Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak

Android telefonlar için Google play store mağazasında yer alan Para kazandıran uygulamalar nelerdir, telefondan para kazanmanın yolu var mı gibi konularda araştırma yapanlar için para kazandıran uygulamalar başlıklı bu yazımızda oldukça genel kapsamlı bilgiler var. Kısacası en çok para kazandıran ve en güvenilir uygulamaları sizler için araştırdık.Sadece android telefonlar için değil, aynı zamanda ios yani Apple marka cep telefonu kullanıcıları da aşağıda yer alan para kazandıran uygulamalardan faydalanabilirler.

Ankete katılarak para kazanma uygulamaları, evde reklam izleyerek para kazanma uygulamaları, makale yazarak para kazanma uygulamaları, görev yap para kazan uygulamaları, online girişim ve daha çeşitli birçok gerçek para kazanma uygulaması bu rehberde detaylıca yer alıyor.

En seçkin para kazanma uygulamaları ve hediye kazandıran uygulamaların neredeyse tamamı bu yazıda yer alıyor.

Telefon üzerinden para kazanmak

İçindekiler

Google Play, App Store ve çeşitli dijital platformlar üzerinden sunulan; akıllı cep telefonu, tablet veya PC yardımıyla erişilen ve kullanıcılarına kazanç sağlayan uygulamalardır. Gerçek para kazandıran uygulamalar gerek sosyal yaşamın gerekse iş hayatının vazgeçilmez unsuru olan akıllı cihazların yaygın kullanımının ve bu kullanımın gelire dönüştürülmesi motivasyonunun bir sonucudur. Para kazandıran uygulamalar hakkında herşey bu yazıda!


Gerçek para kazandıran uygulamalar

Bu yazıda boş vaatler okumayacaksınız. Bu sayfada umut satan boş uygulamalar yer almayacak. Bu sayfada kullanıcıyı sıkan, kendisi kazanan ancak kullanıcıya hiç bir şey kazandırmayan mobil uygulamalar da yer almayacak. Burada sadece son derece güvenilir ve gerçekten para kazanmanıza vesile olacak en çok para kazandıran uygulamalardan söz edeceğiz.

Bu sayfada sadece gerçekten para kazandıran mobil uygulamalar hakkında en doğru ve en güncel bilgileri bulabileceksiniz. günümüz itibariyle en son çıkan, en güvenilir ve gerçek para kazandıran uygulamaları aşağıda tek tek inceleyeceğiz ve hangi uygulama ile nasıl para kazanacağınızı adım adım anlatacağız.


Araştırmalar gösteriyor ki ortalama bir akıllı telefon kullanıcısı günde yaklaşık 3 saatini telefon kullanarak geçiriyor. Bu zamanı video izleyerek, haber sitelerinde ya da sosyal medyada geçirmek yerine zamanınızın bir kısmını para kazanmak için geçirmek isterseniz tam yerine geldiniz. Hem akıllı telefonlarla vakit geçirin hem de para kazanın. Nasıl fikir?

Uygulama üzerinden para kazanmak

Para kazanma uygulamaları başlıklı bu rehberde gerçek para kazandıran uygulamalardan bahsedeceğiz. Sitemizde internetten para kazanma yollarından bahsederken ve güvenli olduğundan emin olmadığımız hiçbir yöntemi ve güvenilir olmayan hiçbir mobil uygulamayı paylaşmadığımızı bilmenizi isteriz.


Lütfen Dikkat Edin : Aşağıda listelenen hiçbir uygulama ile doğrudan ya da dolaylı olarak bir bağlantımız yoktur. Listelediğimiz para kazandıran uygulamalar en güvenilir, indirme sayısı fazla ve olumlu yorumu fazla olan denenmiş ve ödeme alınmış uygulamalardır. Herhangi bir ticari tanıtım ya da reklam söz konusu değildir. Tamamen tarafsız olarak derlenmiştir. Uygulamaların kullanılmasından ve meydana gelebilecek olumsuz sonuçlardan sitemiz sorumlu değildir.

Telefondan nasıl para kazanılır

Günümüzde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve ek gelir elde etmenizi sağlayacak olan para kazandıran uygulamaları sizler için listeledik. Bu sayfada yer alan para kazandıran uygulamalar arasında gerçek para kazandıran uygulamalar da var, bir şeyler satarak (örneğin eski eşyalarınız ya da oyunlardan kazandığınız bonuslar gibi) para kazanmanıza aracılık eden mobil uygulamalar da var, gerçekten tasarruf ederek harcamalarınızı azaltacak ve dolaylı yoldan size para kazandıracak uygulamalar da var.

Tabii ki bizim önceliğimiz gerçekten para kazandıracak uygulamalar olacak. Bu tarz uygulamalar kullanıcılara gerçek para kazandırır ve kazanılan parayı kullanıcının banka hesabına gönderir.

Haydi şimdi bugünlerde sizlere gerçekten para kazandıran uygulamalara göz atmanın vakti geldi. Gerçek para kazandıran mobil uygulamalar listemizi sizlerin istifadesine sunuyoruz.

En çok para kazandıran uygulamalar

Gerçekten para kazandıran mobil uygulamalar konusunda uygulama marketlerinde (Örn: Google Play Market, Apple App Store vb) yüksek indirme sayılarına ulaşmış ve yüksek puanlara sahip olan uygulamaları ve en önemlisi de gerçekten para kazandırma potansiyeli olan uygulamaları göstereceğiz. Daha sonraki yazılarımızda her bir uygulama için ayrı bir inceleme yaparak hangi uygulamanın ne kadar para kazandırdığını da inceleyeceğiz.


gercekten para kazandiran uygulamalar
gercekten para kazandiran uygulamalar

İnsanlar, internetten para kazandıran uygulamalar sayesinde yirmi dört saatin önemli bölümünü ayırdığı telefonlarından maddi kazanç sağlayabilmekte. Bu yöntemle para kazanan ve para kazanmayı düşünen oldukça fazla kişi var. Zira gerçek para kazandıran uygulamalar sayesinde kazanç elde etmek oldukça avantajlıdır. Söz gelimi, bu yöntemle gelir elde eden kişiler herhangi bir işletmede fiziken bulunmak ve beden gücünü kullanmak zorunda değildir.

Para kazandıran uygulamaların bir başka önemli avantajı ise, internet erişimine sahip olunan her yerde ve her zaman para kazanılabilmesidir. Her an yanınızda bulunan cep telefonunuz sayesinde uygulamaya dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman giriş yapabilir; anket doldurarak, görevleri yaparak, uygulama talimatlarını yerine getirerek vs. adımları başararak güzel miktarda ek gelir elde edilebilir.

Araştırmalar gösteriyor ki ortalama bir akıllı telefon kullanıcısı günde yaklaşık 3 saatini telefon kullanarak geçiriyor. Bu zamanı video izleyerek, haber sitelerinde ya da sosyal medyada geçirmek yerine zamanınızın bir kısmını para kazanmak için geçirmek isterseniz tam yerine geldiniz. Hem akıllı telefonlarla vakit geçirin hem de para kazanın. Nasıl fikir?

gercek para kazandiran uygulamalar money making apps Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak
gercek para kazandiran uygulamalar

Uygulamalar üzerinden kazanç sağlamanın ne denli avantajlı olduğunu ve önemli artılara sahip olduğunu sizlerle paylaştık. İçeriğimizin devamında sizler için detaylı sıraladığımız uygulamaları inceleyebilir; ilgi alanınıza, beğeninize ve becerilerinize hitap eden uygulamayı ya da uygulamaları indirebilir ve ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Hatta, en çok para kazandıran uygulamaları kullanabilir ve ek gelir yerine doğrudan ana gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar ile siz de uygulamaya göre az ya da çok para kazanabilirsiniz.


En çok Para Kazandıran Uygulamalar

Gerçek para kazandıran uygulamalar; Google Play ve App Store ya da doğrudan web site üzerinden erişim sağlanabilen, kullanıcıların kazanç elde etmesine olanak tanıyan uygulamalardır. Bu uygulamalar kullanıcılarına çeşitli görevler veya tamamlanması gereken talimatlar verir.

Görevlerin ve talimatların başarıyla tamamlanması halinde kullanıcılar uygulama üzerinden para kazanır. Peki, en çok para kazandıran uygulamalar hangileridir, artıları ve eksileri nelerdir?

 • Sweatcoin
 • Gaincrystal
 • İnpaka
 • Hadi – Bilgi Yarışması
 • Google Ödüllü Anketler
 • Yandex Toloka
 • Kazanıyorum
 • Güvenilir Para Kazan
 • Kelime Bul
 • Dropla
 • Paidwork
 • Gbakiyem
 • Cashyy
 • Para Vadisi
 • Adımpara
 • Dolap
 • Mode Earn Apps
 • Foap

En kolay para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamaların bazıları çok fazla emek istemezken bazıları ise sizi biraz uğraştırabilir. Bu nedenle kendi bakış açımız ile para kazandıran uygulamaları zorluk derecelerine göre bir tablo halinde sizlere sunduk. Puanlama 10 puan üzerinden yapılmıştır. Para kazanmak için hangi uygulamayı tercih etmeliyim diye düşünenler için aşağıdaki tablo yardımcı olacaktır.

PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR
Uygulama Adı Zorluk Derecesi
Google Ödüllü Anketler 2
Yandex Toloka 2
İnpaka 9
Hadi – Bilgi Yarışması 9
Sweatcoin 9
360sosyal 3
Kazanıyorum 4
Güvenilir Para Kazan 3
Kelime Bul 4
Dropla 3
Paidwork 5
Gbakiyem 4
Cashyy 6
Para Vadisi 5
Adımpara 7
Dolap 4
Mode Earn Apps 7
Letgo 3

Yukarıdaki en kolay para kazandıran uygulamalar tablosunda puanlama 10 puan üzerinden yapılmış olup 10 puan para kazanması en zor uygulamayı, 1 puan ise para kazanması en kolay uygulamayı temsil eder. Yani bir uygulamanın puanı ne kadar yüksekse o uygulamanın para kazandırma zorluğu da aynı şekilde fazladır.

Günümüz itibariyle en popüler para kazanma uygulamaları aşağıdaki gibidir.

Google Ödüllü Anketler Para Kazanma Uygulaması

Gerçek para kazandıran mobil uygulamalar listemizde ilk sırada güvenilir bir para kazandırma uygulamasına yer veriyoruz. Google Ödüllü Anketler uygulaması. Bu uygulama ile çeşitli anket sorularını yanıtlayarak para kazanabiliyorsunuz.

Aşağıda bahsedeceğimiz Bounty uygulamasına benzer şekilde çalışıyor. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirip Google hesabınız ile uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza çıkan menüden ayarları yapıp size verilen anket sorularını yanıtlayarak para kazanıyorsunuz.

