Para Kazandıran Uygulamalar

0

Bu rehberde gerçek para kazandıran uygulamalardan bahsedeceğiz. Sitemizde internetten para kazanma yollarından bahsederken denemediğimiz ve güvenli olduğundan emin olmadığımız hiçbir yöntemi ve güvenilir olmayan hiçbir mobil uygulamayı paylaşmadığımızı bilmenizi isteriz.

Gerçekten para kazandıran mobil uygulamalar konusunda da sizlere bizzat denediğimiz, gerçekten çalışan, uygulama marketlerinde (Örn: Google Play Market, Apple App Store vb) yüksek indirme sayılarına ulaşmış ve yüksek puanlara sahip olan uygulamaları ve en önemlisi de gerçekten para kazandırma potansiyeli olan uygulamaları göstereceğiz.

gercekten para kazandiran uygulamalar
gercekten para kazandiran uygulamalar

Bu yazıda boş vaatler okumayacaksınız. Bu sayfada umut satan boş uygulamalar yer almayacak. Bu sayfada kullanıcıyı sıkan, kendisi kazanan ancak kullanıcıya hiç bir şey kazandırmayan mobil uygulamalar da yer almayacak. Burada sadece son derece güvenilir ve gerçekten para kazanmanıza vesile olacak uygulamalardan söz edeceğiz.

Bu sayfada sadece gerçekten para kazandıran mobil uygulamalar hakkında en doğru ve en güncel bilgileri bulabileceksiniz. 2022 yılı itibariyle en son çıkan, en güvenilir ve gerçek para kazandıran uygulamaları aşağıda tek tek inceleyeceğiz ve hangi uygulama ile nasıl para kazanacağınızı adım adım anlatacağız.

Araştırmalar gösteriyor ki ortalama bir akıllı telefon kullanıcısı günde yaklaşık 3 saatini telefon kullanarak geçiriyor. Bu zamanı video izleyerek, haber sitelerinde ya da sosyal medyada geçirmek yerine zamanınızın bir kısmını para kazanmak için geçirmek isterseniz tam yerine geldiniz. Hem akıllı telefonlarla vakit geçirin hem de para kazanın. Nasıl fikir?

Mobil uygulamalar sayesinde ek gelir elde etmek ya da biraz daha fazladan para kazanmak için harcayabileceğiniz bir ya da birkaç saatiniz varsa bu gönderi tam size göre. Üstelik öğrencilerin harçlıklarını kazanmalarına, evden para kazanma yolları arayan ev hanımlarının ve bayanların ek gelir elde etmelerine vesile olacak ve para kazandıracak uygulamalar bunlar.

gercek para kazandiran uygulamalar

2022 yılında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve ek gelir elde etmenizi sağlayacak olan para kazandıran uygulamaları sizler için listeledik. Bu sayfada yer alan para kazandıran uygulamalar arasında gerçek para kazandıran uygulamalar da var, bir şeyler satarak (örneğin eski eşyalarınız ya da oyunlardan kazandığınız bonuslar gibi) para kazanmanıza aracılık eden mobil uygulamalar da var, gerçekten tasarruf ederek harcamalarınızı azaltacak ve dolaylı yoldan size para kazandıracak uygulamalar da var. Tabii ki bizim önceliğimiz gerçekten para kazandıracak uygulamalar olacak. Bu tarz uygulamalar kullanıcılara gerçek para kazandırır ve kazanılan parayı kullanıcının banka hesabına gönderir.

Haydi şimdi 2022 yılında sizlere gerçekten para kazandıran uygulamalara göz atmanın vakti geldi. Gerçek para kazandıran mobil uygulamalar listemizi sizlerin istifadesine sunuyoruz.

ALMANCA GÜNLER BU KADAR MI GÜZEL ANLATILIR?

TIKLA, 2 DAKİKADA ALMANCA GÜNLERİ ÖĞREN!

Bu arada şunu da hatırlatalım ki, sitemize sürekli yeni rehberler ve yeni internetten para kazanma yolları ekleniyor. Para kazandıran bir uygulama çıktığı anda hemen inceleyip eğer olumlu bulduysak sizlerle paylaşıyoruz. Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.

Lütfen Dikkat Edin : Aşağıda listelenen hiçbir uygulama ile doğrudan ya da dolaylı olarak bir bağlantımız yoktur. Listelediğimiz para kazandıran uygulamalar en güvenilir, indirme sayısı fazla ve olumlu yorumu fazla olan denenmiş ve ödeme alınmış uygulamalardır. Herhangi bir ticari tanıtım ya da reklam söz konusu değildir. Tamamen tarafsız olarak derlenmiştir. Uygulamaların kullanılmasından ve meydana gelebilecek olumsuz sonuçlardan sitemiz sorumlu değildir.

2022 yılı itibariyle en popüler para kazanma uygulamaları aşağıdaki gibidir.

Google Ödüllü Anketler Para Kazanma Uygulaması

Gerçek para kazandıran mobil uygulamalar listemizde ilk sırada güvenilir bir para kazandırma uygulamasına yer veriyoruz. Google Ödüllü Anketler uygulaması. Bu uygulama ile çeşitli anket sorularını yanıtlayarak para kazanabiliyorsunuz. Aşağıda bahsedeceğimiz Bounty uygulamasına benzer şekilde çalışıyor. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirip Google hesabınız ile uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza çıkan menüden ayarları yapıp size verilen anket sorularını yanıtlayarak para kazanıyorsunuz. Her anketin sorun sayısı farklı olmakla birlikte bu uygulamada anket soruları genellikle Google uygulamaları ve ürünleri ile alakalı oluyor. Anket soruları genellikle kısa tutuluyor olması da bir başka avantajı.

para kazandiran uygulama google surveys odullu anketler uygulamasi Para Kazandıran Uygulamalar
Google ödüllü anketler ile para kazanın, para kazandıran uygulama

Google ödüllü anketler para kazandıran bir anket uygulaması olmakla birlikte anket soruları genelde kısa tutularak kullanıcı sıkılmıyor. Anketlerde genel olarak “en güzel logo hangisi?”, “en iyi tasarım hangisi”, “bugüne kadar hangi Google ürününü kullandınız” gibi sorular yöneltiliyor. Bu gibi sorular yanıtlayarak ek gelir elde etmek yani para kazanmak son derece mümkün. Üstelik kullanıcıyı reklam bombardımanına tutmuyor. Gerçekten insanlara para kazandıran diğer anket doldurarak para kazanma sistemlerini de sitemizde inceleyebilirsiniz.

