Ankete katıl para kazan, anket doldurma işi ile ayda kaç para kazanılır?

Ankete katıl para kazan ya da anket doldurarak para kazan şeklinde ifade edebileceğimiz anket çöz para kazan uygulamaları ile ilgili yaptığımız incelemeleri ve tespitleri istifadenize sunuyoruz. Bu mükemmel para kazandırma makalesindeki inceleme konumuz anket doldurarak para kazandıran uygulamalar olacak. Haydi başlayalım.İlgili konu: Para kazandıran oyunlar

Ankete katıl para kazan uygulaması nedir?

Günümüzde akıllı bir telefonu olmayan kaldı mı? Sanırız yoktur. Herkesin android ya da ios işletim sistemine sahip bir telefonu var değil mi? O halde android ya da iphone uygulama mağazalarında anket doldurarak para kazanma başlıklı uygulamaları mutlaka görmüşsünüzdür.

Peki ankete katıl para kazan ya da anket doldur para kazan uygulamaları gerçekten para kazandırır mı? Kazandırırsa ne kadar kazandırır? Ankete katıl para kazan uygulamaları ile ayda ne kadar para kazanırım? Gibi soruları makalemizin devamında yanıtlamaya çalışacağız ancak anket doldur para kazan uygulamalarının ne işe yaradığını kısaca anlatalım.


Ankete katıl para kazan uygulamaları, çeşitli firmalardan aldıkları anketleri ya da çeşitli soruları size yönelterek cevaplamanızı isteyen ve bunun için size para ödeyen uygulamalardır. Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar arasında en meşhurları google ödüllü anketler uygulaması ve yandex toloka uygulamasıdır. Şimdi bu sistemler hakkında biraz daha detaya inelim.

Anket doldur para kazan uygulamalarından nasıl para kazanılır?

Android ya da ios uygulama marketinden cep telefonunuza yükleyeceğiniz herhangi bir anket doldur para kazan uygulamasını açtığınızda, öncelikle üye olmanız ya da giriş yapmanız istenecek ve bazı kişisel bilgilerinizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayacaksınız.


Örnek vermek gerekirse google ödüllü anketler gibi bir uygulamayı ele alalım. Bu uygulamayı kullanmaya başladığınızda, size zaman zaman çeşitli sorular yönlendirilecek, bazı konularda fikirleriniz sorulacak, çeşitli google hizmetleri ile alakalı görüş ve önerileriniz istenecektir. Her bir soruya verdiğiniz yanıt karşılığında, her bir öneriniz ya da görüşleriniz ya da yorumunuz karşılığında uygulama tarafından belirlenen miktarlarda para kazanacaksınız.

İlgili konu : Para kazandıran uygulamalar

Her bir görev ya da anket katılımı için tarafınıza bazen 25 kuruş, bazen 50 kuruş, bazen 1 TL, bazen de 2 ya da 3 TL gibi paralar kazandırılacaktır. Uygulamayı kullandıkça kazancınız artacak ve belli bir seviyeye geldiğinde tarafınıza ödeme yapılabilecektir.


Ankete katıl para kazan uygulamaları ne kadar para kazandırır

Anketlere katılarak ne kadar para kazanırım diye soracak olursanız, bunun çeşitli faktörlere bağlı olduğunu belirtelim. Karşınıza ne kadar fazla anket çıkarsa, ne kadar fazla görüş ve öneri talebi çıkarsa o kadar para kazanırsınız. Ancak şunu şimdiden belirtelim ki ankete katıl para kazan sistemlerinden öyle ahım şahım para kazanılmaz.