Her anketin sorun sayısı farklı olmakla birlikte bu uygulamada anket soruları genellikle Google uygulamaları ve ürünleri ile alakalı oluyor. Anket soruları genellikle kısa tutuluyor olması da bir başka avantajı.

para kazandiran uygulama google surveys odullu anketler uygulamasi Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak
Google ödüllü anketler ile para kazanın, para kazandıran uygulama

Google ödüllü anketler para kazandıran bir anket uygulaması olmakla birlikte anket soruları genelde kısa tutularak kullanıcı sıkılmıyor. Anketlerde genel olarak “en güzel logo hangisi?”, “en iyi tasarım hangisi”, “bugüne kadar hangi Google ürününü kullandınız” gibi sorular yöneltiliyor. Bu gibi sorular yanıtlayarak ek gelir elde etmek yani para kazanmak son derece mümkün. Üstelik kullanıcıyı reklam bombardımanına tutmuyor. Gerçekten insanlara para kazandıran diğer anket doldurarak para kazanma sistemlerini de sitemizde inceleyebilirsiniz.

Ancak şu hususu önemle belirtelim, Google Play Marketten indirdiğiniz Google ödüllü anketler uygulamasında kazandığınız para banka hesabınıza yatmıyor. Bu uygulama sayesinde kazandığınız parayı Google Play Market kredisi olarak alıyorsunuz.

Yani aslında gerçekten para kazanıyorsunuz ve gerçek para kazanıyorsunuz, fakat bu kazandığınız parayı sadece Google Play Markette harcayabiliyorsunuz. Fakat uygulamayı Google Play Marketten değil de Apple App Store’den indirirseniz yani bir Apple Iphone kullanıcısı iseniz o halde Google ödüllü anketler uygulamasından kazandığınız para direkt olarak paypal hesabınıza yatırılıyor. Yani bu parayı dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

para kazandiran uygulamalar Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak

Google Play Marketten indirdiğim Google ödüllü anketler uygulamasından kazandığım parayı Google play markette nasıl harcarım diye soracak olursanız, mesela ücretli uygulama satın alarak ya da uygulama içi ürünler satın alarak harcayabilirsiniz. Mesela Google ödüllü anketler uygulamasından 100 TL gelir elde etti iseniz, Google Play Markette 100 TL değerinde uygulama ya da uygulamalar satın alabilirsiniz.

Aslında yine dediğimiz gibi oluyor, uygulama sayesinde gerçek para kazanıyorsunuz yani sanal para filan değil. Ancak kazandığınız bu gerçek parayı sadece Google play markette harcayabiliyorsunuz.

para kazandiran uygulamalar anket doldur para kazan uygulamalari Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak
Para kazandıran uygulamalar, anket doldurarak para kazanma yugulamaları

Google ödüllü anketler uygulaması ile kazandığınız parayı paypal hesabınıza aktarmak ve dilediğiniz gibi harcamak istiyorsanız o halde Iphone kullanmanız ve Google ödüllü anketler uygulamasını Apple App Store üzerinden indirmeniz gerekiyor. Google ödüllü anketler uygulamasını Apple App Store üzerinden indirip anket yanıtlayarak para kazanabilirsiniz. Üstelik anketlerin ücretlendirilmesi Dolar (USD) üzerinden yapıldığı için, ülkemizdeki döviz kurlarını dikkate alırsanız Türk Lirası olarak oldukça iyi bir ek gelir fırsatı yakalamış olursunuz.

Google ödüllü anketler para kazandırma uygulamasının dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı mevcut. Bu gönderinin yazıldığı tarih itibariyle sadece Android Markette 50 Milyon kullanıcı tarafından indirilmiş. Gerçekten para kazanabileceğiniz bir uygulama.

Zaten uygulamayı yapan Google. En azından boş vakitlerinizde uygulamaya giriş yaparak birkaç anket sorusu yanıtlayıp ufak ufak para kazanıp Google Play Markette kazandığınız bu parayı uygulama satın alarak harcayabilirsiniz. Iphone kullanıcısı iseniz ve bir paypal hesabınız varsa o halde kazandığınız parayı hesabınıza aktarabilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler uygulaması için Play Markette yazılı olan uygulama açıklaması ise şu şekilde:

Google Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın.

Google LLC

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Android Market Linki: Google Ödüllü Anketler (Android)

Google Ödüllü Anketler Uygulaması Apple Market Linki: Google Ödüllü Anketler (ios)

Google ödüllü anketler para kazandırma uygulaması hakkında yapılan bazı yorumlar ise şu şekilde:

Google ödüllü anketler uygulamasını bayadır kullanıyorum ama uygulamaya çok az anket geliyor ve bu yüzden paramı biriktiremiyorum. Ama bundan başka bir sorunu yok uygulamanın. Yüklemenizi tavsiye ederim

Uygulamayı yıllardır kullanıyorum. Yurtdışı kaynaklı bir uygulama herşeyin fiyatı delice yükseliyor. Amerika kaynaklı dolar geliri olan bir firma ancak yıllardır anketlerden alınan para hiç artmadı hâlâ 50 krş -60 krş veriyor hâlâ. Bu konuda Google dan bir güncelleme bekliyoruz. O zamana kadar 3 yıldız.

Aslinda uygulama güzel ama kuruş uzerinden odeme yapiyor tek sorun bu değil tabikide hadi diyelim 30 krş veriyosun falan okeyde neden 2 ayda 1 anket geliyor? Yani Google Play çok pahalı bir platform. Birçok uygulama Google Play bütçesiyle ödemeyi kabul ediyor, fakat herşey çok pahalı yani ya kuruş değil TL uzerinden odeme yapın yada anket arttırın huh.

Uygulama güzel bir uygulama oyunlara filmlere kitaplara kullanabiliyorsunuz ama 1 sorun var o da anketler çok yavaş geliyor 2,3 aya bı geliyor benimkiler. Ben bekleyemem onu 3,4 ay da bir geliyorsa uğraşamam diyenlere tavsiye etmıyorum ama ben beklerim o orda biriksin diyenlere tavsiye ediyorum anketlerde guzel sevdiğin tatlıları ulkeseri içeceği fln soruyor öyle çok özel şeyleri sormuyor beklerim diyen herkese tavsiye ederim. Bir de daha çok anket gelirse sevinirim beklemek çok sıkıcı (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)

Uygulama güzel ama çok az sayıda anket geliyor. Ben bu uygulamayı 1 yıl önce yükledim ve param 11,42 ₺ Lütfen anket sayısı arttırılsın! İnsanlar mutlu olur daha fazla para kazanırlar. Herkes için (bilgilendirici olduysa söyleyebilirsiniz)

Anket Doldur Görev Yap Para Kazan Uygulaması : Bounty

İnternet ile yeteri kadar haşır neşir olmuş ve zaman zaman internetten para kazanma yollarını araştırmış olan herkes mutlaka anket doldur ve görev yap para kazan modelini duymuştur. Duymasına duymuştur da elbet, gerçek şu ki, pek az insan anket doldur para kazan sistemi sayesinde para kazanabilmiştir.

Bizler de özellikle küçük girişimlerin ve küçük sitelerin düzenlediği anket doldur para kazan organizasyonlarının para kazandıracağına ihtimal vermiyoruz. Birçok sitenin size vaat ettiği anket doldur para kazan modeli size bir şey kazandırmaz ve aksine zaman kaybına neden olurlar.

bounty anketdoldur parakazan gorevyap parakazan uygulamasi Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak
Bounty görev yap para kazan uygulaması

Ancak dünya genelinde meşhur ve dünya çağında milyonlarca kullanıcısı bulunan Bounty adlı para kazanma uygulaması gerçekten anket doldur para kazan ve görev yap para kazan modelini başarıyla uygulayan, kullanıcılarına gerçek para ödemesi yapan bir uygulama. Yani para kazandıran uygulamalar listemizde yer almayı hak etti.

Bounty anket doldurarak para kazanma uygulaması, gerek Android markette gerekse Ios App Store marketinde milyonlarca indirme almış ve milyonlarca kullanıcısı bulunan bir para kazandırma uygulaması. Bounty kurumsal bir firma ve kesinlikle güvenilir.Telefondan para kazanma uygulaması : Bounty

Bounty uygulaması az önce de bahsettiğimiz üzere, anket doldur para kazan uygulamasıdır. Uygulamayı telefonunuza indirip üye olduktan sonra günün belirli anlarında uygulamaya girerek karşınıza çıkacak olan anketleri kendi tercihleriniz doğrultusunda yanıtlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Her anketin konusu farklıdır. Her anketin soru ve seçenek sayısı farklıdır. Her anketten kazanacağınız ücret farklıdır. Bazı anketler 50 kuruş verirken bazıları 3 TL, bazıları 5 TL vermektedir. Anketten ankete değişir. Anketleri yanıtlayarak paranızı biriktirirsiniz ve minimum ödeme eşiğine ulaştığınızda para çekme talebinde bulunursunuz. Ardından paranız belirttiğiniz hesaba aktarılır.

Bounty para kazanma uygulaması her hafta binlerce kişiye gerçek para ödemesi yapar ve güvenilir uygulamalar arasındadır.

Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.

Bounty anket doldur para kazan uygulamasında sadece anket doldurmazsınız. Aslında bu uygulama biraz da görev yap para kazan uygulamalarına da benzer. Çünkü size anket doldurmanın yanında bazen bir mağazanın fotoğrafını çekme, mağaza içinde bulunan bir ürünün fotoğrafını çekme, günlük hayatta kullandığınız bazı ürünler ve markalar hakkında görüşlerini yazmak gibi farklı görevler de veriliyor. Yerine getirdiğiniz her bir görev için para kazanıyorsunuz.

Bounty anket doldur para kazan uygulamasının genel işleyişi bu şekildedir. Bounty uygulamasının Google Play Marketteki mağaza açıklamasında şu ibare yer almaktadır:

Bounty, uygulama içerisindeki ve belirli lokasyonlardaki anketleri yapıp, hemen para kazanmaya başlayabileceğin bir mobil uygulama. Bu anketler çok vaktini almayacak; bazı konular hakkında telefonundan basit sorulara cevap verme, gizli müşteri, ürün deneme, menü fotoğrafı çekme gibi basit ve yapması oldukça eğlenceli anketler. Anketleri yaptıktan sonra ise, kazandığın paraları direkt olarak banka hesabına alabilir ve dilediğin gibi harcayabilirsin!

BOUNTY

Bounty Site Adresi : https://www.getbounty.co/

Bounty Google Play Market Uygulama Adresi : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twentify.bounty

Bounty Apple App Store Market Adresi : https://apps.apple.com/tr/app/bounty-anket-yap-para-kazan/id964202368

Bounty yorumlar

Bounty para kazandırma uygulaması ile ilgili olarak uygulama mağazalarında yer alan yorumlar ise şu şekilde:

Paranız cuma günleri hesabınıza geçiyor . Arada bi çekilişle de para geldiği oluyor. Tavsiye edilebilecek bir uygulama kesinlikle.

Güzel uygulama biraz vakit ayırarak para kazanabilirsiniz.

Kullanılabilse çok güzel uygulama ama sürekli sorunlara sahip bu yüzden de kullanıcıyı bıktırıyor. İnternet çekerken, hiçbir sorun yokken bu uygulama internete baglanamiyor. Bazen sürekli sayfayı yeniliyor, yeniliyor, yeniliyor. Siz bir ankete cevap verene kadar dakikalar boşa gidiyor. Sürekli sorunları gidermek için güncellemeler geliyor ama hiçbir zaman çözülmüyor.