Ancak şu hususu önemle belirtelim, Google Play Marketten indirdiğiniz Google ödüllü anketler uygulamasında kazandığınız para banka hesabınıza yatmıyor. Bu uygulama sayesinde kazandığınız parayı Google Play Market kredisi olarak alıyorsunuz. Yani aslında gerçekten para kazanıyorsunuz ve gerçek para kazanıyorsunuz, fakat bu kazandığınız parayı sadece Google Play Markette harcayabiliyorsunuz. Fakat uygulamayı Google Play Marketten değil de Apple App Store’den indirirseniz yani bir Apple Iphone kullanıcısı iseniz o halde Google ödüllü anketler uygulamasından kazandığınız para direkt olarak paypal hesabınıza yatırılıyor. Yani bu parayı dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

Google Play Marketten indirdiğim Google ödüllü anketler uygulamasından kazandığım parayı Google play markette nasıl harcarım diye soracak olursanız, mesela ücretli uygulama satın alarak ya da uygulama içi ürünler satın alarak harcayabilirsiniz. Mesela Google ödüllü anketler uygulamasından 100 TL gelir elde etti iseniz, Google Play Markette 100 TL değerinde uygulama ya da uygulamalar satın alabilirsiniz.

Aslında yine dediğimiz gibi oluyor, uygulama sayesinde gerçek para kazanıyorsunuz yani sanal para filan değil. Ancak kazandığınız bu gerçek parayı sadece Google play markette harcayabiliyorsunuz.

para kazandiran uygulamalar anket doldur para kazan uygulamalari Para Kazandıran Uygulamalar
Para kazandıran uygulamalar, anket doldurarak para kazanma yugulamaları

Google ödüllü anketler uygulaması ile kazandığınız parayı paypal hesabınıza aktarmak ve dilediğiniz gibi harcamak istiyorsanız o halde Iphone kullanmanız ve Google ödüllü anketler uygulamasını Apple App Store üzerinden indirmeniz gerekiyor. Google ödüllü anketler uygulamasını Apple App Store üzerinden indirip anket yanıtlayarak para kazanabilirsiniz. Üstelik anketlerin ücretlendirilmesi Dolar (USD) üzerinden yapıldığı için, ülkemizdeki döviz kurlarını dikkate alırsanız Türk Lirası olarak oldukça iyi bir ek gelir fırsatı yakalamış olursunuz.

Google ödüllü anketler para kazandırma uygulamasının dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı mevcut. Bu gönderinin yazıldığı tarih itibariyle sadece Android Markette 50 Milyon kullanıcı tarafından indirilmiş. Gerçekten para kazanabileceğiniz bir uygulama. Zaten uygulamayı yapan Google. En azından boş vakitlerinizde uygulamaya giriş yaparak birkaç anket sorusu yanıtlayıp ufak ufak para kazanıp Google Play Markette kazandığınız bu parayı uygulama satın alarak harcayabilirsiniz. Iphone kullanıcısı iseniz ve bir paypal hesabınız varsa o halde kazandığınız parayı hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler uygulaması için Play Markette yazılı olan uygulama açıklaması ise şu şekilde:

Google Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın.

Google LLC

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Android Market Linki: Google Ödüllü Anketler (Android)

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Apple Market Linki: Google Ödüllü Anketler (ios)

Görev Yap Para Kazan Uygulaması – Görevlendin

Listemizde ilk sırada Google Play Markette 5.000 indirme almış olan bir görev yap para kazan uygulaması var. Play market kullanıcı puan ortalaması ise 4,4 yani ortalamanın üzerinde, oldukça yüksek olumlu geri dönüşler almayı başarmış bir para kazanma uygulaması. Üstelik indirme boyutu sadece 4 MB yani cihazınızda çok az yer kaplıyor. Ancak Görevlendin- Görev yap para kazan uygulamasının bir dezavantajı var; bu para kazanma uygulaması maalesef Iphone için Apple App Store uygulama mağazasında mevcut değil. Sadece Google Play Markette mevcut. Dolayısıyla bu uygulamayı sadece Android telefon sahibi olanlar kullanabilir. Iphone sahibi olan ziyaretçilerimiz yazımızı okumaya devam etsinler, aşağıda onlar için de oldukça fazla para kazanma seçeneği mevcut.

Görevlendin Görev Yap Para Kazan Uygulaması İle Nasıl Para Kazanırım?

Şimdi Görevlendin görev yap para kazan uygulaması ile nasıl para kazanacağınızı anlatıyoruz. Ancak öncelikle çeşitli uygulama mağazalarında örneklerine sıkça rastladığımız görev yap para kazan uygulamaları hakkında kısaca bilgi verelim. Görev yaparak para kazanma, internetten para kazanma yollarından biridir. Görev yap para kazan uygulamalarının işleyişi genellikle aynı ya da benzerdir. Bu uygulamaları telefonunuza yükledikten sonra üye olursunuz ve üye girişi yaparak görev havuzunu görürsünüz. Bu görev havuzunda genellikle aşağıdaki gibi görevler bulunur:

 1. Filanca youtube videosuna yorum yap
 2. Filanca işletme sayfasına yorum yaz
 3. Falanca blog gönderisine yorum yaz
 4. Filanca uygulamayı indir ve görüşünü bildir
 5. Filanca siteyi 5 dakika ziyaret et
 6. Falanca youtube kanalına abone ol
 7. Instagramda filanca sayfayı takip et
 8. Çeşitli sosyal medya etkinlikleri yapma görevleri

Görev uygulamalarını indirip üye girişi yaptığınızda karşınıza yukarıdaki gibi çeşitli görevler çıkar. Bunlardan seçim yaparak, yapabileceğiniz işlemleri üzerinize alırsınız ve belirtilen görevi yerine getirirsiniz. Görevi yerine getirdiğiniz zaman uygulama yöneticileri görevinizi onaylarlar ve yerine getirdiğiniz her bir görev için 0,25 TL ile 10-15 TL arasında bir meblağ kazanmış olursunuz. Çeşitli görevleri yaptıkça üyelik hesabınıza para birikmeye başlar ve minimum para çekme tutarına ulaştığınızda para çekim talebinde bulunarak görev uygulamasında biriken paranızın banka hesabınıza yatırılmasını sağlarsınız.

