılar dileriz.

Programı / Dosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayın

Not: Bu program almancax tarafından ücretsiz olarak dağtılmaktadır. Programı indirmekle
ücretsiz ve sınırsız kullanım hakkına sahip olacaksınız. Programı kullandığınız için hattınızdan kontör düşmesi ya da faturanızda bir artış asla söz konusu değildir.Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (2)