İnternetten reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar ve reklamdan para kazanma

İnternetten reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar ve reklamdan para kazanma
Gönderi Tarihi: 14.05.2024

Reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar dosyasını açıyoruz ve internetten reklam izle para kazan uygulamaları hakkında bomba iddialar ve harika bir makale yine sizleri bekliyor. Reklam izleyerek ayda kaç para kazanılır? İnternetten reklam izleyerek para kazanma gerçek mi? Reklam izleyerek para kazanma yalan mı? Reklam izleyerek para kazanan kimler? Reklamdan para kazanma nedir, nasıl yapılır? Tüm bu soruların cevapları yine dopdolu yine mükemmel olarak hazırlanan bu makalemizde yer alıyor. Haydi başlayalım.

Reklam izleyerek para kazanma uygulaması diye bir şey duydunuz mu? Muhtemelen duymuş olmalısınız ki daha fazla bilgi edinmek için bu sayfaya geldiniz. Android ya da iphone akıllı telefon kullananlar uygulama mağazalarında reklam para kazandıran birçok uygulama görmüşlerdir.

İlgili konu: Para kazandıran oyunlar

Şimdi reklam izleyerek para kazandırdığını iddia eden bu reklamdan para kazanma uygulamalarını detaylıca inceleyeceğiz ve hangi uygulamanın ayda kaç TL para kazandıracağını göreceğiz.

Reklamdan para kazanma uygulaması nedir

Reklamdan para kazanma uygulaması ve benzeri adla kullanıma sunulan mobil uygulamaların çalışma prensibi sizlere bol bol reklam izletip karşılığında sizlere para kazandırmaktır. Bu tarz uygulamalar reklam veren firmalardan aldıkları reklamları sizlere izleterek reklamlardan kazandıkları paranın bir kısmını reklamı izleyen kullanıcılara verirler. Yani bu sistemin işleyişi özetle bu şekildedir.

Dolayısıyla reklam izle para kazan uygulamalarını telefonlarına yükleyen kullanıcılar reklam izledikçe para kazanırlar, daha çok reklam izledikçe daha çok para kazanırlar, ne kadar çok reklam izlerlerse o kadar çok para kazanırlar 🙂 Ya da öyle olacağını sanarlar. Peki, reklamdan para kazanma uygulamaları bize ne kazandırır, ayda kaç para kazandırır? Hemen aşağıda açıklıyoruz.

Reklam izleyerek para kazandiran uygulamalar kaç para kazandırır?

Reklam izleyerek para kazandiran uygulamaları cep telefonlarına yükleyen kullanıcılar reklam izledikçe daha çok para kazanacağını, ne kadar çok reklam izlerlerse o kadar çok para kazanacaklarını sanırlar demiştik. Halbuki işin gerçeği hiç de öyle değildir. Kullanıcılar cep telefonlarına reklam izleyerek para kazandıran bir uygulama yüklerler, sabahtan akşama kada reklam izlerler, ertesi gün yine boş vakitlerinde reklam izler dururlar.

Daha sonraki günlerde de yine bol bol reklam izlerler ve boşa harcanan yüzlerce saat ve onlarca GB internet kotası karşılığında izledikleri reklam başına 0,00001 TL kazandıklarını görünce uygulamaya küfür edip telefonlarından kaldırırlar.

Genel işleyiş aslında bu şekildedir. Dolayısıyla reklam izleyerek para kazandıran uygulamaların ayda 1.000 TL ayda 2.000 TL kazandırdığı da tamamen gerçek dışı bir iddiadır.

Aslında reklam izleyerek para kazanma uygulamalarından ayda 1.000 TL hatta 5.000 TL ve inanın abartmıyorum 10.000 ve üzeri para kazanılabilir. Evet, kesinlikle kazanılabilir. Ama bu parayı kim kazanır biliyor musunuz? Tabii ki reklam izleyen kullanıcılar değil. Reklam izle para kazan uygulamasının yapımcısı yani geliştiricisi kazanır.