Bahsettiğimiz bu model ülkemizde oldukça revaçta olan, son derece kolay ve en önemlisi de gerçekten gerçek para kazandıran yöntemlerden biridir. Biz Görevlendin uygulamasını örnek olarak verdik ancak aşağıda vereceğimiz görev yap para kazan uygulamalarını da deneyebilirsiniz.

Görev yap para kazan uygulamaları da para kazandıran uygulamalardandır

Görevlendin de dahil olmak üzere aşağıda vereceğimiz görev yap para kazan uygulamaları güvenilir ve sağlam uygulamalardır. Eğer para kazanma yolları arıyorsanız deneyebileceğiniz yöntemlerdendir. Görevlerinizi yaparsınız ve ödemenizi hızlıca alırsınız. Minimum ödeme tutarı genellikle 10 TL civarındadır. Görevlendin uygulamasında minimum ödeme tutarı 20 TL’dir. Dolayısıyla görevleri yaparak bakiyenizi 20 TL’ye tamamladığınızda hemen para çekim talebinde bulunabilirsiniz. Paranız hızlı bir şekilde (maximum 1-2 iş günü içinde) banka hesabınıza aktarılır.

Görevlendin ve bunun gibi görev yap para kazan uygulamalarında size verilen her bir görev yaklaşık olarak 1 ya da 2 dakikalık işlerden oluşur. Dolayısıyla vaktiniz de varsa bir günde 15-20 görevi çok rahat yapabilirsiniz. Hatta daha fazlasını da yapabilirsiniz. Bu da günde 10-20 TL çok rahat ve masrafsız bir şekilde para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Ne kadar çok görev yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Binlerce kullanıcı görev yap para kazan uygulamalarından her ay hatırı sayılır derecede ek gelir elde etmekte ve para kazanmaktadır.

para kazandiran uygulama gorev yaparak para kazanma uygulamasi money making apps Para Kazandıran Uygulamalar
Görev yaparak para kazanma uygulamaları ile birikim yapılabilir

Uygulama mağazalarında çok daha fazla indirme sayısına sahip olan görev yap para kazan uygulamaları da vardır ancak biz bu sayfada olumsuz yorumu en az olan yani en güvenilir en sorunsuz para kazandırma uygulamalarına yer veriyoruz. Google Play Markette çok daha fazla indirilen diğer görev yap para kazan uygulamalarını aşağıda listeleyeceğiz ancak bunlar hakkında çok fazla olumsuz yorum bulunduğu için bunları kullanıp kullanmama kararını size bırakıyoruz.

Google Play Marketteki Diğer Görev Yap Para Kazan Uygulamaları :

 1. PKU : Görev yap para kazan uygulaması : PKU görev yap para kazan uygulaması
 2. G-Bakiyem : Görev yaparak para kazandıran uygulama : Gbakiyem görev yaparak para kazanma uygulaması
 3. Roket Para : Görev yaparak para kazandırma uygulaması : Roketpara görev yaparak para kazan uygulaması
 4. Görevcim : Görevleri yerine getir para kazan : Görevcim görevleri yerine getir para kazan uygulaması
 5. Görev Türk : Yorum yap para kazan uygulaması : Yorum yap para kazan uygulaması
 6. Para Avcıları : Görev yap gerçek para kazan uygulaması : Görev yap para kazan uygulaması Para Avcıları
 7. Gorev Com Tr : Görev yaparak ek gelir elde etme uygulaması : Görev yap ek gelir elde et uygulaması

Yukarıda verdiğimiz görev yap para kazan uygulamaları, Google Play Marketteki sıralamalarına göre verilmiş olup ülkemizde bu tarz uygulamaları kullanarak yani görevleri yerine getirerek ek gelir elde eden ve para kazanan kullanıcıların sayısı oldukça fazladır. Yani bu görev yap para kazan uygulamaları hayali uygulamalar değildir, gerçekten bu uygulamalar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz.

Telefonunuza birden fazla görev yap para kazan uygulaması da indirebilirsiniz. Böylelikle elde edeceğiniz ek gelir miktarını daha da artırabilirsiniz.

Anket Doldur Görev Yap Para Kazan Uygulaması : Bounty

İnternet ile yeteri kadar haşır neşir olmuş ve zaman zaman internetten para kazanma yollarını araştırmış olan herkes mutlaka anket doldur ve görev yap para kazan modelini duymuştur. Duymasına duymuştur da elbet, gerçek şu ki, pek az insan anket doldur para kazan sistemi sayesinde para kazanabilmiştir. Bizler de özellikle küçük girişimlerin ve küçük sitelerin düzenlediği anket doldur para kazan organizasyonlarının para kazandıracağına ihtimal vermiyoruz. Birçok sitenin size vaat ettiği anket doldur para kazan modeli size bir şey kazandırmaz ve aksine zaman kaybına neden olurlar.

Bounty görev yap para kazan uygulaması

Ancak dünya genelinde meşhur ve dünya çağında milyonlarca kullanıcısı bulunan Bounty adlı para kazanma uygulaması gerçekten anket doldur para kazan ve görev yap para kazan modelini başarıyla uygulayan, kullanıcılarına gerçek para ödemesi yapan bir uygulama. Yani para kazandıran uygulamalar listemizde yer almayı hak etti. Bounty anket doldurarak para kazanma uygulaması, gerek Android markette gerekse Ios App Store marketinde milyonlarca indirme almış ve milyonlarca kullanıcısı bulunan bir para kazandırma uygulaması. Bounty kurumsal bir firma ve kesinlikle güvenilir.

