Film izleyerek para kazanma, video izleyerek para kazanılır mı?

Son zamanlarda bizlere internetten film izleyerek nasıl para kazanırım, telefondan video izleyerek para kazanabilir miyim, reklam izleyerek para kazanılır mı gibi sorular sorulmaya başlandı. Bildiğiniz gibi internetten para kazanma yolları günümüzde çok çeşitlendi. Öyle ki, bir telefon ya da bir bilgisayar vasıtasıyla internetten para kazanabileceğiniz pek çok yol vardır.Son zamanlarda ziyaretçilerimiz bizlere “netten film izleyerek para kazanabilir miyim, video izleyerek para kazanma diye bir şey var mıdır” sorusunu yöneltmeye başladılar. Biz de internetten film izleyerek para kazanma, video izleyerek para kazanma dosyasını açmaya karar verdik.

İnternetten film izleyerek para kazanma

Film izleyerek para kazanmak gerçek mi? Youtube videoları izleyerek nasıl para kazanılır? Öncelikle bu sorulara cevap vereceğiz. Dürüst olmak gerekirse, sıradan yani ortalama bir internet kullanıcısı film izleyerek para kazanabilir dersek bu çok doğru bir ifade olmaz. Film izleyerek para kazanmak için oldukça donanımlı bir film eleştirmeni olmanız gerekir.


İlgili konu : Para kazandıran uygulamalar

Dolayısıyla film izleyerek para kazanmak bizler gibi ortalama internet kullanıcıları, ev hanımları ya da öğrenciler için ideal para kazanma yollarından biri olarak sayılmaz. Öğrenciler, ev hanımları ya da ek gelir elde etmek isteyen kişiler için film izleyerek para kazanma yönteminden daha verimli ek gelir getirici yöntemler vardır.

Örneğin, oyun oynayarak para kazanma, anket doldurarak para kazanma, görev yaprak para kazanma, makale yazarak para kazanma gibi çok farklı alternatifler vardır. Bu saydığımız para kazanma alternatifleri film izleyerek para kazanmaya çalışmaktan daha kolay ve daha fazla gelir getirici olacaktır.


Sitemizde oyun oynayarak, anket doldurarak, görev yaparak, makale yazarak para kazanma yollarının tamamı detaylıca incelenmiş ve hangi yöntemin gerçekten para kazandırdığı ile ilgili yeterli bilgiler verilmiştir. İnternetten para kazanmanın gerçek yöntemlerine ulaşmak için sitemizdeki ilgili makaleleri okumanız yeterlidir.

Burada son derece akıllıca yazılmış ve gerçekten işe yarayan para kazandırma yöntemleri yer alıyor, para kazandırmayan, sizlerin vaktini çalmaktan başka bir şeye yaramayan yol ve yöntemleri sizlere önermeyeceğiz.

Yukarıda yazılan değerlendirmeler çerçevesinde tekrar söyleyecek olursak, film izleyerek para kazanma ya da youtube videoları izleyerek para kazanma gibi yöntemleri sizlere “evet bu yöntemler gerçekten çok para kazandırıyor, hemen siz de deneyin” dersek, doğru söylemiş olmayız.

Film izleyerek para kazanılır mı?

Film izleyerek para kazanılır mı? Evet kazanılır tabii ki, ancak parayı kazanan filmi izleyenler değil filmin yapımcıları ve filmi yayınlayanlar olacaktır. Hiç kimse size film izlediğiniz için para vermez. Bazı siteler sizlere video ve film izletirler ve bu videoların içerisine birçok reklam koyarlar, kendileri bu reklamlardan para kazanırken sizleri de az da olsa gelir ortağı yapabilirler. Bu şekilde sizlere para kazanma vaadinde bulunabilirler ancak saatlerce video ya da film izleme karşılığında elde edeceğiniz kazanç kuruşlarla ifade edilecektir. Ayrıca o kazançları hesabınıza ödeme olarak almanız neredeyse imkansızdır.


Bu nedenlerle film izleyerek para kazanma yolunu internetten para kazanma yolları içinde geçerli bir yol olarak saymıyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Biraz latife olacak fakat, anket doldurarak para kazanma uygulamaları bile film izleyerek para kazanma olayından daha çok kazandırır desek yalan söylemiş olmayız heralde 🙂

Youtube video izleyerek para kazanma

Diğer bir soru da “youtube videoları izleyerek nasıl para kazanılır” sorusudur. Youtube’dan video izleyerek de para kazanmak söz konusu değildir. Youtube’dan para kazanmak amacıyla video izlerseniz, parayı kazanan siz değil videonun yayınlayıcısı olacaktır. Üstelik youtube firmasının video izleyenlere para kazandırma gibi bir özelliği ya da böyle bir kampanyası da bulunmamaktadır.

Youtube’da video yayınlayarak para kazanabilirsiniz, belli kriterleri karşıladığınızda youtube’da videolarınız izlendikçe video yayıncısı olarak reklam geliri elde edersiniz. Bu yöntemi detaylıca ele alacağız ve sizlere youtube’dan para kazanmanın bütün inceliklerini öğreteceğiz. Ancak şu anda konumuz youtube videoları izleyerek para kazanma konusu ve biz böyle bir şeyin mümkün olmayacağını tekrar belirtelim.Reklam izleyerek para kazanılır mı?

Yeri gelmişken bu konuya da değinmek istedik. İnternette bir furya almış başını gidiyor. Telefondan reklam izle para kazan furyası. Yukarıdaki açıklamalarımızı okuduysanız zaten işin mantığını anladınız demektir. Demek ki neymiş: reklam izleyerek para kazanılmaz.

Elbette reklam izleyerek para kazananlar vardır. Kimdir bunlar? Elbette söz konusu reklamın yapımcıları ve reklamı yayınlayanlardır. Dolayısıyla reklam izleyerek para kazanma ile uğraşacağınıza reklam yayıncısı olarak para kazanma işi ile uğraşmanız size çok çok daha fazlasını kazandıracaktır.

Android ve ios uygulama mağazalarında reklam izle para kazan tarzında bir çok uygulama mevcut ise de söz konusu mobil uygulamaların yorumlarını da okuduğunuz takdirde reklam izle para kazan uygulamalarının hiçbir işe yaramadığını ve para kazandırıcı bir özelliklerinin olmadığını göreceksiniz.

Yani reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar diye bir şey görürseniz (ki birçok site maalesef böyle bir şey olmadığı halde varmış gibi reklamlarını yapıyor) böyle bir para kazanma yönteminin olmadığını şimdiden belirtelim.

İlgili konu: Para kazandıran oyunlar

Sonuç: Film izleyerek, video izleyerek, internetten reklam izleyerek para kazanmak

Sonuç itibariyle, yukarıdaki bilgiler ışığında bir değerlendirme yapmak gerekirse, “netten film izleyerek nasıl para kazanılır?“, “reklam izleyerek para kazanmak gerçek mi yalan mı?”, “youtube videoları izleyerek para kazanmak mümkün mü?” gibi sorularınızı detaylı bir şekilde yanıtladığımızı düşünüyoruz.

Özetle, reklam izleyerek para kazanmak pek mümkün değildir, film izleyerek para kazanmak yalnızca profesyonel film eleştirmenleri içindir, youtube videoları izleyerek de para kazanmanız olası değildir. Reklamlarda, videolardan, filmlerden para kazanan kesim bunları üreten ve yayınlayanlardır.Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.