Yürüyerek para kazandıran uygulama, adım atarak para kazandıran uygulama

Yürüyerek para kazandıran uygulama, adım atarak para kazandıran uygulama
Gönderi Tarihi: 09.01.2024

Yeni trendimiz hayırlı olsun : yürüyerek para kazandıran uygulamalar, adım atarak para kazanma yolları, koşarak para kazandıranlar, yatarak para kazandıranlar, sıçarak para kazandıranlar.. Daha neler neler. Yürüyerek para kazandıran uygulama yani adım atarak ya da koşarak para kazandıran uygulama hakkında her şey bu harika makalede.

Sizlerden gelen talepler üzerine bu defa yürüyerek yani adım atarak para kazanma yollarını ve yürüyerek yani adım atarak para kazandıran uygulamaları mercek altına aldık. Android uygulama mağazasında ya da ios uygulama mağazasında koşarak para kazanma, yürüyerek para kazanma, adım atarak para kazanma gibi ifadeleri arattığınız takdirde, aşağı yukarı aynı faaliyeti gösteren 3-5 uygulamayı göreceksiniz.

Adım atarak para kazandırdığını iddia eden bu uygulamaları sizler için mercek altına aldık ve adım atarak yani yürüyerek para kazanmanın mümkün olup olmadığını, mümkün ise ne kadar mümkün olduğunu şimdi sizlere sebepleri ile birlikte açıklayacağız.

Yürüyerek para kazandıran uygulama gerçek mi?

Az önce de belirttiğimiz üzere, android uygulama mağazasında veya ios uygulama mağazasında yürüyerek para kazandıran bir çok uygulama mevcut. Bu uygulamaların tamamı da yürüyerek para kazan, koşarak para kazan, adım at para kazan gibi sloganlarla çalışıyorlar.

İlgili konu : Para kazandıran uygulamalar

Bu yürüyerek para kazandıran uygulamalar bizim sağlığımızı ve cebimizi o kadar çok düşünüyorlar ki sormayın gitsin 🙂 Hem yürüyerek sağlıklı olacakmışız, hem de bu işten para kazanacakmışız. Ne kadar hayır sever, ne kadar iyi insanlar bu uygulamaları yapanlar 🙂

Öyle değil mi? Bu devirde kim kime yürüdüğü için para verir ki? Gözlerimiz yaşardı, çok duygulandık değil mi? Vay be, öğrenciler için müthiş bir ek gelir kapısı, ev hanımları için aile bütçesine katkı vesilesi, gezmeyi sevenler ve işe yürüyerek gidenler için bulunmaz nimet 🙂

İşin şakası bir yana, hemen asıl sorumuza yanıt verelim. Neydi asıl sorumuz? Yürüyerek para kazandıran uygulamalar gerçek mi? Gerçek olmasına gerçek evet. Tabii ki yürüyerek para kazandıran uygulamalar olarak bilinen bazı uygulamalar gerçekten de var. Ama bunlar gerçekten para kazandırıyor mu derseniz o konuda olumlu olamayacağız maalesef 🙂

Yürüyerek uygulamadan nasıl para kazanılır?

Öncelikle şunu belirtelim, bu uygulamaların çalışma tarzını ve mantığını hepimiz biliyoruz. Yürüyerek para kazandıran herhangi bir uygulamayı akıllı cep telefonunuza yüklüyorsunuz. Telefonunuzun adım sayar özelliğini açıyorsunuz. Gün içerisinde kaç adım attığınız telefonunuzun adım sayarı tarafından hafızaya alınıyor. Hafızaya alınan adım sayısı adım atarak para kazanma uygulamasına gönderiliyor.


İlginizi Çekebilir: İnternetten para kazanmak mümkün mü? Reklam izle para kazan uygulamaları hakkında şok gerçekleri okumak için TIKLAYIN
Sadece bir cep telefonu ve internet bağlantısıyla oyun oynayarak ayda ne kadar para kazanabilirsiniz merak ediyor musunuz? Para kazandıran oyunları öğrenmek için TIKLAYIN
Evde para kazanma yolları hakkında ilginç ve gerçek yöntemleri öğrenmek ister misiniz? Evde çalışarak nasıl para kazanırsınız? Öğrenmek için TIKLAYIN

Adım atarak para kazanma uygulamasına gönderilen adım sayınız; reklam izleme, bazı görevleri yerine getirme, anket doldurma gibi şartlar karşılığında bonusa dönüştürülüyor. Kazandığınız bu bonusları biriktirerek belli bir seviyeye getirdiğinizde harcanabilir paraya ya da alınabilir bir ödüle dönüştürebiliyorsunuz. Bu uygulamaların çalışma mantığı teorikte bu şekilde. Peki ya pratikte nasıl acaba?

Adım atarak para kazanma gerçek mi?

Yürüyerek ya da adım atarak para kazandıran uygulamaların kullanıcı yorumlarını incelediğimizde gerçeği görüyoruz ve yürüyerek para kazandıran uygulamaların sadece ve sadece uygulamanın yapımcısına para kazandırdığını net bir şekilde anlıyoruz.

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar, attığınız adımları bonusa dönüştürmeniz için sizlere her gün onlarca reklam izletiyor, reklamları izlemediğiniz takdirde puan kazanamıyorsunuz, gerçi reklamları izleseniz de yine de puan kazanamıyorsunuz çünkü sistem hatası, güncelleme, kurallara aykırı davranış gibi bahanelerle puanlarınız bir anda sıfırlanıveriyor.Hadi sıfırlanmadı diyelim, kullanıcı yorumlarından hareketle şunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki, adım atarak para kazandıran uygulamalardan para kazanabilmeniz için binlerce reklam izlemeniz, binlerce saatinizi bu iş için harcamanız gerekecek. Binlerce saatinizi harcayarak binlerce reklam izleyerek ise yalnızca 10 ya da 15 TL gibi çok komik rakamlar kazanabiliyorsunuz.