Yani benim aylık sürekli bir gelirim olsun, aile bütçeme katkım olsun gibi düşüncelere sahipseniz ankete katıl para kazan uygulamalarının size göre olmadığını belirtelim. Bu tarz uygulamalar ile ayda belki 5-10 TL kazanırsınız, hadi en iyi ihtimalle 50 TL diyelim. Daha fazlasını kazanmak zordur.Tabii en iyi ihtimalle mesela ailede 4 kişi olduğunuzu ve her birinizin ayrı bir telefonu olduğunu da düşünürsek her biriniz 50 TL kazansanız toplamda aile bütçesine 200 TL bir para girmiş olur ancak bu ihtimal en iyi ihtimaldir ve anket doldur para kazan uygulamalarından ayda 50 TL kazanmak bile çok ama çok zordur.

Bu arada bazı anket uygulamaları kazandığınız parayı hesabınıza para olarak gönderirken, bazıları ise sadece uygulama mağazalarında harcama imkanı sunmaktadır.

Ankete katılarak ayda 2000 TL kazanılır mı?

Şunu da önemle belirtelim ki, anket doldurarak ayda 2000 TL kazanın, yok efendim anketlerimize katılın ayda 5.000 TL kazanın gibi birçok ibareyi internette her yerde görebilirsiniz. Ancak böyle şeylere sakın inanmayın. Anket doldurarak ayda bırakın 2.000 TL yi ayda 200 TL kazanmak bile çok zordur. Bu nedenle bu tarz ibarelere kanmayınız. Anket doldur para kazan uygulamaları kullanılarak cep harçlığı çıkartmak bile çok zordur.

Anket doldur para kazan uygulaması yorumları

Anket doldur para kazan veya ankete katıl para kazan uygulamaları hakkında yapılan bazı yorumları sizler için derledik. Bu yorumlar telefonlara en çok yüklenen uygulamaların yorumları olup okuduktan sonraki değerlendirmeyi sizlere bırakıyoruz.

Uygulama güzel bir uygulama oyunlara filmlere kitaplara kullanabiliyorsunuz ama 1 sorun var o da anketler çok yavaş geliyor 2,3 aya bı geliyor benimkiler. Ben bekleyemem onu 3,4 ay da bir geliyorsa uğraşamam diyenlere tavsiye etmıyorum ama ben beklerim o orda biriksin diyenlere tavsiye ediyorum anketlerde guzel sevdiğin tatlıları ulkeseri içeceği fln soruyor öyle çok özel şeyleri sormuyor beklerim diyen herkese tavsiye ederim. Bir de daha çok anket gelirse sevinirim beklemek çok sıkıcı 

Genellikle büyük firmalara uğrayınca anket geliyor, migros, opet, gibi, a101 de gelmiyor tabi. Çok yer gezmekten ziyade, büyük firmalara gitmek yeterli. Bu zamana kadar 182 anket 97 TL topladım, bu parayı da google fotoğraflar da kullanıyorum, yıllık fotoğraf arşivimi yedeklemek için.

Aslında uygulamayı yeni indirdim, fakat sadece Play Store için ödül veriliyor en azından Steam, Epic Games gibi oyun platformlarının eklenmesi bence daha güzel olurdu. Amaç ödül vermekse bence kullanıcının istekleri çok önemli. Ayrıca çok az anket geliyor anket sayısı arttırılmalı.

Uygulama gerçekten işe yarıyor. Hem play storede hem de play kitaplarda bakiyenizi harcayabiliyorsunuz. Ama tek bir sıkıntısı var. Anketler sık sık gelmiyor. Geldiği zaman da 0.24₺ ile 2,26₺ arası bir bakiye veriyor. Bu sıklığa oranla düşük bir miktar. Ya bu miktarı arttırın ya da sıklığı arttırın.

Anket doldurarak para kazanma uygulamalarının yorumları genelde yukarıdaki şekilde olup anket doldur para kazan uygulamalarını telefonunuza yükleyip yüklememe kararını sizlere bırakıyoruz ancak ankete katılarak para kazanma sistemlerinin çok da fazla para kazanabileceğiniz sistemler olmadığını da belirtmek istiyoruz.Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. abdulaziz diyor

    salom

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.