Aslında uygulama olarak ideal bir uygulama ama biraz ağır işleniyor ve manuel olarak kontrol sağladıkları için nakit olan anketler veya diğer içerikler kontrolden geçtiģi için çok geç onaylanıyor ama ücretsiz olan çok uzun sürmüyor anımda onaylanıyor diyebilirim ama güzel uygulama tavsiye ederim.

Harika uygulama 5 yıldız. Bounty’de 2-3 yıldır zaman buldukça anket ve görevleri yapiyorum. Dün (Perşembe) ödeme talebi ilettim, bugün (ödeme günleri Cuma) ödemem İş Bankası hesabıma yatırıldı. 2-3 yıldır ödemelerini standart yapıyorlar. BOUNTY:çok zor zamanlarimda “Hızır” gibi yetişti inanın. Hiç ihtiyacınız olmasa bile, uygulama telefonunuzda “mutlaka” bulunsun derim. Tatilde veya acil nakit ihtiyacinizda: Anketi veya görevi/görevleri yap, nakit hesabında. Teşekkürler BOUNTY.

Sweatcoin Yürüyerek ve Koşarak Para Kazanma Uygulaması

Sweatcoin, kullanıcılarını sağlıklı yaşama teşvik etmek amacıyla geliştirilmiş bir uygulamadır. Kullanıcılar yürüyüş yaptıkça nakit kazanma imkanına sahip olmakta. Birçok önemli kurum ve kuruluş, marka ve sivil toplum örgütü tarafından desteklenen ve teşvik edilen uygulama; Apple, Amazon, Samsung, Dünya Sağlık Örgütü ve Skate tarafından desteklenmekte. Sweatcoin uygulamasını mobil cihazınıza indirip kurduktan sonra spor yapmaya ve dolayısıyla para kazanmaya başlayacaksınız.

Kullanıcıların yaptıkları etkinliklere göre dijital para ile ödeme yapan Sweatcoin; hem sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak hem de para kazanmak isteyenler için biçilmiş kaftan. Sahip olduğu adım ölçer sayesinde attığınız adımlar ve kat ettiğiniz mesafe ölçülmekte ve ödüllendirilmekte. Android ve IOS cihazlarda kullanılabilen Sweatcoin, para kazandıran uygulamalar söz konusu olduğunda listelerin vazgeçilmez uygulamaları arasında yer almakta.

Sweatcoin güvenilir mi?

Sweatcoin para kazandıran uygulama hakkında uygulama marketlerinde yapılan bazı yorumları aşağıya koyduk. Bu yorumlardan yola çıkarak sweatcoin uygulamasının güvenilir olup olmadığını kendiniz değerlendirebilirsiniz.

Uygulama çok hoş bi kaç eksikliği var. Mesela Türkçe dili olsa çok hoş olucak ama yok üzücü, onun dışında uygulama çok mantıklı ve işe yarar. Teşekkürler

İyi güzel de dil seçeneği neden yok? Ayrıca nasıl para çekme yapılıyor? Bir sürü soru işareti yardım yürüyüşü falan da yapıyorsun sanırım daha fazla bilgi edinmeliyim.

ingilizce olması dışında her şeyi çok güzel çok mükemmel kullanımı ve kar marjı özellikle yardımsever bir site olması bir uygulama olması ayrıca dikkat çekiyor.

1 yıldır aplikasyonu kullanıyorum, reklamlarını seyrediyorum. Sweat wallet çıkardılar kazandığım sweatcoinleri wallet’e aktarabilmek için tekrar yürümemiz gerekiyormuş… 1 yıldır ne diye kullandık bu uygulamayı ozaman anlamadım. Telefonu değiştirdim bu seferde wallet’ e giremiyorum kazandığım coinlerde gitti.. bu arada sweatcoinler hala kullanılamıyor transfer seneye gelecekmiş. Artik 1 yıl da onun için yürürüz. Güvenilir uygulama değil benim fikrim.

bazen eksik bakiyeli yazıyor, düzelme var, umarım bundan sonra hep böyle devam eder. Adımlar sayılmıyor, ekran donuyor, hiçbir şey belli değil. Uygulamayı sildim ve geri yükledim. Yine de berbat.


Görev Yap Para Kazan Uygulaması – Görevlendin

Listemizde şimdi de Google Play Markette 6.000 indirme almış olan bir görev yap para kazan uygulaması var. Play market kullanıcı puan ortalaması ise 4,2 yani ortalamanın üzerinde, oldukça yüksek olumlu geri dönüşler almayı başarmış bir para kazanma uygulaması. Üstelik indirme boyutu sadece 4 MB yani cihazınızda çok az yer kaplıyor.

Ancak Görevlendin- Görev yap para kazan uygulamasının bir dezavantajı var; bu para kazanma uygulaması maalesef Iphone için Apple App Store uygulama mağazasında mevcut değil. Sadece Google Play Markette mevcut. Dolayısıyla bu uygulamayı sadece Android telefon sahibi olanlar kullanabilir. Iphone sahibi olan ziyaretçilerimiz yazımızı okumaya devam etsinler, aşağıda onlar için de oldukça fazla para kazanma seçeneği mevcut.

Görevlendin uygulaması güvenilir mi?

Diğer birçok para kazandıran uygulamalar gibi görevlendin uygulaması hakkında da olumlu ve olumsuz yorumlar mevcut. Bazı yorumları aşağıya koyduk. Değerlendirmenizi yaparak bu uygulamayı para kazanma amacıyla kullanıp kullanmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Cok iyi bir uygulama En Alt cekim 5tl üstelil düzenli olarak görev ekleniyor herkesin kullanmasını cok tavsiye ederim

Uygulama cidden güzel biraz yavaş kazandırıyor ama diğer uygulamalardan da daha çok kazandırıyor beğendim

Tek kelime ile mal gibi uygulama hiçbir şeye yaramıyor indirmeye değmez

Gerçekten para kazanabileceğiniz ve ödeme kanıtları da var görev yaparak para kazanabilirsiniz hiç pişman olmazsınız

Diger gorev yap uygulamalarina gore daha cok kazandiriyorlar digerlerinde 5-10 kurusluk gorev yapacaginiza burdan daha cok kazanabilirsiniz hem de güvenilirler

Uygulamadan çok memnunum gerçekten ödemesini yapan ve 5 TL limit olması daha güzel sizde indirip hemen para kazanmaya başlayın bende kazandım bir çok kez

gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz çok güzel ve kazandıran bir uygulama boş zamanlarınızda birkaç görev yapıp para kazanabilirsiniz

Paparaya ve banka hesabına ödeme yapıyor görev yapıp para kazanmanın en kolay yolu bu uygulama bence herkes kullanmalı alt limit 5 tl ve 20 krştan aşağı görev yok gayet güzel teşekkür ederim.

Para kazanmak için şahane ve uygulama kısa zamanda para kazanabilirsiniz üstelik çekim limiti 5 tl ve sürekli görevler geliyor gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz ☺

Görevlendin Görev Yap Para Kazan Uygulaması İle Nasıl Para Kazanırım?

Şimdi Görevlendin görev yap para kazan uygulaması ile nasıl para kazanacağınızı anlatıyoruz. Ancak öncelikle çeşitli uygulama mağazalarında örneklerine sıkça rastladığımız görev yap para kazan uygulamaları hakkında kısaca bilgi verelim.

Görev yaparak para kazanma, internetten para kazanma yollarından biridir. Görev yap para kazan uygulamalarının işleyişi genellikle aynı ya da benzerdir. Bu uygulamaları telefonunuza yükledikten sonra üye olursunuz ve üye girişi yaparak görev havuzunu görürsünüz. Bu görev havuzunda genellikle aşağıdaki gibi görevler bulunur:

 1. Filanca youtube videosuna yorum yap
 2. Filanca işletme sayfasına yorum yaz
 3. Falanca blog gönderisine yorum yaz
 4. Filanca uygulamayı indir ve görüşünü bildir
 5. Filanca siteyi 5 dakika ziyaret et
 6. Falanca youtube kanalına abone ol
 7. Instagramda filanca sayfayı takip et
 8. Çeşitli sosyal medya etkinlikleri yapma görevleri

Görev uygulamalarını indirip üye girişi yaptığınızda karşınıza yukarıdaki gibi çeşitli görevler çıkar. Bunlardan seçim yaparak, yapabileceğiniz işlemleri üzerinize alırsınız ve belirtilen görevi yerine getirirsiniz. Görevi yerine getirdiğiniz zaman uygulama yöneticileri görevinizi onaylarlar ve yerine getirdiğiniz her bir görev için 0,25 TL ile 10-15 TL arasında bir meblağ kazanmış olursunuz.

Çeşitli görevleri yaptıkça üyelik hesabınıza para birikmeye başlar ve minimum para çekme tutarına ulaştığınızda para çekim talebinde bulunarak görev uygulamasında biriken paranızın banka hesabınıza yatırılmasını sağlarsınız.Bahsettiğimiz bu model ülkemizde oldukça revaçta olan, son derece kolay ve en önemlisi de gerçekten gerçek para kazandıran yöntemlerden biridir. Biz Görevlendin uygulamasını örnek olarak verdik ancak aşağıda vereceğimiz görev yap para kazan uygulamalarını da deneyebilirsiniz.

gorev yap para kazan uygulamalari ile ek gelir elde edin money making apps Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak
Görev yap para kazan uygulamaları da para kazandıran uygulamalardandır

Görevlendin de dahil olmak üzere aşağıda vereceğimiz görev yap para kazan uygulamaları güvenilir ve sağlam uygulamalardır. Eğer para kazanma yolları arıyorsanız deneyebileceğiniz yöntemlerdendir. Görevlerinizi yaparsınız ve ödemenizi hızlıca alırsınız. Minimum ödeme tutarı genellikle 10 TL civarındadır. Görevlendin uygulamasında minimum ödeme tutarı 20 TL’dir. Dolayısıyla görevleri yaparak bakiyenizi 20 TL’ye tamamladığınızda hemen para çekim talebinde bulunabilirsiniz. Paranız hızlı bir şekilde (maximum 1-2 iş günü içinde) banka hesabınıza aktarılır.

Görevlendin ve bunun gibi görev yap para kazan uygulamalarında size verilen her bir görev yaklaşık olarak 1 ya da 2 dakikalık işlerden oluşur. Dolayısıyla vaktiniz de varsa bir günde 15-20 görevi çok rahat yapabilirsiniz. Hatta daha fazlasını da yapabilirsiniz. Bu da günde 10-20 TL çok rahat ve masrafsız bir şekilde para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Ne kadar çok görev yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız. Binlerce kullanıcı görev yap para kazan uygulamalarından her ay hatırı sayılır derecede ek gelir elde etmekte ve para kazanmaktadır.

para kazandiran uygulama gorev yaparak para kazanma uygulamasi money making apps Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak
Görev yaparak para kazanma uygulamaları ile birikim yapılabilir

Uygulama mağazalarında çok daha fazla indirme sayısına sahip olan görev yap para kazan uygulamaları da vardır ancak biz bu sayfada olumsuz yorumu en az olan yani en güvenilir en sorunsuz para kazandırma uygulamalarına yer veriyoruz. Google Play Markette çok daha fazla indirilen diğer görev yap para kazan uygulamalarını aşağıda listeleyeceğiz ancak bunlar hakkında çok fazla olumsuz yorum bulunduğu için bunları kullanıp kullanmama kararını size bırakıyoruz.