Dolayısıyla adım atarak para kazanma uygulamalarından para kazanabilmeniz için çok fazla reklam izlemek, sıkıcı reklamlar izleyerek telefon başında saatler geçirmek, arada sırada uygulama sorunları ile uğraşmak hoşunuza giderse ve tüm bu gayretleriniz karşılığında sadece 10 ya da 20 TL gibi komik rakamlar kazanmak sizi tatmin edecekse o halde hemen yürüyerek para kazandıran uygulamalardan bir tanesini mobil telefonunuza indirerek kullanmaya (daha doğrusu adım atmaya-koşmaya) başlayabilirsiniz 🙂

Yürüyerek para kazandıran uygulama yorumları

Android ya da ios uygulama mağazalarına girip yürüyerek para kazandıran uygulamaları arattığınızda mutlaka yorumları inceleyin. Yorumların çok büyük bir çoğunluğunun şikayet temalı olduğunu, binlerce insanın puanının silinmesinden, para kazanamamaktan, uygulamaların stabil çalışmamasından şikayetçi olduklarını görürsünüz.

Dilerseniz adım atarak para kazandıran uygulamalardan bazıları hakkında yapılmış olan birkaç yorumu buraya bırakalım.

Sürekli sıfırlıyor ya da hesaptan çıkış yapıyor bi şekilde bişeyler yapıp adımları dönüştürmüyor.. bununla ilgili ne ilgilenen var ne de telafisi o kadar reklam izleyip vaktimizi de çalıyor ortada bişey yok boş bi uygulama.. Ne uygulamayı sildim ne de telefon değiştirdim reklam izlediğim esnada adımlarım sıfırlanıyor bu başıma kaç kez geldi artık yeter.

Elin yükleme butonuna gidiyorsa hemen çek bence çünkü birazcık para kazanmak için bir ton reklam izliyorsunuz ayrıca bir son güncellemeden sonra her şey çok zamlanmış hiçbir şey alamıyorsunuz zaten bir yıl geçince bütün paralarını sıfırlanıyor neredeyse hiçbir şey alamıyorsunuz.

Verdikleri puanlar çok düşük. Verilen puanlar izlenilen reklamlara değmez. 20 TL lik hediyeyi bile almak için en az 8 ay boyunca reklam izlemeniz gerekir. Gereksiz birşey. Gidin normal bir adım sayar yükleyin. İnternetiniz ve zamanınız size kalır.

Son güncellemeden sonra adımların 3/1 veriliyor. Tamamen haksızlık sadece zamanımız çalınıyor, ve izletilen videolar için 0.1 ile 1000 arası sweatcoin verilir deniliyor. Ama 6 aydır kullanmama rağmen sadece 1 kere 9 gördüm gerisi 0.1 0.9 oluyor genelde ben siliyorum uygulamayı. Yeni başlayan arkadaşlar başlamayın zamanınıza ve internetinize yazık…

Kesinlikle indirilmesi gereken bir uygulama değil hile ile oluşturulmuş bir uygulama hem zaman kaybı hem telefon şarjı bitiriyor hemde interneti bitiriyor 340 bine geldim jetonlar o kadar düştü ki 400 bine gelmek imkansız gibi çok kötü bir uygulama böyle uygulamaların kesinlikle kapatılması lazım

Yürüyerek ya da adım atarak veya koşarak para kazandıran uygulamalar hakkında yapılan yorumlardan bazıları yukarıdaki şekilde olup yorumların geneli bu şekilde şikayetler içermektedir.

Siz de saatlerce boşa uğraşmak, boşa kürek çekmek, binlerce reklam izlemek, internet kotanızı boşa tüketmek ve karşılığında hiçbir şey elde edememek istiyorsanız hemen adım atarak/yürüyerek para kazandıran uygulamalardan birini telefonunuza yükleyin 🙂

Bu tarz yürüyerek para kazandıran daha doğrusu yürüyerek para kazandırdığını iddia eden uygulamalar sizlere sürekli reklam izleterek çok güzel paralar kazanırlar. Ancak sizin adım atarak para kazandıran uygulamalardan kazanacağınız bir şey yoktur.

İlgili konu: Para kazandıran oyunlar

Bu tarz vaktinizi çalan uygulamalar yerine makale yazarak para kazanma uygulamaları, 2. el eşya satarak para kazanma uygulamaları, youtube’da video yayınlayarak para kazanma gibi daha verimli ve daha çok kazandıran yöntemlerle uğraşmak daha akıllıca ve daha kazançlı olacaktır.

Bu arada, elbette ki adım atmak, yürümek, koşmak gibi eylemler sağlığımız için son derece önemlidir ve sağlık açısından her gün az azından 2-3 KM yürünmesi önerilmektedir. Yürümeyi ve spor yapmayı herkese öneriyoruz. Ancak koşarak para kazandıran uygulamalar vasıtasıyla para kazanmanın hayalden ibaret olduğunu bir kez daha belirtelim.

Bazı ülkelerde kullanılan uygulamalar gerçekten yürüyerek para kazanma konusunda kullanıcılarına az da olsa para kazandırıyorlar ancak bu uygulamalar sadece kendi vatandaşlarına ödeme yapıyorlar ve yurt dışına ödeme yapmıyorlar. Dolayısıyla bu uygulamalardan bu sayfada söz etmiyoruz.

Hepinize sağlıklı günler dileriz.