Reklam izleyerek para kazandiran uygulamaların yapımcıları yani geliştiricileri her ay güzel güzel para kazanırken, onlarca saatini para kazanma umuduyla telefon başında reklam izleyerek geçiren kullanıcılar maalesef zaman kaybından ve acı bir tecrübeden başka hiçbir şey kazanamazlar.

Youtube videoları izleyerek para kazanılır mı?

Aynı şey video izleyerek para kazanma yöntemleri için de geçerlidir. İnternette yüzlerce sitede youtube videoları izleyerek para kazanabileceğiniz yazılıdır. Ancak bu tür içerikler “ziyaretçi avı” yani tık haberciliğidir. Gerçeklik payı yoktur. Youtube dan video izleyerek para kazanan birileri var elbette. Bunlar kimlerdir? Tabii ki videoları çekenler ve yayınlayanlardır. Video ya da film izleyerek para kazanmak mümkün değildir.


İlginizi Çekebilir: İnternetten para kazanmak mümkün mü? Reklam izle para kazan uygulamaları hakkında şok gerçekleri okumak için TIKLAYIN
Sadece bir cep telefonu ve internet bağlantısıyla oyun oynayarak ayda ne kadar para kazanabilirsiniz merak ediyor musunuz? Para kazandıran oyunları öğrenmek için TIKLAYIN
Evde para kazanma yolları hakkında ilginç ve gerçek yöntemleri öğrenmek ister misiniz? Evde çalışarak nasıl para kazanırsınız? Öğrenmek için TIKLAYIN

Reklamdan para kazanma nedir?

Reklamdan para kazanılır mı? Evet kazanılır. Peki nasıl? Reklamdan para kazanmak için ya içerik üreticisi olacaksınız, ya video üreticisi yani youtube için video içerik üreticisi olacaksınız ya internet sitesi kuracaksınız ya da mobil uygulama geliştireceksiniz ve içeriklerinizin hitap ettiği belli bir kesim olacak. Bütün bunları sağladığınız takdirde sizler de içeriklerinize reklam ekleyerek reklamdan para kazanma olayına hemen başlarsınız.

Herhangi bir uygulamayı kullanarak veya reklam izleyerek veya video izleyerek veya film izleyerek reklamlardan para kazanmanız mümkün değildir. Bu tarz uygulamalarda kazanan her zaman uygulamayı yapan kişiler olacaktır. Kullanıcılar reklam görme karşılığında para kazanamazlar.

Para kazandıran uygulamalar yalan mı?

Para kazandıran mobil uygulamaların hepsine yalan dersek asıl yalanı biz söylemiş oluruz. Elbette android ya da ios markette para kazandıran bir çok uygulama var. Para kazanma yollarını ve gerçekten size fayda sağlayacak ve para kazandıracak olan uygulamaları zaten sitemizde sizlerle paylaşıyoruz.Bunun yanı sıra para kazandırdığını iddia eden ancak hiçbir şey kazandırmayan uygulamaları da sizlerle paylaşıyoruz.

İnternetten para kazanma yolları çoktur. Çok sayıda para kazanma yolları vardır. Bu harika siteyi hangi yolların gerçekten para kazandırdığını, hangi yolların asla para kazandırmadığını açıklamak için hazırladık. Mükemmel ve özenli olarak hazırlanan makalelerimiz para kazanma konusunda sizlere yol gösterici olacaklar.

