Almanca A2 Mektup Örneği

0

Almanca A2 sınavı mektup örneği, Almanca mektup örneği, Almanca mektup örnekleri, Almanca mektup Brief örneği, Almanca örnek Brief.

Değerli ziyaretçilerimiz aşağıda yer alan Almanca dersi almancax forumlarına kayıt olan üyelerimizin paylaşımlarından derlenmiştir, üyelerin paylaşımlarından derlendiği için bazı ufak tefek harf hataları vb. olabilir, aşağıdaki ders almancax eğitmenleri tarafından hazırlanmamıştır, bu nedenle bazı hatalar içerebilir, almancax eğitmenlerinin hazırladığı derslere ulaşmak için almancax forumunu ziyaret edebilirsiniz.

Liebe Freunde,

es ist so weit-wir haben unser Traumhaus gefunden,und nach 3 Monaten sind nun alle notwendigen Arbeiten gemacht.Es gibt einen schönen Garten mit alten Bäumen und einem Wunderbaren grillplatz.
Wir laden euch nun einem Haus- und ein.
Am Samstag,uns ob ihr kommt.Ihr könnt gern auch jemanden mitbringen.Sagt uns nur,wie viele Personen es sein werden

Liebe Grüsse Cladua

Sie möchten zu diesem Fest gehen
Schreiben Sie einen antwortbrief an .Cladua mit mindestens 50 Wörtern
Benutzen Sie die folgenden Punkte:
*Gratulieren Sie zum neuen Haus und bedanken Sie sich für die Einladung.
*Schrieben Sie, mit wem Sie zum Fest kommen.
*Schrieben Sie,was Sie mitbringen.
*Stellen Sie claudia mindestens eine Frage

almanca ogrenme kitabi

Değerli ziyaretçilerimiz, küçükten büyüğe her kesime hitap eden, son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan, renkli, bol resimli ve hem çok ayrıntılı hem de anlaşılır Türkçe konu anlatımı ihtiva eden Almanca öğrenme kitabımızı incelemek ve satın almak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ve okul için yardımcı drs kitabı arayanlar için harika bir kitap olduğunu ve herkese kolayca Almanca öğretebileceğini şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.