Bounty uygulamasından nasıl para kazanılır?

Bounty uygulaması az önce de bahsettiğimiz üzere, anket doldur para kazan uygulamasıdır. Uygulamayı telefonunuza indirip üye olduktan sonra günün belirli anlarında uygulamaya girerek karşınıza çıkacak olan anketleri kendi tercihleriniz doğrultusunda yanıtlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Her anketin konusu farklıdır. Her anketin soru ve seçenek sayısı farklıdır. Her anketten kazanacağınız ücret farklıdır. Bazı anketler 50 kuruş verirken bazıları 3 TL, bazıları 5 TL vermektedir. Anketten ankete değişir. Anketleri yanıtlayarak paranızı biriktirirsiniz ve minimum ödeme eşiğine ulaştığınızda para çekme talebinde bulunursunuz. Ardından paranız belirttiğiniz hesaba aktarılır. Bounty para kazanma uygulaması her hafta binlerce kişiye gerçek para ödemesi yapar ve güvenilir uygulamalar arasındadır.

Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.

Bounty anket doldur para kazan uygulamasında sadece anket doldurmazsınız. Aslında bu uygulama biraz da görev yap para kazan uygulamalarına da benzer. Çünkü size anket doldurmanın yanında bazen bir mağazanın fotoğrafını çekme, mağaza içinde bulunan bir ürünün fotoğrafını çekme, günlük hayatta kullandığınız bazı ürünler ve markalar hakkında görüşlerini yazmak gibi farklı görevler de veriliyor. Yerine getirdiğiniz her bir görev için para kazanıyorsunuz.

Bounty anket doldur para kazan uygulamasının genel işleyişi bu şekildedir. Bounty uygulamasının Google Play Marketteki mağaza açıklamasında şu ibare yer almaktadır:

Bounty, uygulama içerisindeki ve belirli lokasyonlardaki anketleri yapıp, hemen para kazanmaya başlayabileceğin bir mobil uygulama. Bu anketler çok vaktini almayacak; bazı konular hakkında telefonundan basit sorulara cevap verme, gizli müşteri, ürün deneme, menü fotoğrafı çekme gibi basit ve yapması oldukça eğlenceli anketler. Anketleri yaptıktan sonra ise, kazandığın paraları direkt olarak banka hesabına alabilir ve dilediğin gibi harcayabilirsin!

BOUNTY

Bounty Site Adresi : https://www.getbounty.co/

Bounty Google Play Market Uygulama Adresi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twentify.bounty

Bounty Apple App Store Market Adresi : https://apps.apple.com/tr/app/bounty-anket-yap-para-kazan/id964202368

Makale Yaz Para Kazan Uygulaması

Şimdi de sizlere yine gerçek para kazandıran bir uygulamadan bahsedeceğiz. Makale yazarak para kazanma işini duymuş muydunuz? Muhtemelen biliyorsunuzdur. Google Play Markette yer alan İyi Makale adlı uygulama sayesinde makale yazarak para kazanabilirsiniz. Evet yanlış okumadığınız. İlgi alanınıza giren herhangi bir konu hakkında bir makale yazarak yazdığınız bu makaleyi İyi Makale adlı uygulamada satışa sunuyorsunuz ve makaleniz satıldığında ödemenizi alıyorsunuz. Makalem kısa sürede satılır mı diye hiç düşünmeyin. Yüz binlerce web sitesi sürekli makale ihtiyacı duyuyor ve makale alım-satımı yapılan sitelerde sürekli bir makale alış satış sirkülasyonu oluyor. Siz de yazdığınız makaleleri satışa sunduktan sonra birkaç gün içinde onlarca makale satabilirsiniz. Yeter ki makaleleriniz ilgi çekici konulardan oluşsun.

makale yaz para kazan uygulamasi ile para kazanma money making apps Para Kazandıran Uygulamalar
Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

Peki makale yazarak ne kadar para kazanabilirim diye soracak olursanız, şöyle söyleyelim. Makale ücretlendirmeleri 100 kelime üzerinden yapılır ve genelde bir makalenin her bir yüz kelimesi için en az 3 TL ödeme alınır. Bu miktar makalenin konusuna ve içerdiği bilgi düzeyine göre değişir. İlgi çekici bir konuda yazılan güzel bir makalenin yüz kelimesi 10 TL eder. Makalelerinize özgün görseller de eklerseniz her bir görsel için 1 ya da 2 TL daha alırsınız. Kaba bir hesap yapmak gerekirse, diyelim ki 700 kelimelik bir makale yazdınız. Fiyat biçildi ve ortalama bir makale olduğu göz önüne alındığında makalenize 100 kelimesi 3 TL üzerinden ödeme yapılacak. Bu durumda 700 kelimelik bu makaleniz için 21 TL ücret alırsınız. Makalenize 2 tane de özgün görsel eklerseniz bu makaleden kazanacağınız para 25 TL olacaktır.

Eğer günde bir ya da birkaç saat boş vaktiniz varsa makale yazarlığı gayet güzel ve sağlam bir ek gelir kaynağı olarak değerlendirilebilir. Örneğin 1 saatte 1.000 kelimelik güzel bir makale yazabilirsiniz. 1000 kelimelik iyi bir makale kesinlikle en azından 25-30 kazandırır. Bu da ayda yaklaşık olarak 1.000 TL ek gelir demektir. Bin kelimelik iyi bir makaleyi çok rahatlıkla 1 gün içinde satabilirsiniz. Satamıyorsanız sitemizin konusuna uygun makalenizi bize gönderin biz satın alırız 🙂 Sitemizin menüsünde yer alan iletişim linki üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. İnternette makalenizi satışa sunabileceğiniz onlarca sağlam site mevcuttur. Sitemizde bu makale satış siteleri ile ilgili ayrıca inceleme yazıları da mevcuttur. Araştırabilirsiniz.