Google Play Marketteki Diğer Görev Yap Para Kazan Uygulamaları :

 1. PKU : Görev yap para kazan uygulaması : PKU görev yap para kazan uygulaması
 2. G-Bakiyem : Görev yaparak para kazandıran uygulama : Gbakiyem görev yaparak para kazanma uygulaması
 3. Roket Para : Görev yaparak para kazandırma uygulaması : Roketpara görev yaparak para kazan uygulaması
 4. Görevcim : Görevleri yerine getir para kazan : Görevcim görevleri yerine getir para kazan uygulaması
 5. Görev Türk : Yorum yap para kazan uygulaması : Yorum yap para kazan uygulaması
 6. Para Avcıları : Görev yap gerçek para kazan uygulaması : Görev yap para kazan uygulaması Para Avcıları
 7. Gorev Com Tr : Görev yaparak ek gelir elde etme uygulaması : Görev yap ek gelir elde et uygulaması

Yukarıda verdiğimiz görev yap para kazan uygulamaları, Google Play Marketteki sıralamalarına göre verilmiş olup ülkemizde bu tarz uygulamaları kullanarak yani görevleri yerine getirerek ek gelir elde eden ve para kazanan kullanıcıların sayısı oldukça fazladır. Yani bu görev yap para kazan uygulamaları hayali uygulamalar değildir, gerçekten bu uygulamalar sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz.

Telefonunuza birden fazla görev yap para kazan uygulaması da indirebilirsiniz. Böylelikle elde edeceğiniz ek gelir miktarını daha da artırabilirsiniz.

Hediye kazandıran uygulamalar: İnpaka

İnpaka, geri ödeme yoluyla kullanıcılarına kazanç sunan avantajlı uygulamalardandır. İnpaka ile anlaşmalı olan alışveriş merkezlerinden alışveriş yapan kullanıcılar, yaptıkları alışverişe göre belirli miktarda geri ödeme alır. İnpaka ile para kazanmanın bir diğer yolu ise, uygulamayı arkadaşlarınıza önermek. Yani siz ve önerdiğiniz bir arkadaşınız alışveriş yaptığında geri ödeme kazanmakta ve bu sayede alışverişlerinizi daha cazip fiyatlara tamamlayabilmektesiniz.İnpaka uygulaması güvenilir mi? İnpaka yorumlar

İnpaka uygulaması ile ilgili olarak yapılan olumlu ve olumsuz yorumları aşağıda bulabilirsiniz. Yorumları okuyarak inpaka uygulamasından para kazanıp kazanamayacağınızı kendiniz değerlendirebilir ve ona göre kararınızı verebilirsiniz.

Başarılı bir uygulama elinize sağlık bazı arkadaşlar teknik sorunlardan bahsetmiş fakat ben herhangi bir sorunla karşılaşmadım ilk işlemi yaptım ücretini aldım teşekkür ederim

Boş! Yüklemeye ve Üye Olmaya Değmez!

Uygulamayı indirdim kişisel bilgilerinizi girin diyor kişisel bilgilerimi girdim başıma herhangi bir sorun gelirse Google play sorumludur


Firmalardan paket alınca para vericekmiyiz?bu uygulamaya herhangi para vericekmiyiz cevap verirseniz sevinirim

Dolandirici bir uygulama odeme falan yaptiklari yok bosa uye cekiyonuz. Ayrica verilerinizi calip izinsiz sms arama yapiyorlar gidin kvkya sikayet edin saglam bi ceza yesinler

Şimdi ben şunu anladım biz herhangi bir paket yada birşey alıcaz ve bizi paramı vericeksizin eee diyelim bir dicitürk paketi aldım 109tl lik ve bana 175 tlmi verilecek ben anlamadım gitti

Uygulamalı indirdim ama güvenemedim o yüzden kaldırdım

Mrblar kolay gelsin şimdi ürünü sattım diyelim kurulduktan sonramı parası yatıyor yoksa kurulmadan öncemi yatıyor satıldıgı andan itibaren mi??

Ben size olayi anlatayim bildiniz pazarlamacisiniz.. bu sitedeki ürünlere kayit yapiyorsunuz sattiniz takdirde ücret aliyorsunuz satamazsaniz para mara yok.. yani sigortasiz online işci siniz.. aslinda boş gezmekden iyi dir .. ev hanimlarina bir gelir… ama bende uygulamayi yeni indirdim.. para verirmi vermezmi bilemem play stor dolandirici sayfalara bu sira çok yogun izin veriyor… benim herhangi bir bilgim birilerinin eline gecerse bunun sorumlusu play stor dur

Firmalardan paket alınca para vericekmiyiz?bu uygulamaya herhangi para vericekmiyiz cevap verirseniz sevinirim.

Hadi – Para Ödüllü Bilgi Yarışması

Hadi – Bilgi Yarışması, adından da anlaşılacağı üzere bilgi yarışması uygulamasıdır. Hadi, belirli gün ve saatlerde bilgi yarışması düzenler ve yarışmaya katılan kullanıcılara kazanç sağlar. Kullanıcılar katıldıkları bilgi yarışmalarında ne kadar doğru yanıt verir ve başarılı olursa o oranda para kazanır. En çok para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Hadi son derece basit kullanıma sahip ücretsiz bir uygulamadır. Aylık olarak ek gelir elde etmenize imkan tanıyan ve para kazandıran uygulamalar kategorisinde yer alan uygulamalardan biridir ancak son zamanlarda hakkında çok olumsuz yorumlar bulunmaktadır bu nedenle dikkatli olunuz. Hatta günümüzdeki son yorumlara bakınca uygulamanın para kazandırma özelliğini yitirdiği anlaşılmaktadır.

Hadi uygulaması ilk olarak bilgi yarışması olarak kullanıma sunulsa da, zaman içinde değişime uğradı ve farklı kategorilerde yarışmalar düzenlemeye başladı.

Hadi gerçekten güvenilir mi, gerçekten para kazandırır mı? Şimdi bu uygulama hakkındaki yorumları okuyalım ve değerlendirelim.

Hadi uygulaması güvenilir mi?

Hadi uygulaması ile ilgili yapılan bazı yorumlar aşağıdaki gibi olup uygulamanın güvenilir olup olmadığını kendiniz değerlendiriniz.

Hadi her yolu denedi ama olmadı maalesef o da benzerleriyle ortamdan çekilme kararı aldı. Hadi live oldu olmadı,Hadi TV oldu olmadı, Hadi crypto oldu olmadı keşke ilk günkü gibi eğlence temalı yarışma olarak kalsaydı. Herkes kazanır herkes eğlendirdi. Reklamlar, premium üyelik vs derken sürekli kendi kendine inanılmaz zararlar verdi. Son paraları çekenler çekti çekemeyen de kaldı öylece. Şimdi de interaktif oyunlarla Bi şey yapma derdindeler ama bu da olmayacak. Bi devir kapandı. Üzüldük kaldık.

Kimlikli fotoğraf istiyorsunuz kaç keredir çekiyorum bir türlü onaylanmıyor böyle saçma bir onay şekli hiç görmedim bakarsınız ibanla ad soyad tutuyorsa parayı yatırırsınız bu kadar zorluk gerçekten gerekli mi?? Maymun ediyorsunuz insanı öyle olmadı böyle çekeyim aa bu da olmamış bir de böyle deneyeyim diye.

koz oyunu nasıl kolay! en kolay seçeneği seçtiğim halde ve genelde 3500 lerde olduğum halde önceki canlı yayın yarışmalarında, 10 sorudan 8-9 u kolay seçenekte dahi bilinemiyor koz oyununda, zor seçeneğini düşünemiyorum, 5 kuruş veriyorsunuz onuda dolambaçlı yoldan el koyma kafasında çabasındasınız, sı…rım oyununuza, kendiniz oynayın kendiniz takılın

Önce kripto aldırdılar, zarar ettirdiler, ödeme isteğine kripto alıp satman gerek dediler. Yaptık ödeme istedik kimliğini yüzünün yanına koyup fotoğrafını çek ve iban yaz dediler yaptık sıra onaya gelince onay yok ve ödemede yok. İşte sahtekarlık!!!

Para çekme talebi için kimlik ve yüz fotosu istiyor güzel ce yüklüyorum ama reddediyorlar zorluk çıkarıyorlar iletişim kanalı zaten yok bilgi yarışması ama cahilce yönetiliyor paramı çekip silicem.

Yeni güncelleme aldım ama bu seferde yarışma ve jokerlerim yok oldu .nedeni ne dır yarışmaya sokmayacaksanız anlarım ama bu uygulama gün geçtik ce bozuluyor şimdide sadece oyun ve kripto var yarışma ve joker bölümü yok jokerleri mi isterim.

Son güncelleme sonrasında kazanılmış jokerler de uçmuş. REZİLSİNİZ!

Kazandığınız parayı vermek için şimdide dijital paraya geçtiler. 1 yıldız bile bu Uygulama fazla. Dolandırıcı ve sahtekar bir uygulama. Boşuna indirmeyin giden internetinize yazık, şanslıysanız kazandığınız oyun başına ortalama 10 kuruş kazanırsınız. Kazandım diye sevinmeyin para sadece profil kısmında görünüyor. İki yıldır paramı vermiyorlar. 56 liram var bir türlü vermiyorlar. Vermemek için ha bire sistem değiştiriyorlar.

Hadi uygulaması ile alakalı yapılan bazı yorumlar yukarıdaki gibi olup bu uygulamadan para kazanılıp kazanılmayacağı konusundaki değerlendirmeyi sizlere bırakıyoruz.

Google Para Ödüllü Anketler

Google Play kredisi kazanmak ister misiniz? Google, kullanıcılarına kısa anketler hazırlamakta ve tamamlanan her anket başına Google Play Kredisi tanımlamakta. Google Ödüllü Anketlerin tek dezavantajı yalnızca Android cihazların kullanabilmesi.

Anket başına yaklaşık 2 TL’ye kadar ödül veren Google, herkesin yanıtlayabileceği oldukça basit sorulardan oluşan anketler sunuyor. Google ödüllü anketler uygulaması da para kazandıran uygulamalar arasında en popüler uygulama olduğu gibi ayrıca para kazandıran uygulamalar arasında en güvenilir ve gerçek para kazandıran uygulamalardan biri olarak dikkat çekiyor.

Google ödüllü anketler para kazandıran bir anket uygulaması olmakla birlikte anket soruları genelde kısa tutularak kullanıcı sıkılmıyor. Anketlerde genel olarak “en güzel logo hangisi?”, “en iyi tasarım hangisi”, “bugüne kadar hangi Google ürününü kullandınız” gibi sorular yöneltiliyor. Bu gibi sorular yanıtlayarak ek gelir elde etmek yani para kazanmak son derece mümkün. Üstelik kullanıcıyı reklam bombardımanına tutmuyor.

