Almanca Kelime Yazma ve Öğrenme Oyunu

Almanca Kelime Yazma ve Öğrenme Oyunu
Gönderi Tarihi: 14.01.2024

Almanca Kelime Oyunları. Almanca kelime yazma ve ezberleme oyunu

Bu Almanca kelime öğrenme oyunumuzda ekranda yukarıdan aşağıya doğru inmekte olan bir sözcük göreceksiniz. Bu sözcüğü klavyeniz ile yazmanız gerekir. Her doğru harf için puan alacak, her yanlış harf içinse puan kaybedeceksiniz. Hem kelime öğrenecek hem de klavyeden yazma hızınızı ve Almanca kelime yazma becerinizi geliştireceksiniz. Doğru kelimeyi yazdığınız anda ekranda yeni, rastgele bir kelime belirecektir. Öğrenme ve hızlı yazma tutkusu..

almancax ekibi olarak hem eğlenmeniz hem de öğrenmeniz için tasarlanan bu oyunumuzun yararlı olmasını temenni ederiz.

Bu oyunun mobil telefonlar için hazırlanan java versiyonu da sitemizde bulunmaktadır. Mobil oyunlarımıza ulaşmak için Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimize göz atabilirsiniz.
Mobil telefonlarda oynayabilmek için sitemizden indireceğiniz jar dosyasını telefonununa atarak kurulum yapınız.

Ayrıca sitemizde Android tabanlı akıllı telefonlar için Almanca ve İngilizce öğrenme amaçlı Android uygulamalarımız da mevcut olup bu uygulamalarımıza da Almanca Oyunlar ve Uygulamalar adlı kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Bu oyunu oynayabilmek için bilgisayar sisteminizde Java yüklü olmalıdır. Aksi halde oyun ekranını göremeyebilirsiniz. Java yüklemek için ise www.java.com/tr adresini ziyaret ediniz.

almanca basla Almanca Kelime Yazma ve Öğrenme Oyunu