Makale yazarak para kazanma işi hakkında oldukça tecrübeliyiz ve tecrübelerimizi sizlere aktardığımız güzel bir rehber hazırladık, o rehberi de incelemek isterseniz makale yazarak para kazanma adlı konumuzu inceleyebilirsiniz. O rehberde gerçekten kayda değer bilgiler mevcut.

Makale yazarak para kazandıran uygulama konumuza dönecek olursak, Google Play Markette yer alan iyi makale adlı uygulamayı indirip üye olarak makalenizi uygulama üzerinden satışa sunabilir ve makaleniz satıldığında ödemesini banka hesabınıza alabilirsiniz. Makale yazarak gerçekten para kazanabilirsiniz. Üstelik gerçek para kazanırsınız ve kazandığınız parayı banka hesabınıza alabilirsiniz. Tabii ki dilediğiniz gibi de harcayabilirsiniz. Makale yazarlığı size ayda 1.000 ve hatta daha fazla ek gelir elde etme fırsatı sunar. Bu gerçekten bir hayal ya da umut verme durumu değildir. Ülkemizde on binlerce insan makale yazarlığı yaparak gerçek para kazanmaktadır. Tekrar belirtelim ki bu sayfada verdiğimiz bütün rakamlar ve bütün uygulamalar tamamen gerçek ve denenmiş yöntemlerdir. En küçük bir tereddüdünüz ya da sorunuz varsa lütfen sayfanın en altındaki yorum alanıza yazınız. Hemen cevaplayacağız emin olun.

Google Play Markette yer alan iyi makale adlı uygulamanın açıklaması şu şekilde:

iyimakale, üyelerin özgün içerik alışverişi yapabilmesini sağlayan Türkiye’nin en güvenilir freelance içerik platformudur. Binlerce hazır makale ve yüzlerce Freelancer sizleri bekliyor!

MAKALE YAZ PARA KAZAN UYGULAMASI

Para Kazandıran Bir Başka Uygulama : Bionluk

Eğer bilgisayar ve teknoloji konularında biraz beceriniz varsa Bionluk uygulaması ile becerilerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Bionluk uygulaması freelancer yani herhangi bir işyerine bağlı olmadan kendi başına faaliyet gösteren ve genellikle bilgisayar ve teknoloji alanlarında hizmetler veren insanlar ile bu hizmetleri satın alan insanları bir araya getiren bir platform. Bilgisayar ve internet konularında bilginiz varsa siz de bionluk uygulamasını yükleyerek bionluk’ta faaliyet gösteren freelancer’lar arasına katılabilirsiniz.

Bionluk uygulaması nasıl para kazandırıyor? Bionluk uygulamasına freelancer yani kendi başına serbest çalışan kişi olarak kayıt oluyoruz. Üye olurken hangi kategorilerde hizmet verebileceğimizi işaretliyoruz. Daha sonra profilimizdeki bilgileri tamamlayıp hangi kategoriden ne hizmeti vermek istiyorsak ilan açıyoruz. Mesela hangi kategorilerden ne gibi işler yapılabilir derseniz şöyle sıralayalım; Logo Tasarımı, Yayıncılar İçin Tasarımlar, Reklam & Banner Tasarımı, Broşür & Katalog Tasarımı, Sosyal Medya Tasarımları, Ambalaj Tasarımı, Fotoğraf Düzenleme, Karakalem Çalışmaları ve Davetiye Tasarımları, Çeviri Hizmeti, Metin Yazarlığı, Makale Yazarlığı, Web Sitesi İçeriği Hazırlama ve benzeri birçok hizmeti verebilirsiniz. İlan açtıktan sonra müşteriler sizi buluyor, bu platformda müşteri bulmak da kolay yeter ki siz kabiliyetlerinizi doğru bir şekilde anlatın.

Bu platformda, ilan açtıktan sonra müşteri beklemenin dışında, müşterilerin açtığı ilanlara da teklif vererek iş alabilirsiniz. Örneğin bir müşteri 10 tane makale yazma işi için ilan açmış olsun, siz bu ilana teklif verirsiniz, mesela 10 makale için 200 TL fiyat teklif edersiniz, müşteri kabul ettiği takdirde portaldan işi size verir ve iş sizin olmuş olur. İş tamamlandıktan sonra portal üzerinden işi teslim edersiniz ve Bionluk firması bir miktar komisyon aldıktan sonra paranın geri kalan kısmını banka hesabınıza gönderir.

Bionluk ve benzeri siteler ya da uygulamalar gerek lise öğrencileri için gerekse üniversite öğrencileri için gayet güzel ek gelir kaynaklarıdır. Öğrenci arkadaşlar bu tarz ek işler yaparak bir yandan eğitimlerini sürdürürken bir yandan da harçlıklarını çıkartabilirler. Aynı zamanda deneyim kazanmış olurlar.

Freelancer uygulamalarından para kazanma yolları

Bionluk ve benzeri freelancer portallarından ne kadar para kazanabilirim? Bu sorunun cevabını da verelim. Bu tarz portallardan kazanacağınız paranın bir sınırı olmamakla birlikte yapacağınız işe bağlı olarak değişmektedir. Örneğin bin kelimelik bir makaleden yaklaşık 30-40 TL kazanılır, günde 5 makale yazıp satan biri günde 150-200 TL çok rahatlıkla kazanabilir. Logo tasarımı yapmayı biliyorsanız her bir logo tasarım işi karşılığında logonun türüne göre 20 TL den 500 TL ye varan paralar kazanabilirsiniz. Diğer tasarım ve bilgisayar işlerinden çok daha fazlasını kazanabilirsiniz elbette.

Bu tarz internetten para kazanma yolları her zaman size ek gelir kazandırır. İnternet sektörü ile ilgili ya da bilgisayar veya telefon sektörü ile ilgili olarak vereceğiniz hizmetler size uzun süre devamlı olarak ek gelir sağlar.