Yandex Toloka Para Ödüllü Anket Doldur Para Kazan Uygulaması

Yandex’in geliştirdiği gerçek para kazandıran Yandex Toloka uygulaması, para kazandıran uygulamalar arasında belki de en popüleri. Uzun yıllardır kazanç sağlamak amacıyla kullanılan Yandex Toloka son derece kolay görevler vermekte ve verilen görevlerin başarıyla tamamlanması karşılığında bakiye kazandırmakta. Güvenilir ödeme altyapısı, pratik kullanımı, basit ve sade görevleri ile milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta.

Yandex Toloka, Yandex tarafından geliştirilen bir çalışma platformudur. Bu platformun bazı özellikleri şunlardır:

 1. Kullanıcılar, çeşitli görevleri tamamlayarak para kazanabilirler.
 2. Görevler, anketler, veri etiketleme, tasarım ve mühendislik gibi farklı alanlarda olabilir.
 3. Kullanıcılar, kendi çalışma saatlerini ve hızlarını ayarlayarak çalışabilirler.
 4. Platform, kullanıcıların görevleri tamamlamalarını ve performanslarını izleyebilmesine olanak sağlar.
 5. Kullanıcılar, Yandex Toloka aracılığıyla diğer kullanıcılarla iletişim kurarak yardım isteyebilirler.
 6. Yandex Toloka, kullanıcıların kazandıkları parayı hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerine olanak sağlar.
 7. Kullanıcılar, Yandex Toloka aracılığıyla farklı ülkelerden ve kültürlerden insanlarla çalışabilirler.
 8. Yandex Toloka, görevleri tamamlayan kullanıcıların performanslarını değerlendirerek onları düzenli olarak teşvik eder.
 9. Platform, kullanıcıların görevleri tamamlamalarını ve performanslarını değerlendirmek için gelişmiş algoritmalar kullanır.
 10. Yandex Toloka, kullanıcıların görevleri tamamlamalarını ve performanslarını değerlendirmek için gelişmiş yapay zeka teknolojilerini kullanır.
 11. Platform, kullanıcıların görevleri tamamlamalarını ve performanslarını değerlendirmek için bireysel ve takım performansını da dikkate alır.
 12. Yandex Toloka, kullanıcıların görevleri tamamlamalarını ve performanslarını değerlendirmek için çeşitli veri madenciliği ve analiz tekniklerini kullanır.

Yandex Toloka para kazandırır mı?

Yandex toloka uygulamasının güvenilir olup olmadığı ve para kazandırıp kazandırmadığı hakkında yaptığımız inceleme neticesinde aşağıdaki yorumlarla karşılaştık. Siz de inceleyip kararınızı verebilirsiniz.

Sebepsiz yere hesabım bloklandı ve benden kimlik fotosu selfie belli bi numara birsürü şey istendi sadece doğrulama için para için bile değil. Hesabı bile daha yeni açmıştım bizi böyle bir şeye zorladığınız için de siliyorum.

Günde 0,001 cent görev verip saatlerce uğraştırıyor, onu da verip vermeyeceği belli olmuyor. Saçma sapan görevler çikiyor yok selfie çek, ayak resmi çek, id bilgileri ver, imei istiyor konum ses kaydi gibi. Ayağim size grsn! iğrenç görevler var! Gelen görevlere tıklayınca da üzgünüz tüm görevler tamamlandı(!) hatası veriyor! Zaman kaybı, emek hırsızı uygulama hiç tavsiye etmiyorum ayrica kişisel verileri bilgileri çalan dolandıricilar var kaldirdim. Beş para etmez! Kesinlikle uzak durun derim!

Haddini aşan bir uygulama. En başta 3 adet kendi fotonuzu çekmenizi istiyor. Yüz tanıma yapacak anlaşılan. Tüm özel bilgileri kurcalıyor. Üstelik de ingilizce herşey. Aman diyeyim uzak durun.

Ek gelir uygulamalarından en iyilerinden biri diyebilirim ancak görev ücretleri çok düşük. Hele dolar üzerinden verilmese yapılacak iş değil çok düşük paralar. Çok nadir çıkıyor güzel ücretler veren görevler. Ama genede diğer dolandırıcı türk uygulamalarından güzel ve güvenilir 1 kez test ettim ertesi gün yatırdılar parayı. Lütfen ücretleri artırın yada sık görevler verin.

Sadece test, deneme veya $0,00’lık görevler var. Yeni görev hiç eklenmiyor. Önüme düşen görevler de para kazandırmıyor. Para kazandıran görevler: selfie çekme, video çekme vs. Bunlari yapmak istemiyorum. YENİ GÖREVLER gelsin istiyorum. Birkaç gündür deneme ve test görevlerini yerine getirmeme rağmen sayfama hiç paralı görev gelmiyor?

Uygulamayı indirdim görevleri yaptım. Saçma sapan bir robot musun testi çıktı karşıma eş görselleri eşleştirmek gibi eşleştirdim ama sürekli yanlış kabul etti ve hesabım kilitlendi.Şimdi de kilidi açmak için kimliğimi elimde tutarak fotoğraf çekinmemi istiyolar.Kusura bakmayın böyle bişey paylaşamam.Açın benim kilidimi. Sorun düzeldi

güzel fakat bir süre sonra yeni görevlerinde gelmemeye başladı hiçbir şekilde yenilenmiyor hepsi eski ve aşırı düşük ücretli görevler.

Kazanıyorum İndirim Kazanma Uygulaması

Kazanıyorum, kullanıcıların tamamlayacağı birkaç pratik adım sonrasında LC Waikiki mağazalarında geçerli olmak üzere çeşitli indirimler kazanır. İndirim yoluyla para kazandıran uygulamalar arasında yerini alan Kazanıyorum uygulamasını kullanmak oldukça basit. Uygulamayı indirmeli, kayıt olmalı ve size iletilen anketleri doldurmalısınız. Ana sayfanızda yer alan “Anket” sekmesine erişmeli ve “Bekleyen Görevler” e tıklamalısınız. Tamamladığınız her anket karşılığında bakiye kazanacak ve bu LC Waikiki harcamalarınızda indirim çeki olarak kullanabileceksiniz.

Güvenilir Para Kazanma uygulaması

Güvenilir Para Kazan uygulaması; kolay kullanımı, sade ara yüz yapısı ve pratik kullanımı sayesinde gerçek para kazandıran uygulamalar listemizde yerini alıyor. PayPal ödeme aracını kullanması dolayısıyla ödeme konusunda birtakım zorluklar yaşanabilse de sunduğu önemli artılar ve sağladığı avantajlar nedeniyle listemizde yer almayı hak ediyor. Uygulamada birbirinden farklı birçok quiz bulunmakta. 10 sorulu quizlerin yer aldığı uygulamada her 10 soruya verilen doğru cevap sayısına göre çip kazanılıyor.

Güvenilir Para Kazan uygulamasıyla kazanılan her 100 bin çipe karşılık 10 TL bakiye elde ediliyor. Kullanıcılar kısa sürede tamamlayabileceği iki adet quiz sonucunda ortalama 2000 bin çip kazanıyor. Uygulama yalnızca quiz karşılığında değil aynı zamanda arkadaş davet et çip kazan seçeneğiyle de kazanç sunuyor. Biriken toplam bakiye 10 TL’ye ulaştığında ödeme emri verilerek bakiyenin hesaba geçmesi sağlanıyor.

Kelime Bul Para Kazan

Kelime Bul uygulaması, kelime hafızasına güvenenler için biçilmiş kaftan. Uygulamadan para kazanmak için yapılması gereken işlemler oldukça basit. Öncelikle uygulamayı indirmeli ve yüklemeli, kayıt formunu doldurarak kayıt olmalı ve ekrana gelen sözcükleri anlamlı bir ifade oluşturacak şekilde sıralamalısınız. Tamamladığınız her aşamada çeşitli ödüller ve para kazanacaksınız. Türkçe dil desteği olması, Kelime Bul uygulamasının kullanımını teşvik eden bir başka özelliği.

Dropla Görev Yap Para Kazan Uygulaması

Dropla, para kazandıran uygulamalar arasında çalışma mantığı oldukça farklı ve bir kadar da kolay bir uygulama. Dropla ile kazanç elde etmek için anket, görev vs. işlemleri tamamlamanız gerekmiyor. Uygulama, bilinen borsalarda kripto para kazanmanın ücretsiz yöntemlerini gösteriyor. Kolay ve reklamsız kullanıma sahip olan uygulama sayesinde birçok kripto parayı ücretsiz elde edebiliyorsunuz. Bunun için gün içinde ara ara uygulamayı ziyaret etmeniz yeterli.

Paidwork Para Kazandırma Uygulaması

Paidwork, sahip olduğu özellikler ve kullanıcılarına sunduğu avantajlar dolayısıyla para kazandıran uygulamalar listemize girmeyi başaran bir başka uygulama. Paidwork ile gelir sahibi olmak için internet erişimine sahip olmanız yeterli. Uygulama birçok farklı opsiyonla kazanç sunuyor. Kullanıcılar diledikleri seçenek üzerinden para kazanabilmekte. Söz gelimi; anket doldurmak, oyun oynamak, soru yanıtlamak, reklam izlemek vs. birçok seçenek mevcut.

Paidwork geliştiricilerine göre uygulamadan aylık 150$ değerinde kazanç elde etmek mümkün. Elbette bu miktar üst limit değil. Kullanıcılar 150$’dan çok daha fazla kazanç elde edebilir. Gün içinde vakit geçirmek ve bu vakti nakde çevirmek için harika bir araç olan Paidwork, banka havalesi ve PayPal aracılığıyla kullanıcılara ödeme yapıyor. Öte yandan yalnızca arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanmanız mümkün.

Gbakiyem Görev Yap Para Kazan Uygulaması

Gbakiyem standart görev uygulamasıdır. Akıllı bir mobil cihaz ya da PC’ye sahip olan herkesin internete bağlanarak para kazanabileceği bir uygulama olan Gbakiyem; anket doldurma, video izleme, sosyal medya hesaplarına yorum yapma, sosyal medya hesaplarını takip etme ve çeşitli platformlara yorumlar yapma seçenekleri ile kullanıcılarına bakiye kazandırıyor. Kullanıcılar tamamladıkları görevlere karşılık 235 Gbakiyem puanı kazanıyor ve kazandığı puanları TL’ye çevirerek nakde dönüştürüyor.

Cashyy

Cashyy, gerçek para kazandıran uygulamalardan bir diğeri. Cashyy uygulamasını indirmek, yüklemek ve kullanmak tamamen ücretsiz. Uygulamaya eriştikten sonra birbirinden farklı oyunlarla ve görevlerle karşılaşacaksınız. Uygulamada bulunan oyunları ve görevleri başarıyla tamamlamanız halinde hediye kartları kazanacaksınız. Uygulamada ne kadar fazla vakit geçirirseniz o denli yüksek miktarlarda kazanç sağlayabilirsiniz.