İlgili konu : Para kazandıran uygulamalar

Reklam izleyerek para kazandıran uygulama yorumları

Yukarıda yaptığımız genel değerlendirmelerin ne kadar doğru olduğunu aklı olan zaten anlar. İşte şimdi sizlere android ve ios uygulama mağazalarında bulunan ve en çok yüklenen reklam izle para kazan tarzı uygulamalar hakkında yapılan yorumlardan bazılarını sunuyoruz. Buyrun reklam izlayerek para kazandıran uygulamaların ayda kaç bin TL para kazandırdığını kendiniz görün 🙂

Boşa zaman kaybı. Kazandıran onlarca uygulama varken. Çıkıp çıkmaması tesadüflere bağlı olan bir çekilişe bel bağlamak boşa kürek çekmek gibi geliyor. Onca reklam izle sonra çekiliş banamı çıkacak diye ümit et.

Hiçbir bilgilendirme yok. Çekilişe katılmak içim kaç reklam izlenecek, günlük ya da hafralık hedef var mı belli değil. Sadece bir tane anket geldi devamı yok. Çok fazla eksiği var. Bu iş böyle yapılmaz İnsanların önüne hedefler koyacaksın Günlük 20 reklam izle Standat Kullanıcı ol. Günlük 100 reklam izle Gold kullanıcı ol. Günlük 500 reklam izle Platinum Kullanıcı ol vb.

Berbat bir uygulama boşa zaman kaybı

Üye olup şartları yerine getiriyoruz ancak verilen puan siliniyor. Özellikle denedim 5 puandan öteye gidemiyorsunuz. Hemen sıfırlanıyor.

Uygulamayı kullanmaya başladığımda ödeme limiti 50 tl idi onu bile bir ayda zor yapabiliyorken referans sistemini bahane edip 100 tl ye çıkardılar zaten bunu duyan referanslarımız uygulamayı sildiler telefonlarından…Ödeme limiti arttırılıyorsa art niyet vardır izlediğimiz reklamlardan uygulama parasını alıyor iş ödeme yapmaya gelince elinden geldiğince zorlaştiriyorlar. Umarım bu yanlıştan dönülür.

İlk ödememi aldım fakat üyeler görünmüyor ve referans kazançları doğru yansimiyor uygulama düzenlenmesi lazım sistem de sorun var ve geri dönüş yapılırsa sevinirim

Sürekli puan yenilenmesi geriyor insanı 5 dk idi süre hem süre uzadı hem puan düştü bir ara çok zevkle takip ediyordum ama sanırım son paramı çekip bırakıcam. Harcanan internet ve şarja değmiyor artık.

Hala para çekimi gerçekleştiremedim.sadece belirli bir gün para cekebiliyorsun. Daha önce çekme limiti 50 ydi. O tarihe yaklaşınca bu limit 100 E çıktı. O tarihte işlem olursa buraya yazicam. Olmazsa da haber vericem.hala deniyorum. Limit neden arttı onu anlamadım yanlız? Her ay limit artacak mı?

Yaw he he. 4000 puan alana kadar 100 veya daha fazla reklam izle. 4000 puan olunca 1 TL kazan. Zaman kaybı internet kaybı. Neymiş efendim wifi den bazen reklam açılmıyomuş mobilden reklam izle yaw he he

Uygulamayı indirmiştim ve ayın 30unda para talebi gönderdim ama para gelmedi ve yorum yaptım dedimki para gelirse düzelteceğim ama yine para gelmedi ve bana mail üzerinden puanınız falan silinmiş diye yanıt geldi hepsi oyun inanmayın kendileri bilerek yapıyorlar para vermemek için ve uygulamayı sildim sizde indirmeyin ve silin

İşte telefondan reklam izleyerek para kazandırma uygulaması ve benzeri uygulamalar hakkında yapılan yorumlar genellikle yukarıdaki gibi şikayet odaklı yorumlardır. Dolayısıyla reklam izleyerek para kazanma olayının sizin bütçenize bir katkısının olmayacağı aşikardır.

Öğrenciyseniz ya da ev hanımıysanız, ek gelir elde etmek ve para kazanmak istiyorsanız biraz daha gerçekçi uygulamalardan ve yöntemlerden istifade etmenizi tavsiye ederiz.