Bionluk Android Uygulama Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bionluk.androidapp

Bionluk Apple Uygulama Adresi: https://apps.apple.com/tr/app/bionluk/id1330144140?l=tr

Gerçek Para Kazandıran Güvenilir Bir Uygulama : Yandex Toloka

Yandex Toloka uygulaması da gerçek para kazandıran mobil uygulamalardan biridir. Yandex firması tarafından kullanıma sunulmuş olup dünya çapında milyonlarca kullanıcısı mevcuttur. Birçok ülkeye ödeme yapmaktadır. Türkiye’deki kullanıcılara da ödeme yapmaktadır. Kazancınız ABD doları olarak hesaplanır; YooMoney, PayPal, Skrill, Payoneer ödeme sistemlerini kullanarak paranızı çekebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları kazandıkları parayı çekmek için Paypal ya da Papara’yı kullanabilir.

Toloka uygulaması ile nasıl para kazanırım?

Yandex Toloka uygulaması da Google Ödüllü Anketler uygulaması ile Bounty uygulamalarına benzer bir şekilde ek gelir fırsatı sunmaktadır. Toloka uygulamasında bazen ödüllü anketler ile karşılaşırsınız ve yanıtladığınız her bir anket ya da soru için para kazanırsınız. Anketlerden başka görevler de mevcuttur. Bir yerin fotoğrafını çekip uygulamaya yükleme görevi, Yandex Navigasyon uygulamasına ya da Yandex Haritalar uygulamasına yeni yerler, yeni yollar veya yeni rotalar ekleme görevi, bir web sitesinin açık olup olmadığını denetleme görevi, haritada bir binayı işaretleme görevi, yandex arama motorunda arama yapma ve sonuçları değerlendirme görevi gibi birbirinden farklı bir çok görevi yerine getirerek para kazanma olanağı mevcuttur.

yandex toloka uygulamasindan para kazanma money making apps Para Kazandıran Uygulamalar
Yandex Toloka uygulamasından para kazanma

Toloka’nın Android marketteki uygulama açıklaması şöyledir: “Toloka, cebinizden herhangi bir harcama yapmadan internette kazanç elde etmenizi bir uygulamadır. Görevler seçin, istediğiniz zaman çevrimiçi veya çevrimdışı bunları yerine getirin ve kazanç elde edin. Toloka, gerçek kazanç elde edebileceğiniz bir Yandex servisidir. Yalnız bu konuda başarılı olmak için dikkat ve özen göstermeniz gerekir; ancak bu şekilde birçok görevi kaliteli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.”

Toloka uygulamasını detaylıca incelediğimiz zaman, bazı görevlerin 0.1 USD, bazı görevlerin 0.3 USD, bazı görevlerin 0.5 USD gibi getirilerinin olduğunu görmekteyiz. Hiç fena bir gelir sayılmaz. Zira ülkemizdeki döviz kurları da göz önüne alındığında oldukça iyi seviyede gelir getirme potansiyelinin olduğu söylenebilir. Akıllı telefon ile çok vakit geçirenler için gerçekten güzel bir ek gelir kaynağıdır. Bazı görevlerin 1 Dolar ve üzerinde kazandırdığını da hatırlatalım. Yine de diğer yöntemlere de göz atmanızda fayda var.

Toloka uygulaması Android Markette 10.000.000 indirme sayısına sahip. Genel puan ortalaması ise 4.3 olarak görünmekte. Bu para kazandırma uygulaması ile ilgili olarak tabii ki her uygulamada olduğu gibi birçok olumlu ve olumsuz yorum bulunmakta. Ancak bütün olumsuz yorumlara yetkililer tarafından cevap verilmiş ve bütün sorunlara çözüm odaklı yaklaşım sergilenmiş. Zaten bu uygulama Yandex tarafından kullanıma sunulmuş, dolayısıyla uygulamadan kazanılan paranın ödenmemesi gibi bir durum zaten söz konusu değil. Gayet güzel bir şekilde telefonunuza indirip görevleri yerine getirip para kazanmaya başlayabileceğiniz güzel bir uygulama.

Toloka ek gelir uygulamasının Android Market linki : Yandex Toloka ek gelir uygulaması (Android)

Toloka ek gelir uygulamasının Apple Market linki : Yandex Toloka ek gelir uygulaması (ios)

Foap : Fotoğraf Sat Para Kazan Uygulaması

Foap adlı fotoğraf satarak para kazanma uygulaması da sözünü ettiğimiz diğer uygulamalar gibi sözde değil gerçekten para kazanabileceğiniz bir mobil uygulama. Uygulamanın kullanımı gayet basit, telefonunuza indiriyorsunuz, üyelik açıyorsunuz ve arşivinizdeki en güzel fotoğrafları yükleyerek satışa sunuyorsunuz. Satılan her bir fotoğraf için ödeme alıyorsunuz. Tabii Foap uygulaması kazandığınız paradan bir miktar komisyon kestikten sonra (yüzde 50 kadarını) paranın geri kalan kısmını size gönderiyor. Ödemeler şu anda sadece Paypal üzerinden yapılıyor ancak uygulamanın geliştiricileri yakın zamanda daha farklı ödeme kanallarını da aktif edeceklerini belirtiyorlar.

Foap uygulamasında ayrıca her hafta haftanın fotoğrafı yarışması yapılıyor. Bu yarışmada seçilen fotoğrafların sahiplerine de özel ödemeler yapılıyor. Yarışmalarda seçilen en iyi fotoğrafların sahiplerini 50 Dolardan başlayan para ödülleri bekliyor. Bu nedenle iddialı fotoğraflarınız varsa eğer, uygulamaya göndermenize değer.

Fotoğraf satarak para kazanma uygulaması

Foap adlı para kazanma uygulamasına telefonunuzdan da fotoğraf yükleyebilir, dilerseniz telefonunuz ile çektiğiniz resimleri anında uygulamaya yükleyip satışa sunabilirsiniz. Dilerseniz başkaları tarafından satışa sunulan fotoğrafları uygulama üzerinden satın alabilirsiniz. Uygulama şu an için Türkçe dil seçeneği yok. İngilizce var ancak bizler bilgisayarda ve mobil ortamdaki İngilizce kelimelere aşina olduğumuz için bu uygulamayı kullanmakta zorluk çekmiyoruz, çekmeyeceğinizi düşünüyoruz.