Para Vadisi

Bilgi yarışması konseptine sahip Para Vadisi, kullanıcıların verdikleri doğru yanıtlar karşılığında kazanç sunuyor. En çok para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Para Vadisi, kullanıcılarına 5’er sorudan oluşan bilgi yarışmaları düzenliyor. Gün içinde birçok farklı yarışma düzenleniyor ve yarışmalara katılım hakkı belirli periyotlarda yenileniyor. 110 bin puana karşılık 5TL, 220 bin puana karşılık 10 TL, 330 bin puana karşılık 15 TL ve 440 bin puana karşılık 20 TL kazanç sağlıyor.

Adımpara

Sağlıklı yaşamı ve sosyalleşmeyi teşvik eden Adımpara uygulaması; kullanıcıların akıllı cep telefonları ve akıllı saatlerinde bulunan adım sayma teknolojisini kullanmakta ve ne kadar adım atıldığını algılayarak puan kazandırmakta. Uygulamayı kullanan kişilerle ortak etkinlikler yapılması karşılığında da puan tanımlayan uygulama, sağlıklı yaşamın kapılarını aralarken kullanıcıların para kazanmasına da imkân sağlıyor.

Dolap – İkinci El Eşya Satarak Para Kazanma Uygulaması

Dolap, gardırobunuzda bulunan ancak kullanmadığınız ürünleri satışa çıkarabileceğiniz ve bu sayede kar sağlayarak gelir elde edebileceğiniz pratik bir uygulama. Para kazandıran uygulamalar arasında farklı bir yere sahip olan Dolap; çeşitli görevler ve anketler sonucunda para kazanmanıza olanak tanıyan standart uygulamalardan farklı. İkinci el ürün pazarlama platformu olan Dolap sayesinde al – sat yapabilir ve kar sağlayabilirsiniz.

Mode Earn Apps

Tarzlara ve seslendiren sanatçılara takılmadan her tür müzikten keyif alanlar için harika bir uygulama olan Mode Earn Apps, müzik severlerin şarkı dinleyerek para kazanmasına fırsat veren ender uygulamalardan. Herhangi bir ücret vermeden kullanılabilen uygulamada çeşitli müzikler çalmakta ve kullanıcılar her dinlediği müziğe karşılık ödül kazanmakta. Uygulama geliştiricilerine göre yılda ortalama 600$ kazandıran uygulama oldukça avantajlı özellikler sunuyor.

Foap

Foap, kullanıcılarla IOS ve Android uygulama marketi üzerinden buluşan ve gerçek para kazandıran uygulamalar arasında yer alan oldukça popüler bir uygulama. Foap, kullanıcıların kendi çektikleri fotoğrafları satarak para kazanmalarını sağlıyor. Çektiğiniz fotoğrafları bir başka kullanıcıya veya markalara satarak para kazanabileceğiniz uygulama, sürekli seyahat eden ve güzel görseller yakalayan fotoğraf sanatçıları için biçilmiş kaftan. Özellikle de fotoğraf işi ile hobi olarak ilgileniyorsanız harika!

Telefondan para kazandıran uygulamalar

Yukarıda yer verdiğimiz bütün uygulamaların hemen hemen hepsinin hem android hem de ios uygulamaları mevcut olduğundan bu uygulamalarla telefondan para kazanmanız olasıdır. Bazı uygulamaların kendilerine ait web siteleri de mevcut olup web sitesi üzerinden de para kazanmak mümkündür.

Para kazandıran güvenilir uygulamalar

Uygulamalar üzerinden para kazanmayı düşünüyorsanız, para kazandıran uygulama seçimi konusunda sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. Güvenilir para kazandıran uygulamaların özellikleri şu şekilde olmalıdır:

Kullanıcılar, sadece uygulamayı kullanarak, başka bir şeye gerek kalmaksızın para kazanabilirler.

Uygulama, kullanıcılara bir yandan para kazandırırken diğer yandan da güvenli bir ortam sağlar.

Güvenilir bir para kazandıran uygulama, kullanıcıların oyunları oynayarak kazandıkları parayı hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerine olanak sağlar.

Kullanıcılar, para kazanırken aynı zamanda diğer kullanıcılarla rekabet edebilirler.

Güvenilir bir uygulama, kullanıcıların uygulama kullanarak kazandıkları parayı artırmak için düzenli olarak ödüller ve teşvikler sunar.


Gerçek para kazandıran bir uygulama, kullanıcıların oyunları oynayarak kazandıkları parayı çeşitli hediyeler ve nakit ödemelerle değerlendirebilmelerine olanak sağlar.

Güven veren bir uygulama, kullanıcıların oyunları oynayarak kazandıkları parayı kolaylıkla aktarabilmelerine olanak sağlar.

Güvenilir bir para kazandıran uygulama, kullanıcıların oyunları oynayarak kazandıkları parayı farklı ülkelerdeki bankalar ve e-cüzdan hizmetlerine aktarabilmelerine olanak sağlar.

Uygulama, kullanıcıların oyunları oynayarak kazandıkları parayı kolayca harcayabilmelerine olanak sağlar.

Güvenilir para kazandıran uygulamalar, kullanıcıların uygulamadan kazandıkları parayı online alışveriş siteleri ve mağazalarda harcayabilmelerine olanak sağlar.

Uygulama, kullanıcıların kazandıkları parayı kolayca çekebilmelerine olanak sağlar.

Dolar kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar başlığı altında hazırladığımız bu rehberde yer alan yabancı uygulamaların bir çoğu ödemeleri dolar bazında yapmaktadır. Dolayısıyla sizler de yukarıdaki uygulamalardan yabancı firmalara ait olanları seçip dolar kazanmaya başlayabilirsiniz. Yabancı menşeli uygulamalar aynı zamanda euro olarak da ödeme yapabilmektedir. Ancak dolar ya da euro bazında ödeme alabilmek için uluslararası geçerli bir paypal ya da geçerli bir banka hesabınız olması gerekir.

Uygulama ile para kazanma

Mobil uygulama ile para kazanma fikriniz varsa yukarıdaki verdiğimiz uygulama örnekleri işinize yarayabilir. Ancak gerçekten dişe tırnağa dokunur derecede para kazanmak istiyorsanız makale yazarak para kazanmak gibi yollara başvurabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden para kazanmak

Bilgisayar üzerinden de para kazanabilirsiniz. Yukarıda örneklerini verdiğimiz para kazanma uygulamalarının bir çoğu aynı zaman web siteleri üzerinden de hizmet vermektedirler. Dolayısıyla bir cep telefonunuz yoksa bu uygulamaların sitelerine girerek de bazı imkanlardan faydalanabilirsiniz. Bu şekilde bilgisayar ya da laptop üzerinden de para kazanma şansına sahipsiniz.

Para kazandıran uygulamalar videosu

Sizler için hazırlamış olduğumuz para kazandıran uygulamalar videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu video sitemiz içerikleri kullanılarak hazırlanmış olup robot seslendirme apisi ile seslendirilmiştir. Seslendirmede bazı telaffuz hataları olabilir.

En popüler para kazandıran uygulamalar
✅ Makale yazarak para kazanma Editör puanı:80
✅ Anket doldur para kazan Editör puanı:35
✅ Görev yap para kazan Editör puanı:60
✅ Yürüyerek para kazan Editör puanı:45

Para kazandıran uygulamalar nelerdir?

Para kazandıran uygulamalardan en popüler olanları aşağıdaki gibi sıralanabilir:
Sweatcoin
Gaincrystal
İnpaka
Hadi – Bilgi Yarışması
Google Ödüllü Anketler
Yandex Toloka
Kazanıyorum
Güvenilir Para Kazan
Kelime Bul
Dropla
Paidwork
Gbakiyem
Cashyy
Para Vadisi
Adımpara
Dolap
Mode Earn Apps
Letgo

En popüler para kazandıran uygulamalar hangileri?

maxresdefault Para kazandıran uygulamalar ile telefon üzerinden para kazanmak

Günümüzde para kazandıran uygulamaların sayısı bir hayli fazladır. Bu uygulamalardan en çok para kazandıranlar ise aşağıdaki gibidir:
Sweatcoin
Gaincrystal
İnpaka
Google Ödüllü Anketler
Kazanıyorum
Güvenilir Para Kazan
Kelime Bul
Dropla
Gbakiyem
Para Vadisi
Adımpara
Dolap
Letgo

Gerçek para kazandıran uygulamalar nelerdir?

Gerçek para kazandıran en popüler para kazandıran uygulamaları aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür:

Google Ödüllü Anketler
Kazanıyorum
Güvenilir Para Kazan
Kelime Bul
Dropla
Gbakiyem
Para Vadisi
Adımpara
Dolap
Letgo
Foap

İnternetten para kazanma yolları nelerdir?

İnternetten para kazanma yolları çok çeşitlidir. İnternetten para kazanmanın en popüler yolları ise aşağıdaki gibidir:
1. Makale yazarak para kazanmak
2. Mobil uygulama yaparak para kazanmak
3. Grafik tasarım (logo, banner vs.) yaparak para kazanmak
4. Anket doldurarak para kazanmak
5. Para kazandıran uygulamalar vasıtasıyla para kazanmak
6. İkinci el eşya satışı yaparak para kazanmak
7. Reklam izleyerek para kazanmak
Bu gibi yöntemler en popüler internetten para kazanma yöntemleridir.

En kolay para kazandıran uygulamalar hangileri?

PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR
Uygulama AdıZorluk Derecesi
Google Ödüllü Anketler – 2
Yandex Toloka – 2
İnpaka – 4
Hadi – Bilgi Yarışması – 9
Sweatcoin – 9
360sosyal – 3
Kazanıyorum – 4
Güvenilir Para Kazan – 3
Kelime Bul – 4
Dropla – 3
Paidwork – 5
Gbakiyem – 4
Cashyy – 6
Letgo – 3
Puanlama 10 üzerinden yapılmıştır. (10 en zor ; 1 en kolay)Bunları da beğenebilirsin
139 Yorumlar
 1. Sevara diyor

  Buxoro

  1. Sibelseren diyor

   Gerçekten çok güzel ve başarılı bir hizmet veriyorsunuz banada çok yardımcı oldunuz teşekkür

 2. Eda esin diyor

  sayenizde çok güzel kazançlar yapıyorum teşekkür ederim

  1. Ela diyor

   Gerçekten hepsi çok güzel kazandırıyor

  2. Biri diyor

   Gerçekten çok faydalı bir paylaşım olmuş. Sayenizde biraz para kazandım. Çok teşekkür ederim

   1. Tuncay Yalçın diyor

    Bu uygulamalar hakkında çok ayrıntılı bir yazı olmuş. Bunların bazılarını zaten kullanıyordum, bazılarını da sayenizde öğrendim ve en kısa zamanda deneyip kullanacağım

 3. Emrah diyor

  Merhabalar yazınızı okudum çok faydalı bilgiler hatta tanittiginiz birçok uygulamayı kullandım ve kullanıyorum sayenizde yeni birkaç uygulama daha öğrendim bahsettiğiniz gibi günde en az 3 saatimjzi telefon başında geçiriyoruz ve bu satte neden ek gelir elde etmeyelimki

 4. Sümeyye diyor

  Faydalı içerik bilgilendirici nasıl ek gelir kazanacağımı öğrendim bu ekonomi de çok yararlı oldu teşekkür ederim

 5. Sümeyye diyor

  Faydalı içerik bilgilendirici nasıl ek gelir kazanacağımı öğrendim bu ekonomi de çok yararlı oldu teşekkür ederim

 6. Ercan diyor

  Listeden sadece iki uygulamayı biliyordum Para Vadisi ve Adimpara yi. Diğerlerini de dikkatle inceleyeceğim. Gerçekten çok teşekkür ediyorum…

 7. Berataydin diyor

  Gerçekten bana yardımcı oldu çünkü bu sayede güncel 2022 para kazandırma uygulamalarını Öğrenmiş oldum bu sayeden evde ek gelir imkanı elde edebilirim çok değerli bilgiler

 8. Anonim diyor

  Anketlerle para kazanildigini yeni ogrendim resmen cok tesekkurler bakicam

 9. Berataydin diyor

  Gerçekten bana yardımcı oldu çünkü bu sayede güncel 2022 para kazandırma uygulamalarını Öğrenmiş oldum bu sayeden evde ek gelir imkanı elde edebilirim çok değerli bilgiler

 10. Anonim diyor

  Oyun oynayarak para kazanmak mi bunu nasil atladim ben cok tesekkur ederim

 11. Cengiz Vardarlı diyor

  Ek gelir elde etmek için müthiş yazı olmuş gayet umut verici ve güvenilir şekilde eklenmiş yazılar, ayritten deneyim olması daha ilgi mi çekti uzun zamandır kazanmak istiyorum bende site önerileriniz ve deneyimleriniz aydınlattı çok teşekkürler 👏

  1. Elif diyor

   Para kazandıran uygulamaları çok detaylı bir şekilde anlatmışsınız internet üzeri güzel bir kazanç yöntemi aslında

 12. Emre diyor

  Para kazandıran uygulamalar kısmı çok yararlı oldu aylardır bu konu hakkında araştırma yapıyordum çok sağolun iyi bir site

 13. Mustafa diyor

  Çok kaliteli bilgi budur işte.Şu günlerde en çok ihtiyaç duyulan şey ek kazanç.Bunu da çeşitli uygulamalar yardimiyla sağlıyoruz.Fikir sahibi yapan güzel bir anlatım olmuş.Bilmediğim güzel yöntemler uygulamalar varmiş.Tesekkürler

 14. Mahir Toluay diyor

  Gerçekten ilk başlarda inanmazdım böyle şeylere ama doğruymuş biraz araştırdıktan sonra bu siteyi buldum ve çok işime yaradı gayet güzel ek gelirler elde ettim ben memnun kaldım tavsiye ederim.

 15. Hakan bakan diyor

  Gerçekten faydalı sunum olmus herkesin görmesi gerekiyor bunu özellikle para kazanmak isteyenler

  1. Talha diyor

   İnsanlara yardımcı olabilecek yazı olmuş

   1. Asır mehmet diyor

    Çok faydalı bir yazı olmuş bende bu yazı sayesinde internetten para kazanmanın yollarını öğrendim faydalı yazı için teşekkürler

 16. Hakan bakan diyor

  Gerçekten başarılı çalışma olmuş online para kazanmak isteyenler bunu okumalı kesinlikle

 17. Mahir Toluay diyor

  Gerçekten İlk başlarda inanmazdım böyle şeylere ama doğruymuş biraz araştırdıktan sonra bu siteyi buldum ve çok yararlı bilgiler öğrendim gayet iyi ek gelirler elde ettim ben memnun kaldım tavsiye ederim herkese

 18. Ali diyor

  internet erişimine sahip olunan her yerde ve her zaman para kazanabiliyoruz dolap ve adimparayi kullanıyorum ve hiç duymadığım uygulamaları yazınızda gördüm teşekkürler

 19. Filiz diyor

  Gercektende güzel uygulamalar para kazandıran ben denicem

  1. Sibelseren diyor

   Gerçekten de çok güzel ve kaliteli bir hizmet veriyorsunuz başarılı bir işlem banada çok yardımcı oldunuz teşekkür

  2. Habib Yalçın diyor

   Bu uygulamalar ile ilgili çok ayrıntılı bir yazı olmuş. Bazılarını zaten kullanıyordum, bilmediklerimi de sizin sayenizde öğrendim ve en kısa zamanda onları da deneyeceğim.

 20. Filiz diyor

  Güzel ve para kazandıran uygulamalar

  1. Talha diyor

   Güzel bir anlatım olmuş. Bu konularda daha fazla anlatım olsun

 21. Tuğçe diyor

  Çok faydalı bir makale olmuş gerçekten çok teşekkürlerler. Bu konuyla ilgili çok araştırma yaptım ama en doğru cevapları siz sayesinde öğrendim teşekkürler ❤️

 22. Sudenur Gözkonan diyor

  Çok iyi bir blog yazısı olmuş öğrenciler için ek gelir elde etme amacıyla kullandığım uyguylamalar var aralarında. Güncel ekonomide öğrenciler için en azından ufak çaplı bir yardım oluyor.

 23. Mustafa diyor

  Para kazandıran uygulamaların sizin sayenizde öğrenmiş oldum teşekkürler hocam

  1. Berker diyor

   Saolun var olun bilgiler çok işime yaradı

 24. Mustafa diyor

  Sayenizde para kazanıran uygulamaları öğrenmiş oldum teşekkürler

  1. Selen diyor

   Harika çok faydalı ve açıklayıcı oldu ek gelir sağlıyorum teşekkür ederim

 25. Caner diyor

  Güncel ve insanlara çok yararlı olan bir site olduğunuz için çok memnun kaldım gerçekten harikasınız sıkı takip ediyorum

 26. mahmut k diyor

  Birçok para kazandıran uygulamalar mevcut bu yazi sayesinde yeni kaynaklar öğrendim teşekkür ederim

 27. Mahmut diyor

  Birçok para kazandıran uygulamalar mevcut bu yazi sayesinde yeni kaynaklar öğrendim teşekkür ederim

 28. esar123 diyor

  Çok güzel bilgiler verilmiş. Yazılan uygulamalardan kullandıklarım var ama bu makale sayesinde henüz keşfetmediğim ne çok uygulama varmış dedim. Diğerlerini de kullanmaya başlayıp bol bol kazanmayı düşünüyorum

  1. Beyto diyor

   Para kazandiran uygulamalar konusunda gordugum en kapsamli makale

   1. Cennet cy diyor

    Ben ne zamandır bu konuyu araştırıyordum, sayenizde uygulamalari öğrendim, teşekkür ederim ☺️

 29. esar123 diyor

  Çok ayrıntılı ve güzel bilgiler verilmiş. Uygulamaların ne kadar kazandırdığı detaylıca anlatılmış. Kullandıklarım var aralarında. Diğerlerini de kullanmaya başlamayı düşünüyorum

  1. Isa diyor

   Çok teşekkür ederim Bu sitenin sayesinde para kazanma uygulamalarını öğrendim bu site güvenilir tavsiye ederim

 30. Ela diyor

  Gerçekten çok güzel siteler hepsine bakicam emin olun

 31. Ela diyor

  Gerçekten çok güzel siteler hepsine bakicam emin olun

 32. Muzaffer Tümen diyor

  Site çok güzel amacı ve sitenin açıklayıcı metinleri beni benden aldı.Bu site sayesinde çok güzel miktarlarda para kazanacağım.

 33. Muzaffer Tümen diyor

  Site çok güzel.Amacını ve sitedeki metinlerin açıklayıcısını çok beğendim.Bu site sayesinde çok güzel miktarda paralar kazanacağım.

  1. Emrah diyor

   Merhabalar bahsettiğiniz uygulamarin zaten birçoğunu kullanıyordum fakat yeni uygulamalar ve siteleri de sayenizde öğrendim ve artık daha fazla ek gelir saglayabiliyorum çok teşekkürler

  2. Cennet cy diyor

   Son zamanlarda rastladığım en iyi site , ne zamandır internetten para kazanmanın yollarını araştırıyorum👍🏻🙃

 34. Muhammet Ali diyor

  Gayet sade ve güzel anlatım olmuş tebrik ederim ve herkese tavsiye ederim.

  1. Mehmet diyor

   Gayet faydalı ve bilgilendirici bir yazı olmuş.cok fazla para kazanma yöntemleri varmış.verdiginiz bilgiler için teşekkürler.

 35. Muhammet Ali diyor

  Gayet güzel sade bir anlatım olmuş çok beğendim ve işime yaradı herkese tavsiye ederim.

  1. Onur diyor

   Efsane bir site tavsiye ederim bende beğendim para kazanmanın yolunu anlatıyor

 36. İsmail Tümen diyor

  Sitenin içeriği çok güzel ve çok fazla para kazanma yöntemi var.Elinize sağlık.

  1. İsmail Tümen diyor

   Çok faydalı bir makale olmuş gerçekten çok teşekkürlerler. Bu konuyla ilgili çok araştırma yaptım ama en doğru cevapları siz sayesinde öğrendim teşekkürler .

 37. İsmail Tümen diyor

  Site de gayet güzel anlatılmış.Para kazanmak istiyorsanız bu siteyi gelip bu sayfayı okursanız başarılı olursunuz

 38. İsmail Tümen diyor

  Çok ayrıntılı ve güzel bilgiler verilmiş. Uygulamaların ne kadar kazandırdığı detaylıca anlatılmış. Kullandıklarım var aralarında. Diğerlerini de kullanmaya başlamayı düşünüyorum

  1. Yuan diyor

   Çok ayrıntılı ve güzel bilgiler verilmiş. Uygulamaların ne kadar kazandırdığı detaylıca anlatılmış. Kullandıklarım var aralarında. Diğerlerini de kullanmaya başlamayı düşünüyorum çok güzel ve yararlı olmuş emeğinize sağlık

 39. Sena diyor

  Çok bilgilendirici bir yazı olmuş ellerinize sağlık başarılar dilerim

  1. Ahmey diyor

   Para kazandiran uygulamalar cok guzel begeniyoruhmey

 40. Alican diyor

  bu tarz para kazandıran uygulamalar çok işime yarıyor gerçekten makale için teşekürler

 41. Sena diyor

  Çok bilgilendirici bir yazı olmuş ellerinize sağlık başarılar dilerim

 42. Sena diyor

  Çok bilgilendirici bir yazı olmuş ellerinize sağlık başarılar dilerim

  1. OYUN DÜNYASI diyor

   Harika bir makale olmuş elinize sağlık

 43. Muzaffer Tümen diyor

  Çok iyi bir blog yazısı olmuş öğrenciler için ek gelir elde etme amacıyla kullandığım uyguylamalar var aralarında. Güncel ekonomide öğrenciler için en azından ufak çaplı bir yardım oluyor.

