Lisans & Kullanım Şartları

www.almancax.com Kullanım Şartları

Almanca eğitim sitemizde bulunan yazılı Almanca derslerinin tamamı tarafımızca yazılmış olup her hakkı saklıdır.
Sitemizde bulunan yazılı dökümanları sadece sitemizle bağlantıda kaldığınız sürece kullanabilirsiniz.
Derslerimizi kopyalamak, aynı formatta veya başka formatlara çevirip herhangi bir ortamda yayınlamak telif hakkı kanunlarına aykırıdır.

Sitemizde bulunan görsel (video) dersler ise yapımcı ve yayıncısından yazılı izin alınarak sitemizde yayınlanmaktadır ve tarafımıza lisanslıdır.Bu ders videolarını da sadece sitemizle bağlatıda kaldığınız sürece kullanabilirsiniz.
Bu ders videolarını kopyalamak, indirmek ve herhangi bir ortamda değiştirerek veya değiştirmeden yayınlama haklarına sahip değilsiniz.

Kısmen dahi olsa bu sitedeki hiçbir içeriği kopyalayamaz ve dağıtamazsınız.

almancax.com internet sitesi insanları bilgilendirmek ve internet ortamında doğru ve güvenilir bilgiler sağlamak üzere kurulmuş bir internet sitesidir. Sitemizde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler, sorular ve sorulara verilen cevaplar yasal danışmanlık kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak çeşitli kararların verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Bu nedenle bu sitede yer alan bilgilere göre hareket etmeyiniz, karar vermeyiniz.Sitemizde yer alan tüm yazıların ve sitemiz tarafından oluşturulan resimlerin her hakkı saklıdır. Sitemizde yer alan tüm içeriğin telif hakları tarafımıza aittir.Site içeriğinin başka yerlerde yayınlanıp yayınlanmadığı periyodik olarak kontrol edilmektedir. Hangi amaçla olursa olsun, sitemizde yer alan yazıların tamamının veya bir kısmının kopya edilmesi, herhangi bir yolla çoğaltılması, yayınlanması, ticari veya başka bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu yasağa uymayanlar, doğacak cezai sorumluluğu ve sitemizin hazırlanmasındaki mali külfeti ve maddi ve manevi tazminatı peşinen kabullenmiş sayılır.

Yasalara ve telif haklarına göstereceğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

www.almancax.com

HARİKA BİR KONU ANLATIMI İLE ALMANCA SAYILARI ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY.
TIKLAYIN, ALMANCA SAYILARI SIFIRDAN MİLYONLARA KADAR KOLAYCA ÖĞRENİN
ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
ALMANCA RENKLER RESİMLİ KONU ANLATIMIMIZ İLE RENKLERİ ÖĞRENİN VE KOLAYCA CÜMLELER KURUN.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA RENKLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?
TIKLAYIN, İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARINI ÖĞRENİN
İNTERNETSİZ ALMANCA ÖĞRENME UYGULAMASI. ALMANCA DERSLERİ HER AN YANINIZDA.
TIKLAYIN, HEMEN TELEFONUNUZA İNDİRİN