Foap fotoğraf sat para kazan uygulaması Android Market linki: Fotoğraf satarak para kazandıran Android uygulaması

Foap fotoğraf sat para kazan uygulaması Apple Market linki: Fotoğraf satarak para kazandıran ios uygulaması

Eşyalarını Sat Para Kazan Uygulaması : Letgo

Letgo uygulamasını hemen hemen hepimiz biliyoruz değil mi? Televizyon kanallarında reklamlarını görüyoruz, internette sörf yaparken reklamlarını görüyoruz ve muhtemelen bir çoğumuz letgo adlı uygulamayı kullanıyoruz.

Letgo uygulaması, kullanıcıya doğrudan para kazandıran ya da kullanıcıya ödeme yapan bir uygulama değildir. Ancak para kazanmamıza aracılık ettiği için ve sattığımız ürünlere müşteri bulmayı kolaylaştırdığı için bu uygulamayı da gerçek para kazandıran mobil uygulamalar listesine almayı uygun gördük. Letgo uygulamasına para kazandıran mobil uygulamalar listesinde yer vermemizin nedeni para kazanmamıza vesile olması, ürün satışına aracılık etmesi, elimizde bulunan kullanmadığımız eşyaları hızlıca nakit paraya çevirme imkanı vermesinden dolayıdır.

letgo uygulamasindan para kazanin esya sat para kazan uygulamasi Para Kazandıran Uygulamalar
Letgo uygulamasından para kazanın

Evet, bildiğiniz gibi Letgo adlı uygulama bizlere ikinci el eşyalarımızı satma fırsatı verir. Kullanmadığımız ikinci el eşyaların fotoğrafları çekip Letgo uygulamasına yükleriz ve istediğimiz satış bedeliniz yazarız. Kısa süre içinde birçok müşteri ürünü almak için size uygulama üzerinden mesaj gönderecektir.

Bu şekilde mesajlaşarak alıcıyla bir yerde buluşursunuz, ürünü teslim edersiniz ve paranızı müşteriden alırsınız. Letgo uygulaması vasıtasıyla dilerseniz 2. el eşya alımı da yapabilirsiniz.

Dediğimiz gibi, Letgo size doğrudan para kazandırmaz ancak para kazanmanıza ve tasarruf etmenize aracılık eder. Kullanmadığınız fazlalık eşyalarını uygulama üzerinden satılığa çıkararak para kazanabilir, az kullanılmış ikinci el eşya satın alarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Maddi bir getirisi olduğundan dolayı Letgo uygulamasını da gerçek para kazandıran mobil uygulamalar listemize almış bulunuyoruz.

Letgo uygulaması Android Market linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abtnprojects.ambatana&hl=tr&gl=US

Letgo uygulaması Apple Store Linki: https://apps.apple.com/tr/app/letgo-buy-sell-used-stuff/id986339882

TikTok Uygulaması İle Para Kazanın

TikTok uygulamasının çıkışı ve yaygınlaşmasıyla birlikte internetten para kazanma yollarına bir yenisi daha eklenmiş oldu. TikTok uygulamasından para kazanma imkanı var, üstelik gerçek para kazanma imkanı. Güvenilir ve sağlam bir alt yapısı olması nedeniyle TikTok uygulamasını da para kazandıran uygulamalar adlı rehberimize dahil ettik. TikTok uygulamasından para kazanabileceğiniz 3 yöntem mevcut. Bu 3 yöntem de TikTok para kazanma olarak geçiyor ve her bir yöntemle alakalı detaylı bilgiler vereceğiz. Bu üç yöntemden birincisi TikTok ödül programına katılarak başkalarının TikTok uygulamasını kullanmasını sağlamak. Ancak bu yöntemle pek fazla bir şey kazanmak mümkün değil ve devamlılığı sağlamak zor. İkinci yöntem ise özellikle geniş takipçi kitlesine sahip olanlar için videoya reklam alma ya da reklam videosu çekme ile para kazanma yöntemidir ve gelir getirici bir yoldur. Üçüncü yöntem ise geniş kitlelere hitap eden eğitim, araştırma, bilgi verici canlı yayınlar düzenleyerek izleyicilerden bahşiş alma yöntemidir. Şimdi TikToktan para kazanmanın bu 3 yoluna da ayrı başlıklar halinde değinelim.

TikTok Ödül Programına Katılarak Para Kazanma

TikTok ödül programı ya da diğer adıyla referans programı, TikTok kullanan birinin TikTok kullanmayan arkadaşlarını uygulamaya davet ederek onların da TikTok kullanmasını sağlamaktan ibarettir. Davet ettiğiniz ve sizin davet kodunuzla TikToka üye olan her kişi başına TikTok ödülü kazanırsınız ve bu ödülleri nakit paraya çevirerek banka hesabına aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

TikTokta Reklam Videosu Çekerek Para Kazanma

Bu ikinci yöntem yani TikTok’ta reklam videosu çekerek para kazanma yöntemi, özellikle geniş takipçi kitlesine sahip olanları yapabileceği bir etkinlik. Aslında herhangi bir firma hakkında reklam videosu çekerek ya da tanıtım yaparak para kazanma yöntemi sadece TikTok’ta geçerli değil. Instagram, Facebook, Youtube ve benzeri uygulamalarda da reklam alarak veya reklam videosu çekerek para kazanma olanağı var. Tabii bu reklam alıp para kazanma olayında takipçi kitleniz önemli. Yani çok fazla sayıda takipçisi olanlar bu işi yapabilir, takdir edersiniz ki takipçi sayısı az olan kişilerin videolarına hiç bir firma para karşılığında reklam vermek istemez.