  1. Emre Yılmaz diyor

   Hoşuma gitti beğendim. Bilgilendirici olmuş mükemmel 👍

 44. Alican diyor

  bu tarz internetten para kazanma yöntemleri çok işime yariyor makale için teşekürler

  1. Ahmey diyor

   Para kazandiran uygulamalar cok guzel begeniyoruhmeyul

 45. Sena diyor

  Çok bilgilendirici bir yazı olmuş ellerinize sağlık başarılar dilerim

  1. Emre C. diyor

   İnternetten ek gelir elde etmek isteyenler için rehber niteliğinde bir derleme makale. Paylaşım için tşkler.

  2. Eda esin diyor

   gerçekten çok güzel bir site makale çok iyi harika kazançlar sağlıyorum

 46. Sena diyor

  Çok bilgilendirici bir yazı olmuş ellerinize sağlık başarılar dilerim

 47. Merve diyor

  Para kazandiran uygulamalar sayesinde biz de aylik 50 lira 100 lira ek gelir aliyoruz

  1. Mahir Toluay diyor

   Gerçekten tamda bununla ilgili bir makale arıyordum çok faydalı oldu bu uygulamalar sayesinde çok güzel ek gelirler elde ettim teşekkürler

 48. Tuğçe diyor

  Çok bilgilendirici bir makale olmuş gerçekten çok teşekkürler sayenizde kazanç sağlayabiliyorum 🙂 bu zorlu ekonomide şlaç gibi oluyor

 49. alican diyor

  bu tarz uygulamarı bize aktardığınız için çok teşekürler

 50. Sümeyye diyor

  Harika çok faydalı ve bilgilendirici bu ekonomi şartlarında kazanç sağlamak lazım teşekkür ederim

 51. Sudenur diyor

  Güncel durumlarda öğrenciler olarak ek kazanç sağlamak için gerçekten yararlı uygulamalar teşekkürler bu bilgilendirici blog yazısı için.

 52. Sudenur diyor

  Gerçekten güncel durumlarda öğrenciler için çok iyi bir pasif gelir elde etme yöntemi bu blog yazısı için teşekkürler

 53. Ali diyor

  Bu sitedeki yazılar sayesinde kazanıyorum ya

 54. Ali diyor

  Bu uygulama sayesinde kazanıyorum ya

 55. Eda baykal diyor

  önerileriniz için çok teşekkür ederim gerçekten uygulamadan güzel kazanç sağladım

 56. Sevdenur diyor

  Bilgiler icn çok saolun

 57. Sibelseren diyor

  Gerçekten de çok güzel ve başarılısınız bu konuda teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

 58. Bedri Buzan diyor

  Açıkçası bu tür bilgilere çok ihtiyacım vardı teşekkürler

 59. Buketsu diyor

  Akıllı telefonla hem vakit geçirip hem de para kazanma Fikri çok mantıklı geldi bana özellikle bu 2 el eşya satma fikrini hemen denemeye başlıyorum Çok teşekkürler bilgiler için

 60. Emre Cesur diyor

  İnternetten para kazanma ile ilgili yazılmış en kapsamlı makale olsa gerek. uygulama adı – zorluk derecesi tablosu çok hoşuma gitti. karar verme konusunda çok kolaylık sağlayacaktır.

 61. Emre C. diyor

  İnternetten para kazanma ile ilgili yazılmış çok başarılı bir makale. konu tüm yönleriyle ele alınmış. Verilen tablolar gerçekten çok hoşuma gitti.

 62. Ozlemg diyor

  Cok iyi uygulamalar var burada

 63. Ayazg diyor

  Kesinlikle denicem bende cok tesekkurler

 64. Talha diyor

  İnsanlara yardımcı olabilecek yazı olmuş

 65. Gamze Torunoğlu diyor

  Buradaki birçok uygulamayı kullandım ve çok memnun kaldım Evet zengin olamazsınız ama baya gelir elde edersiniz Hemde evde otururken… Hem boş vakitlerinizi değerlendiriyorsunuz hemde para kazanıyorsunuz 👍💸

 66. Gülcan diyor

  Para kazandıran uygulamalar sayesinde kolayca kendi harçlığımı çıkarabilidim güvenilir ve rahat Bi şekilde istediğim şekilde kullanabiliyorum

  1. Umut diyor

   aradığım tüm para kazandırma sitelerini güzel bir şekilde anlatmışlar çok teşekkür ederim

 67. Gülcan diyor

  Para uygulamaları sayesinde rahat ve güvenilir Bi şekilde paramı harçlığımı biriktirdim herkese tavsiye ederim

 68. Gülcan diyor

  Para uygulamaları sayesinde rahat ve güvenilir bir şekilde paramı harçlığımı çıkarabilidim severek kullanmaya dvm ediyorum

 69. Mertcan diyor

  Harika bir makale olmuş ellerinize sağlık

 70. Talha diyor

  İnsanların evde durarak da kazanmasını sağlayacak uygulamaların varlığı iyi oluyor.

  1. Umut diyor

   Vallahi aradığım tüm para kazandırma sitelerini güzel bir şekilde anlatmışlar ondan çok teşekkür ederim 👍😍

 71. Emre Yılmaz diyor

  Çok teşekkür ederim. Sayenizde baya para kazandıran. Uygulama öğrendim. Ya kaliteli uygulamalar. Süper. 👍

 72. Anonim diyor

  Bir cep telefonu ve İnternet ile ve de bu kadar kolay yöntemlerle para kazanacağım aklıma gelmezdi. Adım adım detaylıca anlatılmış her şey. Bie kalan kazanmak.

 73. Tuğçe diyor

  Çok teşekkürler gerçekten sayenizde para kazanabiliyorum oturduğum yerde bu zorlu ekonomi şartlarında ilaç gibi geldi bu makale

 74. alicann diyor

  gerçekten çok yararlı bir makale olmuş teşekürler ederim

 75. Sudenur diyor

  Hocam gerçekten öğrenciler için pasif gelir elde etme amacıyla oldukça işlevsel ve bilgi dolu bir yazı olmuş.

  1. Esma diyor

   Bende uzun süre görev yap.para kazan siteleri kullandım gerçekten çok memnunum öğrenci olarak harçlığınızi kolayca çıkarabilirsiniz bilgilendirici bir yazı olmuş 🙏

 76. Yuan diyor

  Çok ayrıntılı ve güzel bilgiler verilmiş. Uygulamaların ne kadar kazandırdığı detaylıca anlatılmış. Kullandıklarım var aralarında. Diğerlerini de kullanmaya başlamayı düşünüyorum baya yardımcı oldu gerçekten teşekkürler

 77. Elif diyor

  Bu güzel bilgiler için gerçekten teşekkür ederim sayenizde para kazandıran uygulamaları öğrendim

 78. Anonim diyor

  Para kazandıran uygulamalar ile ilgili çok bilgi verdiniz sayenizde öğrenmiş olduk teşekkür ederim

 79. Cansu ceyhan diyor

  Gerçekten çok verimli bir makale oldu benim için teşekkür ederim size 😇👏🏻

 80. Elif diyor

  Para kazandıran uygulamalar ile ilgili çok bilgi verdiniz sayenizde öğrenmiş olduk teşekkür ederim

 81. Ozlemg diyor

  Cok guzel bir sist bu tesekkurler

 82. Ayazg diyor

  Kesinlikle bende denicem

 83. Eda baykal diyor

  gerçekten çok yardımcı oldunuz her detayına kadar öğrendim teşekkür ederim

 84. Gökçe Polat. diyor

  Internetten para kazandiran uyhulamalar hakkinda Verdiğiniz bilgiler çok değerli teşekkür ediyoruz

 85. Serra diyor

  Hocam para kazandıran uygulamar hakkinda cok güzel bilgiler verdiniz teşekkür ediyorum

 86. Esin diyor

  Çok güzel para kazanma yöntemleri öğrendim ilk fırsatta başlayacağım dijital yollardan para kazanmaya

 87. Sude diyor

  En güvenilir para kazanma sitelerine yazınız sayesinde ulaştım ve para kazanmaya başladım Çok teşekkürler

 88. Mustafa diyor

  Bu uygulamaları kesinlikle deneyicem özellikle iki tanesi çok hoşuma gitti

 89. Mustafa diyor

  Bütün uygulamaları kesinlikle deneyicem özellikle iki tanesi çok hoşuma gitti

 90. Asır mehmet diyor

  Çok güzel bir yazı olmuş aradığımı buldum ve buradan bir kaç uygulama para kazanmaya başladım teşekkür ederim bu faydalı yazı için

 91. Pinar Kurt diyor

  İnternet üzerinden pasif gelir elde etmenin birden fazla yolu varmış. Sayenizde bilgilendim ve ek gelir imkanı buldum.

 92. Rojin Yagzer diyor

  İhtiyacim olan tüm bilgiye bu site sayesinde ulaştım teşekkür ederim

 93. mahmut diyor

  bazı para kazandıran işleri yeni duydum çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

 94. mahmut diyor

  bazı para kazandıran işleri yeni duydum çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

 95. Emrullah diyor

  Teşekürler bilgileri icin teşekürler almancax sitesi

 96. Büşra kaya diyor

  Bende denicem para kazandiran uygulamaları tebrik ederim 😍

 97. Büşra kaya diyor

  Bakalım bende denicem para kazandiran uygulamaları tebrik ederim teşekkür ederim

 98. Mahir Toluay diyor

  Gerçekten tamda bununla ilgili bir makale arıyordum çok faydalı oldu bu uygulamalar sayesinde çok güzel ek gelirler elde ettim teşekkürler

 99. Mehmet diyor

  Gerçekten bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler böyle devam ediniz

 100. Gökçe Polat. diyor

  Internetten para kazandıran uygulamalara bakarken sitenizi denk geldim verdiğiniz bilgiler benim için çok önemli

 101. Mehmet diyor

  Gerçekten bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkürler böyle devam ediniz

 102. Mehmet diyor

  Gerçekten açıklayıcı bir makale olmuş.tek tek uygulamalar anlatilmis.ellerinize sağlık👏

 103. Mert diyor

  Para Vadisi Adimpara dolap en çok kazandıran uygulamalardan gerçekten. Sizin sayenizde buldum bu uygulamalari çok teşekkür ediyorum…

 104. Emre CESUR diyor

  İnternetten ek gelir sağlamak isteyenler için harika bir derleme makale olmuş. Emeğinize sağlık, paylaşım için tşkler.

 105. Emre C. diyor

  Sadece telefon/bilgisayar ve internet ile para kazanmak isteyenler için rehber niteliğinde bir derleme makale. Paylaşım için tşkler.

 106. Emir Mutlu Top diyor

  Gerçekten çok yardımcı oldu işinizin hakkını veriyorsunuz sağolun emeğinize sağlık 🤗👍

 107. Esma diyor

  Uzun zamandır kullanıyorum bu uygulamaları gerçekten çok gelir elde ettim öğrenciler için harçlık çıkarmak için ideal bilgilendirici bir yazı olmuş 🙏

 108. Mustafa diyor

  Sayenizde güncel bütün para kazandıran uygulamaları görmüş oldum çok teşekkür ederim

Yoruma kapalı.