Die Monate

0

Almanca Die Monate nedir?

Almanca Die Monate kelimesi “Almanca aylar” anlamına gelmektedir. Almanca’da ayları ifade etmek için kullanılır. Almanca die Monate konu anlatımı sitemizde mevcuttur.

Daha önce Almanca aylar yani die Monate konusunu işlemiştik. Daha fazla bilgi için o konumuzu şuraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Almanca aylar ve Almanca mevsimler

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Almanca aylar ve mevsimler adlı konu anlatımını okuyabilirsiniz.

Kısaca özet geçmek gerekirse, bir yılda 12 ay vardır. Almanca aylar (die Monate) ve Türkçeleri aşağıda liste halinde verilmiştir.

Ocak : Januar (yanuar)

Şubat : Februar (februar)

Mart : März (meğts)

Nisan : April (april)

Mayıs : Mai (may)

Haziran : Juni (yuni)

Temmuz : Juli (yuli)

Ağustos : August (august)

Eylül : September (zeptemba:)

Ekim : Oktober (okto:ba:)

Kasım : November (novemba:)

Aralık : Dezember (detsemba:)

Almanca aylar (die Monate) yukarıdaki gibidir. Daha ayrıntılı konu anlatımı için lütfen şuraya tıklayınız : Almanca aylar ve Almanca mevsimler

Almanca derslerinizde başarılar dileriz.

almanca ogrenme kitabi

Değerli ziyaretçilerimiz, küçükten büyüğe her kesime hitap eden, son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan, renkli, bol resimli ve hem çok ayrıntılı hem de anlaşılır Türkçe konu anlatımı ihtiva eden Almanca öğrenme kitabımızı incelemek ve satın almak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ve okul için yardımcı drs kitabı arayanlar için harika bir kitap olduğunu ve herkese kolayca Almanca öğretebileceğini şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.