TikTok Jetonlarından Para Kazanma

TikTok uygulaması üzerinden para kazanabileceğiniz üçüncü yöntem ise jeton kazanarak bu jetonları paraya çevirmek. Peki jeton nasıl kazanılır? Diyelim ki, “Borsada Teknik Analiz” konusunda bilgilendirici ve eğitim tarzında TikTokta canlı yayın başlattınız. Sizi izleyenler, verdiğiniz bilgileri beğeniyorlar ve yayınınızı takdir ediyorlar. Yayını izlerken TikTok üzerinden size küçük hediyeler gönderiyorlar. Bu küçük hediyeler size Jeton olarak dönüyor ve izleyiciler tarafından size gönderilen bu jetonları hemen nakit paraya çevirerek banka hesabınıza gerçek para olarak aktarıyorsunuz. Bu arada sizler için bu konudan ayrı olarak çok daha detaylı bilgiler içeren bir TikTok uygulaması ile para kazanma rehberi hazırladık. Söz konusu rehberi incelemek isterseniz buyrun : TikTok’tan para kazanma rehberi

Tiktok uyuglamasından para kazanma yolları

Günümüzde büyük kitlelere hitap eden canlı yayınlar genellikle bilgilendirici yayınlar olup mesela dünya üzerindeki gelişmeler, para kazanma yolları, borsada hisse analizleri, dini sohbetler, matematik, kimya, biyoloji, Türkçe gibi konularda üniversiteye hazırlık ders videoları ve benzeri kaliteli içeriklerden bahşiş yani Jeton kazanabilir ve kazandığınız Jetonları nakde çevirebilirsiniz.

Gerçekten para kazandıran güvenilir mobil uygulamalar listemizin sonuna geldik. Daha önce de belirttiğimiz üzere, bu yazıda boş hayaller yok, kullanıcıya bin bir türlü eziyet çektirip kendisi kazanırken kullanıcının vaktini çalan ve hiçbir şey kazandırmayan uygulamalar yok, kullanıcıya ödeme yapmayan ya da ödeme yaparken sıkıntı çıkaran uygulamalar yok. Reklam izleyerek para kazanma gibi hurafeler de yok. Bu gönderide gerçekten az ya da çok TL ya da Dolar olarak gerçek para kazandıran, güvenilir, ödeme esnasında sorun çıkarmayan, kazandığınız parayı kuruşu kuruşuna ödeyen, uygulama marketlerinde birçok olumlu yorumu bulunan, olumsuz yorumu az bulunan, bir sorun olduğunda karşınızda muhatap bulabileceğiniz uygulamalardan bahsettik.

Yukarıda listelediğimiz para kazandıran uygulamaların hiç biriyle uzaktan ya da yakından bağlantımız yok. Sadece uygulama marketlerindeki kullanıcı yorumlarından ve kendi deneyimlerimizden yola çıkarak hazırladığımız bir liste. Bu para kazandıran uygulamalar listesinde çok bilindik birçok uygulamaya yer vermedik. Çünkü artık kazandırmıyorlar. Dolayısıyla para kazandırmayan uygulamalar ile vaktinizi çalmak istemiyoruz.

Para kazandıran uygulamalar videosu

Sizler için hazırlamış olduğumuz para kazandıran uygulamalar videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu video sitemiz içerikleri kullanılarak hazırlanmış olup robot seslendirme apisi ile seslendirilmiştir. Seslendirmede bazı telaffuz hataları olabilir.

Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

Buraya kadar yazdıklarımızı bir liste halinde özetleyecek olursa eğer, aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz. Biz bu listeye sürekli olarak yeni uygulamalar ve yeni fırsatlar ekleyeceğiz. Sizlerin de katkılarını bekleriz 🙂

 • Para kazandıran uygulamalar:
 • Google ödüllü anketler uygulaması
 • Görev yap para kazan uygulamaları
 • Anket doldur para kazan uygulamaları
 • Makale yaz para kazan uygulamaları
 • Freelancer çalışma imkanı sağlayan uygulamalar
 • Yandex Toloka anket ve görev yap para kazan uygulaması
 • Fotoğraf satarak para kazanma uygulamaları
 • Kullanmadığın eşyaları sat para kazan uygulaması
 • Tiktok Uygulaması

Bu para kazandıran mobil uygulamalar listesinde gerçek para kazandıran bütün uygulamalara eksiksiz olarak yer vermemiz elbette imkansız. Ancak şunu biliyoruz ki, para kazandırmayan sadece para kazanmayı vaat eden uygulamalara biz burada yer vermedik.

En çok para kazandıran uygulamalar nelerdir?

Deneyimlerimize göre en çok para kazandıran uygulamalar, makale yaz para kazan uygulaması, ikinci el eşya sat para kazan uygulaması, görev yap para kazan uygulaması, anket doldur para kazan uygulaması gibi uygulamalardır. Bu sıralama en çok para kazandıran uygulamalardan en aza doğru yapılmıştır.

Para kazandıran uygulamalar listemizi sürekli güncelleyeceğiz. Yeni uygulamalar çıktığında takipçisi olacağız, deneyeceğiz ve yorumlara bakacağız, gerçekten para kazandırdığına inandığımız ve ödeme yapan uygulamaları listemize ekleyeceğiz.

Sizlerin de bildiğiniz ve ödeme aldığınız gerçek para kazandıran mobil uygulama tavsiyeleriniz varsa lütfen alttaki yorum alanından bizlere bildiriniz. Tavsiye ettiğiniz mobil uygulamayı hemen araştırıp inceleyeceğiz ve listemize girmeye layık bulduğumuz takdirde değerlendirmeye alacağız.

Değerli arkadaşlar, para kazandıran uygulamalar konusundaki araştırmalarımız hızla devam ediyor ve sizler için para kazandırabileceğini düşündüğümüz uygulamaları test etmeye devam ediyoruz ve sonuçları sizlerle paylaşmak için oldukça sabırsızlanıyoruz.

Kısa süre sonra para kazanma rehberlerimizi güncelleyeceğiz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

almanca ogrenme kitabi

Değerli ziyaretçilerimiz, küçükten büyüğe her kesime hitap eden, son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan, renkli, bol resimli ve hem çok ayrıntılı hem de anlaşılır Türkçe konu anlatımı ihtiva eden Almanca öğrenme kitabımızı incelemek ve satın almak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ve okul için yardımcı drs kitabı arayanlar için harika bir kitap olduğunu ve herkese kolayca Almanca öğretebileceğini şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.